Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fabrika ayarlarina donup sifirlarsan anlarsin, kesin bir program calisiyordur arka planda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler mat ekran koruyucu aldım ama kalem iz bırakıyo onda, parlak ekran koruyucuda da iz bırakır tahminimce. Ne tavsiye edersiniz koruyucusuz mu kullansam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Arkadaşlar şarjı çok çabuk bitmeye başladı, ışığı da neredeyse sıfırladım halbuki neden böyle oldu acaba bir şeyleri mi yanlış yapıyorum? İlk aldığımdan bu yana da şarjı çok ama çok yavaş doluyor, herkesin ki böyle mi acaba?

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

Ve gece dokunmadığım hâlde yüzde 10 civarı azalıyor.

Gpsi kapar mısınız,o çok şarj yer

• Arkadaşlar bu hafta alıyorum cihazı uygun fiyatlı bir kılıf önerirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Fabrika ayarlarina donup sifirlarsan anlarsin, kesin bir program calisiyordur arka planda.

Cihaz rootlu fabrika ayarlarına dönmem herhangi bir sorun yaratır mı? Fabrika ayarlarına döndükten sonra tekrar root yapmam gerekir mi?

Hocam bir de 7 saatten fazla sürede şarj oluyor, sizinki de böyle mi acaba?

@srknpower

Fayda etmedi maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp -- 8 Ağustos 2013; 17:01:07 >
  • Alp kullanıcısına yanıt
    Evet tekrar rootlaman gerekir.Ama root işlemi zaten 1 dakikalık bir işlem.
    7 saat sürmüyor sanırım,gerçi hep gece yatarken şarja bırakıyorum ama yine de maksimum 5-6 saat olması lazım,7 saatten fazla ise bir sıkıntı var.
    Bence şu sıfırlama işini yapıp ekstra program kurmadan,fabrika ayarı ile 100% şarjlı bir kullanın veya bekleme moduna alın,karşılaştırın derim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 8 Ağustos 2013; 18:25:08 >
  • arkadaşlar şu an en ucuz nerden bulabilirim n8010'u.
    telefondan ağ açıp kullanırım gerekince diye düşünüyorum. (telefon her an yanımda zaten)
    Mutlaka distribütör garantili alacağım. teknosa'dan almayı düşünüyorum 1000tl yanında 50 tl hediye çeki var.
    tavsiye edebileceğiniz klavyeli kılıf var mı bir de?
    iyi günler.
  • Bimeks indiriminden 20 gün kadar önce beyaz rengini aldım, benimki sadece wifi olan model zaten galaxy tab 7" tabletimde olduğu için wifi benim için daha uygun bir seçim oldu. Cihazdan son derece memnunum, tabii ki bu başlıktaki yorumları okuyarak aldığımı söylememe gerek yok :)
  • Arkadaşlar. Cihazdan İnternete girip türkanime.com'dan veya başka bir siteden anime izleyen var mı? video çalıştırıyor mu? dizimag performansı nasıl?
  • telefon olarak kullanılıyor mu bu tablet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozancn

telefon olarak kullanılıyor mu bu tablet?

N8010 kullanılmıyor, N8005 ve N8000 kullanılabiliyor. N8005'e N8000 rom'u atmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güren

arkadaşlar şu an en ucuz nerden bulabilirim n8010'u.
    telefondan ağ açıp kullanırım gerekince diye düşünüyorum. (telefon her an yanımda zaten)
    Mutlaka distribütör garantili alacağım. teknosa'dan almayı düşünüyorum 1000tl yanında 50 tl hediye çeki var.
    tavsiye edebileceğiniz klavyeli kılıf var mı bir de?
    iyi günler.

Kardes, seninle ayni durumdaydim. Teknosada 100 tl cek ve 30 civari turuncu kart indirimi vardi (halen var galiba ). Teknosanin internet sitesinin orjinal satmadigi kanaati olustu. Birde bilgi guncellemede yasimi 7 yasin uzerine 3 gorusme sonucu cikaramam da etkili oldu. Bir teknosa calisaniyla yaptigim gorusmede de sitenin magazayla farkli urun verdigini soylemeside cabasi. Teknosada int. sitesinde 8005 fiyati vatanla ayniyken 8010 ucuzdu. Magazada ise iki modelde vatandan 100 tl pahaliydi. Sonucta vatandan 999 tl ye 31 temmuzda aldim. Kutusuna baktim, actirdim, kurdurdum. Samsung sitesinden de seri numarayla kayit yaptirdim ve urunu tanidi. Tercih meselesi olmakla birlikte cogu int. sitesi paralel satiyor. Orjinal satanlarda resmin uzerine kocaman yaziyorlar. Kolay gelsin

• arkdaşlar kusura bakmayın burası yeri bilmiyorum ama benim kullanmış olduğum samsung n8005 tabletimde explorer tabanlı oyun oynuyorum ama bir türlü tabletimde bu oyunları açmayı başaramadım bazı okuduğum forumlarda adobenin android uygulamalada flash desteğini çektiği için oyunların açılamayacağı yazıyor son sürüm olan 11.3 istiyor.Bunu geçmenin bir yolu varmı yada ne yapabilirim :(
  • teknosa dan 5210 modelini 799 tl ye satın aldım.50 tl hediye çeki ile de kılıf aldım.İyifiyat gibi duruyor.
    Yanlız bir arkadaş int yapılan alışverişlerde samsung tr garantili değil diyor doğrumudur acaba öle ise vazgeçebilirim.
  • Film izlemede ben hiç sıkıntı yaşamadım fakat tabletin ekranını ayna görevine kullandığım çok oldu eğer evde kapalı ortamda izliyoson muhteşem tablet. 720p'de izliyorum videoları hiç kasma tıkanma vb. yaşamadım şimdiye kadar

edit : tablet son sürüm kurulu.

@iwanthidan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

Evet tekrar rootlaman gerekir.Ama root işlemi zaten 1 dakikalık bir işlem.
    7 saat sürmüyor sanırım,gerçi hep gece yatarken şarja bırakıyorum ama yine de maksimum 5-6 saat olması lazım,7 saatten fazla ise bir sıkıntı var.
    Bence şu sıfırlama işini yapıp ekstra program kurmadan,fabrika ayarı ile 100% şarjlı bir kullanın veya bekleme moduna alın,karşılaştırın derim ben.

Teşekkür ederim dostum, fabrika ayarlarına döndükten sonra daha iyi oldu.

• Alp kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrM's

teknosa dan 5210 modelini 799 tl ye satın aldım.50 tl hediye çeki ile de kılıf aldım.İyifiyat gibi duruyor.
    Yanlız bir arkadaş int yapılan alışverişlerde samsung tr garantili değil diyor doğrumudur acaba öle ise vazgeçebilirim.

Hocam sizin anakonunuz burası değil . Burada sorunlarınıza çözüm bulamazsınız

• Ben de teknosadan 999tl ye aldim. Ikimize de hayirli olsun diyorum.

• Sarj suresi tas gibi gercekten de. 6 saatlik yolda surekli wireless'a bagliyken saat basi yuzde on sarji giderek yariya geldi. Spen ve sarj suresinden beklentim yuksek degilken bu ikisi beni tablete baglar oldu.

• 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.