Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

Orijinalden alıntı: cuins

Bnde note 10.1 kullanicisiyim.cihazimi satmaya karar verdim.teknosa garantili N8000 yuklu telefon ozelligi aktif durumda. Android Revolution hd 4.1.2 yuklu, (sarji 2 kat fazla gidiyo).ilginenler pm atabilir.fiyatim 1150 tl

o nasıl oluyor usta. iki kat derken kaç saat gidiyo ortalama.

Bir yaşıma daha girdim.
    O rom un açıklamasında
    '-Excellent battery life' tabiri kullanılmış. Türkçe tercümesı 'iki kat artar' demek sanırım.

Ama haklı olabilir arkadaş,
    Benim tabletde de pil ömrü dört kat arttı.
    Ekran parlaklığını %10 a çektim. Airplane mode geçtim.
    CPU freq da 100 e ayarlı.
    Hatta hiç açmaz ve kullanmaz isem 8 misli de olacak.

keşke yazılım ile batarya süresi arttırılabilse de firmalar yazılım ile bir günden fazla sürede şarj etmeden kullanılabilecek ürünler cıakrsa yapmayın Allah aşkına bataryanın Amperi belli kullanılan donanımlar ekranın parlaklığı çözünürlük belli bunları değiştirmeden performanstan ekran parlaklığından ödün vermeden dünyanın en iyi yazılımını koy yinede fos

tabiki diğer arkadaşın dediği gibi wi-fi gps kapalı olur ekran parlaklığı en düşük seviyede olur güç tasarufu modunda olursa tablet pil süresinde artış olur ama yazılımla yukarıdada yazdığım gibi performanstan ödün vermeden bazı özellikleri kapatmadan ve ekran parlaklığı kısmadan pil süresini arttıramazsın kaldı ki sen bunu 2 kat diye idda ediyosun dediğin gibi olsa üreticiler salak mı neden onlar bunu yazılımla yapıpta 1 günden fazla şarj süresi giden android tablet telefon üretmiyorlar hiç düşündün mü çünkü senin dediğin şehir efsanesinden öteye gitmez

LÜTFEN TABLETİN BİRAN ÖNCE SATILSIN DİYE SAÇMA SAPAN KELİME OYUNLARI YAPMA ŞARJ 2 KAT FAZLA GİDİYOR DİYE BU SENİN YAPTIĞIN KELİME OYUNLARINI TELEVİZYONDA DANDİK ÇİN MALI TABLETLERİ SATMAYA ÇALIŞANLAR YAPIYOR DONANIM HABER FORMUNDA KİMSE BÖYLE KELİME OYUNLARINA KANMAZ ZATEN KELİME OYUNLARINA KANACAK OLANLAR NOTE 10.1 ALMAYI DÜŞÜNMEZ TELEVİZYONDAKİ KALİTESİZ TABLETLERİ ÇOK İYİ SANIP ALIRLAR

Ayrıca istediğin fiyat 2.el için yüksek sıfırı kliksa'da 1299tl ve axes karta %10 cippara veriliyor oradan sıfırını almak daha mantıklı

http://www.kliksa.com/urun/samsung-galaxy-note-10-1-n8005-16g-beyaz-3g/900383740

birde satışı 2 el bölümünde yapmalısın burada değil

bombalamışsın:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sthelse

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cuins

Bnde note 10.1 kullanicisiyim.cihazimi satmaya karar verdim.teknosa garantili N8000 yuklu telefon ozelligi aktif durumda. Android Revolution hd 4.1.2 yuklu, (sarji 2 kat fazla gidiyo).ilginenler pm atabilir.fiyatim 1150 tl

o nasıl oluyor usta. iki kat derken kaç saat gidiyo ortalama.

Bir yaşıma daha girdim.
    O rom un açıklamasında
    '-Excellent battery life' tabiri kullanılmış. Türkçe tercümesı 'iki kat artar' demek sanırım.

Ama haklı olabilir arkadaş,
    Benim tabletde de pil ömrü dört kat arttı.
    Ekran parlaklığını %10 a çektim. Airplane mode geçtim.
    CPU freq da 100 e ayarlı.
    Hatta hiç açmaz ve kullanmaz isem 8 misli de olacak.

keşke yazılım ile batarya süresi arttırılabilse de firmalar yazılım ile bir günden fazla sürede şarj etmeden kullanılabilecek ürünler cıakrsa yapmayın Allah aşkına bataryanın Amperi belli kullanılan donanımlar ekranın parlaklığı çözünürlük belli bunları değiştirmeden performanstan ekran parlaklığından ödün vermeden dünyanın en iyi yazılımını koy yinede fos

tabiki diğer arkadaşın dediği gibi wi-fi gps kapalı olur ekran parlaklığı en düşük seviyede olur güç tasarufu modunda olursa tablet pil süresinde artış olur ama yazılımla yukarıdada yazdığım gibi performanstan ödün vermeden bazı özellikleri kapatmadan ve ekran parlaklığı kısmadan pil süresini arttıramazsın kaldı ki sen bunu 2 kat diye idda ediyosun dediğin gibi olsa üreticiler salak mı neden onlar bunu yazılımla yapıpta 1 günden fazla şarj süresi giden android tablet telefon üretmiyorlar hiç düşündün mü çünkü senin dediğin şehir efsanesinden öteye gitmez

LÜTFEN TABLETİN BİRAN ÖNCE SATILSIN DİYE SAÇMA SAPAN KELİME OYUNLARI YAPMA ŞARJ 2 KAT FAZLA GİDİYOR DİYE BU SENİN YAPTIĞIN KELİME OYUNLARINI TELEVİZYONDA DANDİK ÇİN MALI TABLETLERİ SATMAYA ÇALIŞANLAR YAPIYOR DONANIM HABER FORMUNDA KİMSE BÖYLE KELİME OYUNLARINA KANMAZ ZATEN KELİME OYUNLARINA KANACAK OLANLAR NOTE 10.1 ALMAYI DÜŞÜNMEZ TELEVİZYONDAKİ KALİTESİZ TABLETLERİ ÇOK İYİ SANIP ALIRLAR

Ayrıca istediğin fiyat 2.el için yüksek sıfırı kliksa'da 1299tl ve axes karta %10 cippara veriliyor oradan sıfırını almak daha mantıklı

http://www.kliksa.com/urun/samsung-galaxy-note-10-1-n8005-16g-beyaz-3g/900383740

birde satışı 2 el bölümünde yapmalısın burada değil

Alıntıları Göster
    quote:

bombalamak değilde doğruları yazmak diyelim bilmeyen anlamayan 2 kat pil ömrünü görünce o roomu yüklemeye kalkmasın diye yazdım çünkü

performanstan bazı özelliklerden ekran parlaklığından ödün vermeden pil ömrünü arttırmanın tek yolu daha yüksek amperli pil kullanmaktır yazılımla

imkansızdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyah666 -- 14 Mart 2013; 21:16:42 >

• Herkese selam,

Forumun son sayfalarindan anladigim kadariyla android son surum hala bekleniyor.

Gecen gun kardesime de cihaz almak icin Ankara Natavega avmdeki Samsung magazasina gittik, yeni cihazlarin son surumle geldigini ve kendi cihazimi getirirsem yeni surumu yukleyebileceklerini soylediler, ve yaptilar :)

Hatta sagolsunlar Igo vs gibi bazi programlar da kurdular..

Bilginiz olsun..
    Emrah

• quote:

Orijinalden alıntı: denemeuye

arkadaşlar merhaba.

Cihazda ekran görüntüsü (video olarak ) almam lazım ama bir program ya da yöntem bulamadım.
    teamviewer ile bilgisayardan bağlanıp oradan camtasia ile oluyor ama göründtü çok akıcı değil takılmalar oluyor.

Bilgisayardaki camtasia gibi programı gibi bir android uygulaması var mı acaba .
    ya da tabletin ekranını bilgisayarda görebileceğim daha akıcı bir uygulama var mı ?
    USB bağlantı kablosuyla vs. ile de olur kablosuz olmasına gerek yok

bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba ?
  • Bugün vatan bilgisayarda Samsung'un i5 işlemcili ve win8 çalıştıran tablet/pc'sini gördüm bu cihaz ayrı bir platform ama bunun pazardaki yerini çaldığını söyleyebilir miyiz ? Uygulama olarak sanırım Android'in bir avantajı var win8'e kıyasla onun dışında başka neler söyleyebilirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Bugün vatan bilgisayarda Samsung'un i5 işlemcili ve win8 çalıştıran tablet/pc'sini gördüm bu cihaz ayrı bir platform ama bunun pazardaki yerini çaldığını söyleyebilir miyiz ? Uygulama olarak sanırım Android'in bir avantajı var win8'e kıyasla onun dışında başka neler söyleyebilirsiniz ?

o tabletler acayip büyük. hani bu bile büyük geliyor. win8 olanlar nedendir bilemedim ama boyut ve ağırlık olarak daha büyükler. ayrıca android win8e göre çok çok hızlı.
  • Arkadaslar oncelikle herkese merhaba.. ben tableti alali henuz bir jkac gun oluyor ve yazilim guncellestirmesi var diyor. Cihazin su anki surumu 4.0.4 olarak gorunuyor. Yazilim guncellestirmesi yapanlar acaba guncellestirmenin iyi olup olmadigi hakkinda bilgi verebilirler mi? Birde internetten flash playerin apksini yukledim ancak yine internet sitelerindeki flashlari kullanamiyorum..sorularima cevap verirseniz sevinirim.. herkese iyi gunler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet8758

Arkadaslar oncelikle herkese merhaba.. ben tableti alali henuz bir jkac gun oluyor ve yazilim guncellestirmesi var diyor. Cihazin su anki surumu 4.0.4 olarak gorunuyor. Yazilim guncellestirmesi yapanlar acaba guncellestirmenin iyi olup olmadigi hakkinda bilgi verebilirler mi? Birde internetten flash playerin apksini yukledim ancak yine internet sitelerindeki flashlari kullanamiyorum..sorularima cevap verirseniz sevinirim.. herkese iyi gunler

güncelleme iyi hemen yapsan iyi olur. akşam eve geçince flash player linkini atarım.
  • quote:

quote:

Arkadaslar oncelikle herkese merhaba.. ben tableti alali henuz bir jkac gun oluyor ve yazilim guncellestirmesi var diyor. Cihazin su anki surumu 4.0.4 olarak gorunuyor. Yazilim guncellestirmesi yapanlar acaba guncellestirmenin iyi olup olmadigi hakkinda bilgi verebilirler mi? Birde internetten flash playerin apksini yukledim ancak yine internet sitelerindeki flashlari kullanamiyorum..sorularima cevap verirseniz sevinirim.. herkese iyi gunler

güncelleme iyi hemen yapsan iyi olur. akşam eve geçince flash player linkini atarım.

Tamam hocam.. guncellemeyle stabillik azaldi diyorlardi o yuzden soyledim.. ben o zaman hemen gunceliyorum sagolun..

• Hocam hayirli olsun, guncellemeyle note 10.1 gercekten cag atliyor diyebiliriz isterseniz guncellemeden once youtubedan premium suite videosunu
    izlerseniz bir izlenime sahip olursunuz

• Herkese merhaba yeniden.. tableti guncellemek icin kiesi bilgisayara yukledim ve tableti bilgisayara bagladim. Kies tablete baglandiktan sonrada yazilim guncellestirme cikti ve guncellestir dedim. Ancak yazilim karsidan yuklenirken %0da kakdi devam etmedi... boyle bir kac kez daha denedim ama olmadi. Ayni sorunu yasayan olduysa yardimci olabilir mi?

• quote:

Herkese merhaba yeniden.. tableti guncellemek icin kiesi bilgisayara yukledim ve tableti bilgisayara bagladim. Kies tablete baglandiktan sonrada yazilim guncellestirme cikti ve guncellestir dedim. Ancak yazilim karsidan yuklenirken %0da kakdi devam etmedi... boyle bir kac kez daha denedim ama olmadi. Ayni sorunu yasayan olduysa yardimci olabilir mi?

Kies biraz yavastir 30 35 dk da guncellemisti son guncellemeyi

• quote:

quote:

quote:

Tamam hocam.. guncellemeyle stabillik azaldi diyorlardi o yuzden soyledim.. ben o zaman hemen gunceliyorum sagolun..

http://d-h.st/mba

• N8010 kullanıcıları için de Jelly Bean güncellemesi geldi, hayırlı olsun.
  • Satılık n8005bim var almak isteyenlere budan duyrulur.yurdisi degil turkiye telpa garatilidir
  • Gunaydin ve merhaba.. dun aksam elektrik kesintisinden dolayi guncelleme yapamadim ve sabah kalkar kalkmaz guncellemeyi yaptim.. su anda 4.1.2 surumunden yaziyorum.. yeni programlar geldi ve tablet tablet oldu:)

• bu tabletin birsürü versiyonu var aralarindaki farklar nelerdir ? n8005 n8000 felan belki daha vardir bilmediğim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 16 Mart 2013; 10:07:22 >
  • Arkadaslar hem s3 ile hemde note 10.1 ile pdf dosya indirmeye calistigimda indirme basarisiz uyarisi aliyorum. Cozumu nedir ¿

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

bu tabletin birsürü versiyonu var aralarindaki farklar nelerdir ? n8005 n8000 felan belki daha vardir bilmediğim ?

Onceki sayfalarda mevcut aciklamalar vardir okuyabilirsiniz.. iyi gunler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysr.bulut

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

bu tabletin birsürü versiyonu var aralarindaki farklar nelerdir ? n8005 n8000 felan belki daha vardir bilmediğim ?

Onceki sayfalarda mevcut aciklamalar vardir okuyabilirsiniz.. iyi gunler dilerim

bilgilendirmeniz için tesekkur ederim mesait olduğumda bakıcagim
  • 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.