Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrenme merkezi denen uygulamayı çalıştırabilen var mı? Dil seçtiriyor önce sonra da güncelleştirme yap diyor. Biraz bekleyip durduruldu diye hata veriyor. Ne iş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad4 ten iyi mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

ipad4 ten iyi mi sizce ?

Aynen benim içinde bu önemli. Retina ekran sayesinde çok öne çıkıyor ipad
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacopastor

Öğrenme merkezi denen uygulamayı çalıştırabilen var mı? Dil seçtiriyor önce sonra da güncelleştirme yap diyor. Biraz bekleyip durduruldu diye hata veriyor. Ne iş?

Android versiyonunuz nedir?

Ben 4.1.2 N8000 ROM ile kullanıyorum. Bende de rootlu olduğu için çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

quote:

Orijinalden alıntı: jacopastor

Öğrenme merkezi denen uygulamayı çalıştırabilen var mı? Dil seçtiriyor önce sonra da güncelleştirme yap diyor. Biraz bekleyip durduruldu diye hata veriyor. Ne iş?

Android versiyonunuz nedir?

Ben 4.1.2 N8000 ROM ile kullanıyorum. Bende de rootlu olduğu için çalışmıyor.

Versiyon 4.1.2 ... benimki rootlu degil. Zaten gerek yok galiba. Uygulamanin calismamazi tuhaf.. sorun ne acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

Arkadaşlar. Cihazdan İnternete girip türkanime.com'dan veya başka bir siteden anime izleyen var mı? video çalıştırıyor mu? dizimag performansı nasıl?

Valla dizimagden dizi izliyorum sürekli şarj da aman aman gitmiyor yani gayet güzel oluyor

• jacopastor J kullanıcısına yanıt
    Eski versiyon JB ile çalışmıyordu, sizin durumunuzda Samsung Apps tan güncelleme yapınca çalışması gerekir. Sadece root lu cihazlarda çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 11 Ağustos 2013; 23:09:05 >
  • Arkadaşlar , bizim tabletlere 4.2 güncellemesi ne zaman gelecek acaba ?
  • 4.2 yi atlayıp 4.3 gelebilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Eski versiyon JB ile çalışmıyordu, sizin durumunuzda Samsung Apps tan güncelleme yapınca çalışması gerekir. Sadece root lu cihazlarda çalışmıyor.

Samsung app i bi işe yaramıyo diye durdurmustum, etkinleştirince çalıştı....

• tablete bir tane daha kılıf almam gerekiyor, bu sefer orjinaline benzeyenlerden almak istiyorum. sanalpazar veya gittigidiyordan daha önce alan arkadaşlar link verebilir mi? zira gördüğüm kadarıyla birkaç çeşit var.
  • İlgilenenler için bilgi amaçlıdır.

Teknosa da aldığım ürünü 1 kere açtım o kadar.
    faturalı garantili.
    Aldığım günün ertesi günü hediye olarak ipad geldiği için 1 saat bile kullanmadığım ürün sıfır kılıfıyla birlikte satılıktır.

bilgilerinize

iletişim için

enbiyatan@yahoo.com
  • Benim bir sorunum var ya speni çıkarınca yanda menü gelmiyor ne yapmam lazım yada 4.1.2 de gelmiyormu bu menü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myrica

Selamlar,harici altyazı nasıl yükleniyor?
    Divxplanetten download ettiğim altyazıları tablet görmemekte.

Çözümü nedir?

Rar veya Zip programı indirin
  • quote:

Orijinalden alıntı: igidu

quote:

Orijinalden alıntı: Myrica

Selamlar,harici altyazı nasıl yükleniyor?
    Divxplanetten download ettiğim altyazıları tablet görmemekte.

Çözümü nedir?

Rar veya Zip programı indirin

veya Es file manager indirin...bu dosya yöneticisi rarlı dosyaları da açıyor..hemde dosya yöneticiniz olmuş olur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganeja -- 12 Ağustos 2013; 19:04:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoTingMan

Benim bir sorunum var ya speni çıkarınca yanda menü gelmiyor ne yapmam lazım yada 4.1.2 de gelmiyormu bu menü?

Türkiye romundaki bir hatadan dolayı o menu gelmiyor malesef.

• Merhaba bendede bir samsung note 10.1 galaxy 8005 var.
    Size sorum olacak
    Tablete yukledigim programlari geri kaldirmak icin bir menu vardi ben bu menuyu bulamiyorum
    Yardimci olacak arkadaslara simdidentesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: falconbir

Merhaba bendede bir samsung note 10.1 galaxy 8005 var.
    Size sorum olacak
    Tablete yukledigim programlari geri kaldirmak icin bir menu vardi ben bu menuyu bulamiyorum
    Yardimci olacak arkadaslara simdidentesekkurler

Ayarlar - uygulama Yöneticisi

• quote:

Orijinalden alıntı: NoTingMan

Benim bir sorunum var ya speni çıkarınca yanda menü gelmiyor ne yapmam lazım yada 4.1.2 de gelmiyormu bu menü?

Maalesef güncellemedeki bir bug ile ilgili sanırım. S peni çıkarınca menü açılmıyor. Daha önceki sürüm yazılımda açılıyordu ama güncelleme sonrasında böyle oldu. Herkeste maalesef durum böyle.
  • 15 yaşında olan kız kardeşime bu tableti almak istiyorum fakat kafama takılan sorular var cevaplarsanız sevinirim.

Ödev ve oyun amaçlı kullanacağı için Android işletimli bir tablet düşünüyorum 1000 tl bütçe ayırdım.

1-Oyun oynamayı çok sever,gta vice city,asphalt 7 gibi ağır oyunları devamlı oynar bu açıdan bir sıkıntı olurmu ?

2-Ekranı TFT sanırım diğer İps ve retina ekranlı android tabletlere kıyasla nasıldır? En azından İpad minideki gibiyse güzel.

3-Klavyeli kılıf ile kullanacak,yazıcıdan wifi yolu ile veya usb yolu ile bağlantı kurup çıktı alabilirmi ?

4-Güncellemeleri varmı 4.2 gibi sürümlere güncelleme yapabiliyormuyuz ?

5-Veya siz bunu boşverin,cube,ainol novo9,artes,dark gibi tabletlere bakınmı dersiniz ? F/P oranı benim için çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacramental -- 13 Ağustos 2013; 16:55:54 >
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.