Şimdi Ara

Samsung Galaxy M52 5G *** ANA KONU *** (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.772
Cevap
105
Favori
363.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garip

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • circassianman kullanıcısına yanıt

Cihazın garantisi önümüzdeki ay biteceğinden dolayı bugün batarya değişimi için servise götürdüm batarya ya ek olarak ekran ve şarj soketi değişimi yaptılar ve şarj kablosu hediye ettiler. İşim kötü yanı A13 yüklemişler A11 ile iyiydi cihaz.

• TURLİKAT kullanıcısına yanıt

A13 Nedir acaba?

ha ok Android 13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniadam -- 22 Ocak 2024; 20:39:0 >
  • acaba batarya değişimine gitsem mi ? iyi batarya takıyorlar mı ? hemen eline veriyorlar mı telefonu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniadam -- 22 Ocak 2024; 20:55:22 >
  • yeniadam Y kullanıcısına yanıt
    1 saat civarı sürdü değişim iyi mi kötü mü göreceğiz ama eski pil sürelerini vereceğini sanmıyorum A13 yüzünden aslında bayağı akıcı oldu cihaz ama ne kadar verimli bir sürüm bilmiyorum.

Bunları ücretsiz yaptılar öyle mi? Talebiniz ne oldu gidince?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Garantim önümüzdeki ay bitiyor bundan dolayı batarya değişimi talep ediyorum dedim birde cihazın ekranında olan kronik sıkıntıdan bahsettim bu kadar. Bide üçret mi alıcaklardı garanti için zaten üçret alıyorlar, garanti istemesem yd cihaz alır geçerim.

Hocam ben daha önce haklı olsam da ücret talepleri ile karşılaştım geçmiş yıllarda. Çevremde de çok kişi var bu tarz. Direkt taleple bunu her Samsung servisi yapmaz sanırım. Ama bataryada bariz performans düşüklüğü var ben de sizin yolu izleyebilirim.

• batarya değişim için gitseniz bile telefonun yedeğini muhakkak alın sıfırlayıp veriyorlar elinize bi anda şok geçirmeyin dememe rağmen uçurdular telefondaki herşeyi :/

• Veriler önemli değildi de sürüm yükselmesi kötü oldu daha düşüremeyiz diye biliyorum.

Bende de benzer bir durum oldu.

Tam yılbaşı öncesi telefonda bildirim mesajı olarak "telefon tanılamayı çalıştırın" benzeri bir uyarı geldi.

Çalıştırınca en son aşamada pil durumu ile ilgili bir uyarı verip Yetkili servisten randevu alın yazısı çıktı. Resmi tatilden sonraki gün iş yerine giderken yol üzerinde samsung servisine uyarı mesajını gösterdim. Hemen bakalım deyip telefonu aldılar ve bataryayı değiştirmemiz gerekli dediler. Garantim bitmiş olabilir dediğimde de sistemde 9 gününüz daha görünüyor deyip onayımdan sonra telefonu aldılar. 2 saat sonra bataryası ve şarj soketi devresi vs. değişmiş halde, type-c kablosu ile geri verdiler.

Aynı servis, daha önce halı saha maçı sonrasında alt kapak plastiği yapıştırıcısından kurtulup bileğime yapışan Samsung akıllı saat için siz yapışıitırmışsınız, o da kötü yapışkanmış bu sebeple tam tutmamış deyip kullanıcı hatası kaynaklı ücretli tamir edebiliriz demişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ucanturk45 U kullanıcısına yanıt
    Birileri servise sağlam ayar vermiş galiba hocam bu kadar döndüklerine göre.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Aradan çokça sene geçti iki deneyim arasında ama olabilir :))

• Pil değişimi için servisten sonra telefonda başka başka sorunlar oluştu tekrar servise verdim ondan sonra Ekran, soket vs. herşeyini değiştirdiler düzeltip elime verdiler şuanlık memnunum daha test ediyorum...

Cihazı bi açtırınca da sıkıntı olabiliyor o yüzden de elletmek istemiyorum bi yandan.

kesinlikle hocam, en yetkili serviste bile sıkıntı oluyor bu konuda, insanla çalışıyorlar sonuçta.. eğer pil değiştirirseniz makinanızı aldıktan sonra iyi test edin hele bir de garanti bitimine yakın pil değiştirirseniz parça garantisi yok telefonun garanti biter ondan sonra doğacak sıkıntılar için para verirsiniz alimallah

O yüzden de pek bulaşmak istemiyorum ne kadar pil zayıflamış olsa da.

• garantinin bitimine 1 ay gibi bir zamanınız varsa değiştirin bence, garanti bitimine ucu ucuna kala pil değiştirmeyin, bir süre telefonu test edin, en azından sevise tekrar götürürsünüz sorun çıkartmıyorlar Günün sonunda pil değiştirmek zorunda kalacaksınız elbet...

Ne gibi sorunlar meydana gelmişti sizin telefonunuzda?

• Güncelleme gelmiş görünüyor...

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.