Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.695
Cevap
86
Favori
474.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.kayacity.com.tr/?utm_source=tebernus_haberici&utm_medium=tebernuskirecci_haberici&utm_campaign=haberici&ref=tebernuskireccicomtr

Arkadaslar bu ve benzeri sitelere girmiyor tablet.hangi programi yuklemeliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyman

Tv ye direk bağlayan varmı.
    Tablet direk tv de , müzik veya foto değil.

hdmı aparatını alırsan bağlarsın wi-fi ile de bağlanıyodu sanırsam ama nasıl yapılıyo bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris2357

http://www.kayacity.com.tr/?utm_source=tebernus_haberici&utm_medium=tebernuskirecci_haberici&utm_campaign=haberici&ref=tebernuskireccicomtr

flash player yüklersen o ve benzeri siteleri açar linkteki site flash ile yapılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyah666 -- 13 Mart 2013; 0:44:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: baboker

hocam ne yazsam bir mana çıkarıyorsun.. note'a çamur atan oldu mu? neden alıngan alıngan mesaj yazıyorsun?

araştır note 10.1 yada nexus 10 alabilirsin internet için harici 3g wi-fi cihazlar var onları alıp 3g olmayan cihazlara wi-fi den 3g bağlantisi yapabilirsin
  • arkadaşlar note 10.1 3g olanlarında telefon yani hat özelliği var mı yani telefon olarak kullanabiliyoz mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xylm

arkadaşlar note 10.1 3g olanlarında telefon yani hat özelliği var mı yani telefon olarak kullanabiliyoz mu ?

türkiyeye gelenlerde n8005 olanlarda vergiden doalyı sadece 3g var telefon özelliği yazılım ile kapatılmış durumda ama root yapıp custom n8000 romu yüklersen telefon görüşme özelliği geliyor ben ve bircok kişi öyle kullanııyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyah666 -- 13 Mart 2013; 2:33:56 >
  • Cihazı Dubai'den almıştım ama hala JB güncellemesi çıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

http://www.kayacity.com.tr/?utm_source=tebernus_haberici&utm_medium=tebernuskirecci_haberici&utm_campaign=haberici&ref=tebernuskireccicomtr

flash player yüklersen o ve benzeri siteleri açar linkteki site flash ile yapılmış

Bende FlashPlayer yüklü ama açmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ysr.bulut

quote:

Orijinalden alıntı: KARTAL03

32gb sd kartı fat olarak görünüyor fakat 5gb lık bir film kouyunca kabul etmiyor kartı pc ntfs biçimlendirip filmi koyuyorum

bu sefer filmi görmüyor bunun çaresi varmı

exfat versiyonu var ona biçimlendirin olur o zaman

çok tşk ederim xp için ufak bir yazılım var onu indirdim sdkartı pcde exfat yaptım filmi attım tablete taktım gördü ve okudu

ayrıca amazon kindle için mobi formatlı kitaplar samsung ebook prm.ile okumak mümkün

bir sorum var storedan aldığımız prg .oyunları sd karta indirilirmi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

naim arkadaş tamam sayfayı çöp etmeyelim. galaxy note ile alakalı yukarıda sorduğum soruya cevap verebilirsen memnun olurum...
    3g harici modem bu tablette çalışır mı?

Çalışmaz. Ama kart takabilirsin en kolayı

bu kötü bir haber benim için..
    dandik çin malı tabletler çalışıyor da Galaxy Note neden çalışmıyor?

Denemedim ama çalışacağını tahmin ediyorum. Bence biraz daha araştır, 8010 satın alan bir arkadaştan denemesini rica et. Ya da yabancı forumlara da bir göz atabilirsin.

Şunu da yapabilrsin, mağazada deneme için koydukları tablete 3g modemini takarak deneyebilirsin. Yanlız bunun için OTG kablosuna ihtiyacın var. Yani Samsung'un girişini USB takmaya uygun hale getiren kısa bir kablo. fiyatı 8-10 TL bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSanitarium -- 13 Mart 2013; 10:27:32 >

• quote:

hocam ne yazsam bir mana çıkarıyorsun.. note'a çamur atan oldu mu? neden alıngan alıngan mesaj yazıyorsun?

Alınganlk değil ne lazımsa onu al. Ürün yarştrma ihtiyacın olanı al. O tabletlerin yannda tüm kablolar veriliyo ihtiyacn olanlarda var.
  • Merhaba, Sandisk Mobile Ultra Class 10 ve Kingston Class 10 MicroSD Hafıza Kartları Stoklarımızdadır.

64GB
    32GB
    16GB
    8GB

Modelleri mevcuttur. Aynı gün kargoluyoruz.

İlgilenenler için ilanımız;

http://forum.donanimhaber.com/m_64233640/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64233640
  • quote:

Orijinalden alıntı: naten

Merhaba, Sandisk Mobile Ultra Class 10 ve Kingston Class 10 MicroSD Hafıza Kartları Stoklarımızdadır.

64GB
    32GB
    16GB
    8GB

Modelleri mevcuttur. Aynı gün kargoluyoruz.

İlgilenenler için ilanımız;

http://forum.donanimhaber.com/m_64233640/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64233640

usta bir 10-15 liralık kampanya yapsan herkes alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

Cihazı Dubai'den almıştım ama hala JB güncellemesi çıkmadı

ülke seçimini dubai yap güncelleme alırsın zaten tabi dubai güncellemesinde romunda türkce dil seceneği var mı orasını bilemem
  • quote:

quote:

ülke seçimini dubai yap güncelleme alırsın zaten tabi dubai güncellemesinde romunda türkce dil seceneği var mı orasını bilemem

Akşam deneyeceğim. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

quote:

Bende FlashPlayer yüklü ama açmadı.

Çalışan bir tane yükle . şuan ofiste olduğum için yardımcı olamıyorum . Kesinlikle çalışır merak etme .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese merhaba bugün itibariyle artık bende galaxy note sahibiyim,.. benide listeye ekleyebilirsiniz :) tablet olarak çok güzel herkese tavaiye edebilirim.. pdf uzerine not almayi beceremiyorum yardim eder misiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayk933

quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

Orijinalden alıntı: ayk933

slm arkadaşlar
    2 aylık 2.el gt-n8005 tablet var satılık telefoncuda 16gb hafıza kartı +deri kıfı var kulaklığı yok
    ama cihaz cok temiz çiziği çatlağı patlağı yok fiyatı 800 lira diyor
    1- 2.el için fiyatı iyimi
    2-cihaz türkcell den 24 ay taahhütlü alınmış ilk sahibi ödemesse bana sorun yaratırlar mı turkcellden
    3-Symbian Os windows kullanıcısı olarak ilk defa dokunmatik ekran android sistem kullanacak biri için
    biraz fazla bir cihazmı nokia e55 den sonra biraz bana karışık geldi daha ucuz cihazlara mı bakmalıyım.

yardımlarınız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

AL HEMEN

cevabın için çok teşekkür ederim hocam cihazı aldım hayırlı olur inşaalah

Umarım çalıntı mal değildir..

evet çalıntı mal durumuda var onun içinde ime numarasını alıp sorgulatmak gerekli çalıntı malsa ve sahibi ime numarası ile bildirdiyse ime numarası sorgulatınca ortaya cıkar korkmaya gerek yok ama çalıntı mal değilse fiyat cok iyi işte bazı insan alr şanslı olıyo zamanında bende araştırdım 2 el az kullanılmış ucuza bulurmuyum diye bulamadım gidip 1499 tl ye teknosadan aldım suan alcak olsam sıfır yerine 2 ay kullanılmış sorunsuz 800 tl fiyatı olan note 10.1'i gözüm kapalı alırdım

Çalıntı mal ise ve sahibi bildirimde bulunup İMEİ nr nı kapattırabilir.
    O zaman 3G özelliği olmaz.

Daha kötüsü de Polis kullandığınız sim kartan size ulaşıp el koyar..

Çalıntı olmaması için dua edin..

satan kişinin nüfus cüzdan fotokopisi var ama üzerinde bu tableti sattım diye bir ibare yok
    keşke almadan önce uyarsaydınız kıllandım valla

• simkart takınca anlaşılıyor mu daha hiç takmadım wifi dan kullanıyom tırstım şimdi
  • quote:

quote:

Cihazı kurcaladım ama dil seçimi dışında ülke seçimi diye bir ibare göremedim.
    Dil seçiminde de üç tane arapça formatlı seçenek var, üçünü de seçtim olmadı haliyle.
    Ülke seçimi nerede acaba, yardımcı olabilir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.