Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaklasik 1 aydir inanilmaz derece baglanti sorunu yasiyorum. Hem hattimda hem wifi baglantimda cok ciddi sorun var, hat surekli azalip yukseliyor su an bunu yazarken de 2 diş.
    Bu sebeple internet kullanimim cok kotu seviyede ping surekli yuksek ve yavas bir internet. Ben onceleri evimdeki internet ve vodafone ile ilgili bir sorun sanip onemsemedim gecici sandim ancak sorun telefonda belli.
    Bir de telefon soguktan mi bilmiyorum durduk yere mesela sarji 40 gozukurken kapaniyor, sonra actigimda belki yine 40 gozukup birkac saniye icinde kapaniyor ya da direkt 0 gozukuyor. Ve sonrasinda belki yarim saay sonra gidip sarja taktigimda 20 30 gibi bi degerden sarj olmaya basliyor. Bu gibi sorunlar yasayaniniz var mi?
    Telefonu alali 8 ay kadar oluyor herhangi bir hatam olmadi düşürme, kırma, bir sekilde zarar verme gibi.
  • yok abi bibxy tamamen kapalı bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirKamalii

Arkadaslar merhabalar,
    Yaklasik 1 aydir inanilmaz derece baglanti sorunu yasiyorum. Hem hattimda hem wifi baglantimda cok ciddi sorun var, hat surekli azalip yukseliyor su an bunu yazarken de 2 diş.
    Bu sebeple internet kullanimim cok kotu seviyede ping surekli yuksek ve yavas bir internet. Ben onceleri evimdeki internet ve vodafone ile ilgili bir sorun sanip onemsemedim gecici sandim ancak sorun telefonda belli.
    Bir de telefon soguktan mi bilmiyorum durduk yere mesela sarji 40 gozukurken kapaniyor, sonra actigimda belki yine 40 gozukup birkac saniye icinde kapaniyor ya da direkt 0 gozukuyor. Ve sonrasinda belki yarim saay sonra gidip sarja taktigimda 20 30 gibi bi degerden sarj olmaya basliyor. Bu gibi sorunlar yasayaniniz var mi?
    Telefonu alali 8 ay kadar oluyor herhangi bir hatam olmadi düşürme, kırma, bir sekilde zarar verme gibi.
    Telefonu 3g de kullanmayı denediniz mi? 3g de çekim kalitesinin daha fazla olduğunu keşfettim. 4.5g de 2 diş çekerken 3g de 4 diş çekebiliyor ama aynı oranda internet hızı azalıyor

• Terracide kullanıcısına yanıt
    Ustad onu denedim degisen pek bi sey olmadi. Sorun muhtemelen yazilimsal, operatorle alakali degil 3gde de azalip artiyo stabil degil, 4.5ta da
  • Seco80 S kullanıcısına yanıt

Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    Disarda mobil veride yuzde 20 ye düştüğünde 5 saat civari anca alıyorum. Sadece YouTube, Twitter ve vatsap.
  • oneui 3.1 güncellemesi dağıtılmaya başlamış, ilk fransa almış ay sonuna bize de gelir.

• Arkadaşlar en son Android güncellemesinden sonra kamera baya yavaş açılıyor ve kasıntı yapıyor. Aynı durumu yaşayan var mı?

• Arkadaşlar bu modelde Güvenli klasör mevcutmudur ?

• Gkslbyr kullanıcısına yanıt

evet mevcut

• teşekkür ederim.

• Ya bu arada ghost touch olayı yaşayanlar vardı. Bende de var ve bazen gerçekten sinirimi bozuyor. Hala güncelleme ile çözmediler anlamıyorum sebebini. Ekran koruyucu kendi telefinla beraber gelen hala, acaba söksem koruyucusuz kullansam faydası olur mu?

Ya bunu servise götürsem nasıl ispatlayacam ayrıca ekran değişimi olsa da duzelir mi fikrim de yok. Bunu yaşayan ve çözen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 4 Mart 2021; 20:17:11 >
  • Apk dosyası yüklenmiyor, ilk tiklamada yükle diyorum hiç tepki vermiyor 2. Tiktalamada aşağıdakilerden hatayı veriyor. Sorunla karşılaşan var mı?

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Merhaba, Android 11 için GCAM yükleyen arkadaşlar var mıdır? Biraz araştırdım ama stabil versiyon bulamadım.

• Evet Ay sonu Mart ayı güvenlik güncellemesiyle aynı güncelleme içinde One UI 3.1 te verilecek. Baya bir yenilik var arayüz güncellemesinde. 11 güncellemesinden sonra temiz kurulum yapmamıştım, artık One UI 3.1 yükleyip sonra temiz formatı yaparım, bana da beklemek için bahane oldu. :)

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    3.0 dan 3.1 e gecerken de mi arayuzde yenilik var baya ?
  • general4242 kullanıcısına yanıt

Evet baya bir yenilik ve revize var güncellemede. You tube'den videolarına bakabilirsin.

• Parmak izi okuyucu android 11 ile baya düzeldi, inşallah 3.1 güncellemesi ile tekrar bozmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: pincik

Parmak izi okuyucu android 11 ile baya düzeldi, inşallah 3.1 güncellemesi ile tekrar bozmazlar.

Hiç bir düzelme yok ve olmayacak ta, Donanımsal bir sorun ve yazılımla olmuyor. Her küçük veya büyük güncelleme sonrası aynı muhabbet oluyor fakat nafile. Geçen hafta 4 gün Safranbolu'ya geziye gittik arkadaşlarla ve kaç defa rezil oldum. Çektiğim fotoyu göstereyim diyorum dokunuyorum dokunuyorum 1-2-3 açmıyor, hoop işaret ile açıyor oluyorum, senin telefonda arıza mı var diyen oldu aynı şey sürekli olunca. En sonunda direk kaydırıp açmaya aldım yoksa sokağa çıktığım anda 10 denemeden 8'i boşa gidiyor. Evde sorun yok ama dışarıya adım attığın anda gölgede olsan bile fark etmiyor. Bu telefonun benim gözümde tek sorunu bu. Başka önemli bir sorunla karşılaşmadım. He bir de pilin oyun oynamasam bile 1 gün gitmesi olayı var ki bu kapasitede pilin benim kullandığım senaryoda 2 tam günü rahat görmesi lazım.

• strathmorea kullanıcısına yanıt

youtube da videolara baktım ama ben göremedim sadece tık tuzağı amaçlı eski videonun adını değiştirip paylaşanları gördüm, bi de güncelleme çıktı diye saçma videolar hazırlayanları gördüm o kadar.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.