Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ] (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.696
Cevap
86
Favori
474.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ayk933

simkart takınca anlaşılıyor mu daha hiç takmadım wifi dan kullanıyom tırstım şimdi

korkacak birşey yok imei sorgulat linkten çalıntı mı değil mi anlarsın çalıntı ise elindeki nüfus cüzdanı fotokopisiyle ile en yakın karakola git tableti kimden nasıl aldığını ve ime numarasını sorgulatınca çalıntı çıktığını anlat elindeki nüfus cüzdanı fotokopisini ver polise gereken yapılır şayet sorgulatınca çalıntı cıkmazsa sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyah666 -- 13 Mart 2013; 20:15:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SnypeR

quote:

Orijinalden alıntı: seyyah666

quote:

Cihazı Dubai'den almıştım ama hala JB güncellemesi çıkmadı

ülke seçimini dubai yap güncelleme alırsın zaten tabi dubai güncellemesinde romunda türkce dil seceneği var mı orasını bilemem

Cihazı kurcaladım ama dil seçimi dışında ülke seçimi diye bir ibare göremedim.
    Dil seçiminde de üç tane arapça formatlı seçenek var, üçünü de seçtim olmadı haliyle.
    Ülke seçimi nerede acaba, yardımcı olabilir misiniz ?

ayarlar>ciha< hakkında>güncelle>ordan ülkeyi secebilirsin güncelleme yapar birde otamatik güncelelştirmeleri açık bırakırsan güncelele geldiğinde seni uyarır

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cihazı Dubai'den almıştım ama hala JB güncellemesi çıkmadı

ülke seçimini dubai yap güncelleme alırsın zaten tabi dubai güncellemesinde romunda türkce dil seceneği var mı orasını bilemem

Cihazı kurcaladım ama dil seçimi dışında ülke seçimi diye bir ibare göremedim.
    Dil seçiminde de üç tane arapça formatlı seçenek var, üçünü de seçtim olmadı haliyle.
    Ülke seçimi nerede acaba, yardımcı olabilir misiniz ?

ayarlar>ciha< hakkında>güncelle>ordan ülkeyi secebilirsin güncelleme yapar birde otamatik güncelelştirmeleri açık bırakırsan güncelele geldiğinde seni uyarır

O menüde ülke seçimi seçeneği yok bende, nerede yanlış yapıyorum acaba

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]  Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]  Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

Samsung Galaxy Note 10.1 [ Ana Konu ]

• güncelleye tıkladığımda ülke secmemi istiyor benim tabletimde ülke secip güncelleme yapıyorsun gerci tabletimde custom rom yüklü ama yinede aynı sekilde olması gerekli pcye bağlayıp kiesle güncellemeyi deneyebilirsin birde cihaz n8010 ise ona jb güncellemesi cıkmadı güncelleme konusunda bilgim bukadar telefon özellği aktif olsun diye custom rom yükledim güncellemeyle uğraşmıyorum
  • quote:

quote:

simkart takınca anlaşılıyor mu daha hiç takmadım wifi dan kullanıyom tırstım şimdi

korkacak birşey yok imei sorgulat linkten çalıntı mı değil mi anlarsın çalıntı ise elindeki nüfus cüzdanı fotokopisiyle ile en yakın karakola git tableti kimden nasıl aldığını ve ime numarasını sorgulatınca çalıntı çıktığını anlat elindeki nüfus cüzdanı fotokopisini ver polise gereken yapılır şayet sorgulatınca çalıntı cıkmazsa sorun yok

tamamdır hocam kontrol ettim allaha şükür çalıntı görünmüyor simkartıda da taktım çalıntı mesajı falan gelmedi
    birde uzman tv deki videoları açamadım program falan mı yüklemem gerekiyor

• quote:

quote:

quote:

tamamdır hocam kontrol ettim allaha şükür çalıntı görünmüyor simkartıda da taktım çalıntı mesajı falan gelmedi

Flash yükle.

• quote:

güncelleye tıkladığımda ülke secmemi istiyor benim tabletimde ülke secip güncelleme yapıyorsun gerci tabletimde custom rom yüklü ama yinede aynı sekilde olması gerekli pcye bağlayıp kiesle güncellemeyi deneyebilirsin birde cihaz n8010 ise ona jb güncellemesi cıkmadı güncelleme konusunda bilgim bukadar telefon özellği aktif olsun diye custom rom yükledim güncellemeyle uğraşmıyorum

Bende ülke sormuyor. Şimdilik böyle devam edicem sanırım. Tekrardan teşekkürler.
  • Bnde note 10.1 kullanicisiyim.cihazimi satmaya karar verdim.teknosa garantili N8000 yuklu telefon ozelligi aktif durumda. Android Revolution hd 4.1.2 yuklu, (sarji 2 kat fazla gidiyo).ilginenler pm atabilir.fiyatim 1150 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuins

Bnde note 10.1 kullanicisiyim.cihazimi satmaya karar verdim.teknosa garantili N8000 yuklu telefon ozelligi aktif durumda. Android Revolution hd 4.1.2 yuklu, (sarji 2 kat fazla gidiyo).ilginenler pm atabilir.fiyatim 1150 tl

o nasıl oluyor usta. iki kat derken kaç saat gidiyo ortalama.
  • arkadaşlar merhaba.

Cihazda ekran görüntüsü (video olarak ) almam lazım ama bir program ya da yöntem bulamadım.
    teamviewer ile bilgisayardan bağlanıp oradan camtasia ile oluyor ama göründtü çok akıcı değil takılmalar oluyor.

Bilgisayardaki camtasia gibi programı gibi bir android uygulaması var mı acaba .
    ya da tabletin ekranını bilgisayarda görebileceğim daha akıcı bir uygulama var mı ?
    USB bağlantı kablosuyla vs. ile de olur kablosuz olmasına gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

quote:

Bnde note 10.1 kullanicisiyim.cihazimi satmaya karar verdim.teknosa garantili N8000 yuklu telefon ozelligi aktif durumda. Android Revolution hd 4.1.2 yuklu, (sarji 2 kat fazla gidiyo).ilginenler pm atabilir.fiyatim 1150 tl

Bir yaşıma daha girdim.
    O rom un açıklamasında
    '-Excellent battery life' tabiri kullanılmış. Türkçe tercümesı 'iki kat artar' demek sanırım.

Ama haklı olabilir arkadaş,
    Benim tabletde de pil ömrü dört kat arttı.
    Ekran parlaklığını %10 a çektim. Airplane mode geçtim.
    CPU freq da 100 e ayarlı.
    Hatta hiç açmaz ve kullanmaz isem 8 misli de olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 14 Mart 2013; 11:41:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

quote:

Bir yaşıma daha girdim.
    O rom un açıklamasında
    '-Excellent battery life' tabiri kullanılmış. Türkçe tercümesı 'iki kat artar' demek sanırım.

benimde ekran parlaklığı %10da en fazla 10 saat gidiyo.

• ürün elime ulaştı. şarka taktım güç tuşuna bastığım halde açılmadı. biraz şarj olması mı gerekli acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phpcooker

ürün elime ulaştı. şarka taktım güç tuşuna bastığım halde açılmadı. biraz şarj olması mı gerekli acaba?

sıfır alınan ürünlerde genelde bir miktar sarj olur. eger hiç sarjı yoksa yarım saat kadar sarj ettikten sonra açılması gerekir cihazın
  • Kullanıcı listedi editlenmiştir.
  • arkadaşlar şarj durumunuz nedir.

Wifide ortalama kaç saat kullanabiliyorsunuz. Benim tableti alalı 3 ayı geçiyor. %14te, 10 saat kullandığımı yazıyor pil ayarlarında.

sizin nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysr.bulut

quote:

Orijinalden alıntı: phpcooker

ürün elime ulaştı. şarka taktım güç tuşuna bastığım halde açılmadı. biraz şarj olması mı gerekli acaba?

sıfır alınan ürünlerde genelde bir miktar sarj olur. eger hiç sarjı yoksa yarım saat kadar sarj ettikten sonra açılması gerekir cihazın

bir saattir şarjda. az önce yeniden açma tuşuna uzunca bastım ama nafile. ekrada pil işareti var ekran hafif aydınlık açma tuşuna basınca bir kararma oluyor sonra yeniden pil işareti geliyor.
  • şarjdan çıkardım şimdi açıldı ismi geldi ama halen bekliyor ilk açılış yavaş mı oluyor acaba?
  • quote:

quote:

quote:

kendi tarayıcısı ile değilde chrome firefox opera gibi tarayıcılar kullanırsan açılır videolar zaten çalıntı olsa idi tablet direk ime numarasından görürdün 2 ay içinde coktan ime numarası bildirilmiş çalıntı kaydı yapılmış olurdu birde faturasını varmı aldın mı aldıysan hiçbir sorun olmaz almadıysan satıcıyla irtibata gecip faturasını iste garantide filanda fatura istiyolar sırf garanti belgesi yetmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sas_sas

quote:

quote:

Bir yaşıma daha girdim.
    O rom un açıklamasında

keşke yazılım ile batarya süresi arttırılabilse de firmalar yazılım ile bir günden fazla sürede şarj etmeden kullanılabilecek ürünler cıakrsa yapmayın Allah aşkına bataryanın Amperi belli kullanılan donanımlar ekranın parlaklığı çözünürlük belli bunları değiştirmeden performanstan ekran parlaklığından ödün vermeden dünyanın en iyi yazılımını koy yinede fos

tabiki diğer arkadaşın dediği gibi wi-fi gps kapalı olur ekran parlaklığı en düşük seviyede olur güç tasarufu modunda olursa tablet pil süresinde artış olur ama yazılımla yukarıdada yazdığım gibi performanstan ödün vermeden bazı özellikleri kapatmadan ve ekran parlaklığı kısmadan pil süresini arttıramazsın kaldı ki sen bunu 2 kat diye idda ediyosun dediğin gibi olsa üreticiler salak mı neden onlar bunu yazılımla yapıpta 1 günden fazla şarj süresi giden android tablet telefon üretmiyorlar hiç düşündün mü çünkü senin dediğin şehir efsanesinden öteye gitmez

LÜTFEN TABLETİN BİRAN ÖNCE SATILSIN DİYE SAÇMA SAPAN KELİME OYUNLARI YAPMA ŞARJ 2 KAT FAZLA GİDİYOR DİYE BU SENİN YAPTIĞIN KELİME OYUNLARINI TELEVİZYONDA DANDİK ÇİN MALI TABLETLERİ SATMAYA ÇALIŞANLAR YAPIYOR DONANIM HABER FORMUNDA KİMSE BÖYLE KELİME OYUNLARINA KANMAZ ZATEN KELİME OYUNLARINA KANACAK OLANLAR NOTE 10.1 ALMAYI DÜŞÜNMEZ TELEVİZYONDAKİ KALİTESİZ TABLETLERİ ÇOK İYİ SANIP ALIRLAR

Ayrıca istediğin fiyat 2.el için yüksek sıfırı kliksa'da 1299tl ve axes karta %10 cippara veriliyor oradan sıfırını almak daha mantıklı

http://www.kliksa.com/urun/samsung-galaxy-note-10-1-n8005-16g-beyaz-3g/900383740

birde satışı 2 el bölümünde yapmalısın burada değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyyah666 -- 14 Mart 2013; 17:31:38 >

• 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.