Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.976
Cevap
89
Favori
335.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen
  • Arkadaşlar güncelleme sonrasında, arama ekranında eskiden görülen sim1 ve sim2 ikonları kayboldu. Şimdi her seferinde hangi sim ile aranacağı sorulabiliyor yada belirli numara için sadece bir tanesi ile arama atanabiliyor. Bu sorunu yaşayan ve eskisi gibi kullanabilmek için çözüm yolu bilen varmıdır?

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt

uygulama desteği ile alakalı bir durummuş, telegram son güncellemesi ile baloncuk a kavuştu. baktım whatsapp henüz desteklemiyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: hbk58

uygulama desteği ile alakalı bir durummuş, telegram son güncellemesi ile baloncuk a kavuştu. baktım whatsapp henüz desteklemiyormuş.

aynen hocam bende baya araştırdım WhatsApp da yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Baloncuk olayı Whatsapp'ta çalışıyor bende. Sizin bahsettiğiniz farklı bir olay mı acaba?
    Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen
  • herkese iyi geceler. bugün siyah rengini alarak kullanmaya başladım.gün içinde kullandığım uygulamalrı yükleyip kullandım akşama kadar.eve gelince güncellemeleri yaptım fakat bi türlü format atamadım temiz kurulum yapamadım.ses yükseltme ve güç tuşuna aynı anda basıp logo görününce güçtuşunu bırakıyorum fakat bi türlü recovery ekranına gelmiyor cihaz. ne yaptıysam olmadı.başka yolu var mı bu nalet işlemin acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirsu

herkese iyi geceler. bugün siyah rengini alarak kullanmaya başladım.gün içinde kullandığım uygulamalrı yükleyip kullandım akşama kadar.eve gelince güncellemeleri yaptım fakat bi türlü format atamadım temiz kurulum yapamadım.ses yükseltme ve güç tuşuna aynı anda basıp logo görününce güçtuşunu bırakıyorum fakat bi türlü recovery ekranına gelmiyor cihaz. ne yaptıysam olmadı.başka yolu var mı bu nalet işlemin acaba?

buldum,usb-c kablosunu takmak gerekiyormuş.ne saçma bi durum olmuş böyle.

• cedrus32 kullanıcısına yanıt

Hocam biz bunu bir türlü yapamadık mesajlarda telegramda oluyor ama WhatsApp da yapamadık nedir bunun yolu yordamı

• kadirsu kullanıcısına yanıt
    Evet malesef android 11 güncellemesiyle böyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

Evet malesef android 11 güncellemesiyle böyle oldu.

gereksiz olmuş ama,neyse samsung un garip işleri işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedrus32

Baloncuk olayı Whatsapp'ta çalışıyor bende. Sizin bahsettiğiniz farklı bir olay mı acaba?
    Sizin yaptığınız açılır pencere görünümü. Baloncuk daha kullanışlı. Samsung Galaxy Note 10 Lite [ANA KONU] | 2x Optik Zoom | OIS | S-pen

• Arkadaşlar merhaba. Bir durum dikkatimi çekti. Diyelim ön kamera açık. Video moduna geçiyorum görüntüye bakıyorum 60 fps modu aktif olmasına rağmen görüntü akmıyor. Videoyu çekip izliyorum yine aynı. Videonun boyutuna bakıyorum 20 saniyesi 70 mb ortalama. Yani bir sorun yok. Bilgisayardan da video ayrıntılarına bakıyorum 60 fps yazıyor.

Şöyle bir çözüm buldum. Ana kameraya geçiyorum sonra hemen tekrar ön kameraya geçiyorum o zaman yağ gibi akıyor. Umarım düzeltirler.

• Gün içerisinde sık sık 'WhatsApp bağlantınız kontrol ediliyor' uyarısı alıyorum. 3-5 saniye içerisinde uyarı kayboluyor. Sebebi nedendir?
  • Seco80 S kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı hatta ilk zamanlar üstte görünce mesaj geldi zannetmiştim.Ara ara çıkıp kayboluyor.
  • serhat1971 kullanıcısına yanıt
    Yani neden olur bu, başka boyle yaşayan var mı? Bağlantı kopması falan yoktur insallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seco80

Gün içerisinde sık sık 'WhatsApp bağlantınız kontrol ediliyor' uyarısı alıyorum. 3-5 saniye içerisinde uyarı kayboluyor. Sebebi nedendir?

benimde aynı sıklıkla bunu diyor

• Benim telefonumda whatsapp ile ilgili herhangi bir problem ya da uyarı görünmüyor.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Note 8'den Note 10 Lite'a geçmek mantıklı mı? Masrafa değer mi?

• Seco80 S kullanıcısına yanıt

Aynısı bip'te de oluyor

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.