Şimdi Ara

samsung galaxy mini almak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşla samsung galaxy mini almayı düşünüyorm
    şimdi ben 4 aydır avea 19luk tarfideydim geçen ay aradılar faturalı yeni nesil 500 tarfisine aylık 30 yerine 20 liraya geçtim yani 1 aylık faturalı avealıyım
    samsung galaxy mininin kampanya detaylarında

1-)Kampanyadan; Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal müşteriler ve kurumsal müşterilerden belirtilen 2 koşulu da sağlamayan ancak Avea kredi kontrol sürecinden geçerek kredi kontrol sonucu olumlu olan kurumsal müşteriler ve daha önceden Avea müşterisi olmayan ancak bu kampanyadan yararlanmak için Avea müşterisi olan ve Avea kredi kontrol sürecinden geçerek kredi kontrol süreci olumlu olan kurumsal faturalı müşteriler aylık ödemeleri Avea Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır. Bu koşulları, sağlayamayan müşteriler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Avea faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.

şimdi bn telfonu alırsam kartla mı almak zorundayım tüm telefon taksidinin faturaya yansıma gibi bi ihtimali yokmu ?

2-)Samsung Galaxy Mini cihaz kampanyası öncesinde tarife indirimi verilmiş ve indirimli tarife ücreti kampanya kapsamında verilecek indirimden daha düşük olan müşteriler belirtilen koşullarda kampanyadan yararlanamayacaktır.

diyor ben kampanyadan yararlanabilirmiyim ?

NOT : asıl demek istedim belliki yararlanamaycam ben telefon kampanyasından bu telefon kampanyalarında bayilerinin esnekliği oluyor mu kontrat ları dışına çıkıp verebiliyorlar mı telefonu ? yoksa katı avea kurallarımı var :D ? esneklerse abi ben öğrenciyim psikoljisine yatıp biraz acındırmayı düşünüyorm :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilaslan5 -- 2 Ağustos 2012; 12:17:42 >

• güncell bgn avea bayine gitmeden öğrenmek isityorm ona göre gidiyim veya gitmim
  • Operayorlerden cihaz alinmaz.
    1.kredi kartindan 12ay boyunca 13lira cekilecek.kredi kartsiz katilamayacaksin
    2.aldigin indirimleri kaybedeceksin.

Bence kredi kartin yada pesin paran varsa 350-400lira glaxy gio-pro al.kafan rahat olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun zaten kredi kartımın olmayışı
  • saçmalığa bakarmısnız kredi kartından kesilen ödemelerde 23x12 kesiliyor diğer 12 ay 13 lira fatura yansıyor hepsi fatuyoraya yansısa 24x13 olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.