Şimdi Ara

Samsung Galaxy M52 5G *** ANA KONU *** (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.772
Cevap
105
Favori
363.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

M52 Telefonun kilidini açmak için kullandığım deseni unuttum. Son çare olarak Hard Reset atmak zorunda kaldım. Şimdi eski Gmail hesabıma giriş yapıp, yüklü uygulamaları ve verileri geri yükleme yapmak istiyorum ama yine eski deseni istiyor.

Yok mudur bu sorunun bir çözümü?

• bluehouse B kullanıcısına yanıt

Samsung hesabınla şifreyi sıfırlayabilirsin hard reset gerek yoktu.

• Şaka Gibi A52 de Android 14 veripde M52 de Android 13 de Bırakması Android 14 vermemesi

Cihazların işlemcileri bile Şaka SD720g ile android 14 fakat SD778g cihaza android13 den sonra fişi çek

Samsung bizimle Eyleniyor sanırsam

• MrChame kullanıcısına yanıt
    A serisine daha uzun güncelleme sözü verdi çünkü. Pazarlama stratejisi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • M52 zaten A73 cihaza eş değer bir yapıda güncelleme vermemesi garip

Bunu zamanında Huawei Yapmıştı Aynı işlemciye sahip telefonunda Sadece MAte Serileri Aldı büyük güncellemeleri diğerlerine dağıtmadı

• hocam şaka gibi olacak birşey yok a52 nin 3 büyük güncelleme alacağı m52 nin 2 büyük güncelleme alacağı belliydi zaten. güncelleme verecem diyipte vermemezlik yapılmadı. 2021 de a52 aldım, 2022 de babama m52 aldık a52 daha pahalıydı m52 alırken. çok uygun fiyata snapdragon 778 işlemcili telefon satıldı a73de bulunan işlemci. maliyeti biryerlerden kısmak ve m serisi olması pazarlama stratejisi nedeniyle güncelleme verilmiyor. yoksa işlemci gücüyle alakalı değil samsung a04 de android 14 güncellemesi alacak

• 01virüs01 kullanıcısına yanıt

Durum aynen yazdığınız gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A05s deki işlemciye Bile Android14 gelecekmiş Fakat Hala SD778g li M52 ye Bişey Yok Bir Ümit bekliyoruz :)

• MrChame kullanıcısına yanıt
    Konu işlemci olsa s20fe ye gelirdi sd865 var. Ama gelmiyor. Gelecek geldi beta testi diye videolar bile çekildi. ama yok. Çok umutlanmayın derim. Yıllar önce galaxy s5 te de aynı şey oldu. Şirket kaç güncelleme sözü verdiyse onu veriyor. Yoksa ayrı bir yazılım ekibi oluşturup masraf yapması lazım. Üst segmente daha uzun süreli, aşağı indikce azalan bir süre belirlemiş. Enerjisini daha çok.kazandigi modellere harcayıp, onların satışını artırmaya çalışıyor. M52 ye 4 güncelleme verse özel gereksinimleri olanlar dışında kimse A serisi almaz.

2011 den veri takip ediyorum, samsung şu ana kadar hiç fazladan güncelleme vermedi. Hatta s5 te eksik verdi ve sebep olarak Google ın hardware gereksinimi kısıtlamasını gösterdi ki bunda da haklıydı.

• Samsung şöyle bizim cihaz gibi ince şık bir f/p cihaz yapsa da geçsek artık.

• Dostlar başka telefona geçtiğim için bunu anneme vereceğim ama kendi telefonu baya düşük bir cihaz ve smart switch desteklemiyor. Şarj girişi type A mı ne.

Ne şekilde aktarım yapabilirim? O telefona hangi uygulama olur ki?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Medyaları pc ye atıp oradan cihaza aktarın verirler için Google drive tarzı uygulamaları kullanarak aktarabilirsiniz.

• TURLİKAT kullanıcısına yanıt

Anne babaların klasik lafları vardır ya benim düzenimi bozmayın ben mutluyun böyle diye. Tonla laf yedik ama tek çözüm bu gibi. Öyle yapacağım bakalım.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Smart switch apk olarak ayrıca indirip kurmayı deneyebilirsiniz. Kurduğunuz apk eski telefonlarda çalışmadığında APK editör ile çalışır hale getiriliyor.

Alternatif olarak Copy my data gibi programları 2 telefona da kurarak aktarabilirsiniz.

KAZĞANLAR İLETİŞİM İZZET KAZĞANyoutube
    Yeni telefona herşeyi aktarma | Eski telefondan yeni telefona veri aktarma
    https://www.youtube.com/watch?v=yBeuu4jfw1g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 3 Mart 2024; 15:33:37 >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt

Bir sürü copy my data çıktı bir tanesini indirdim dosyaları tek tek seçtiriyor sinir oldum başka bir tanesine bakıcam. Apk editor de bakayım test edeyim olur umarım.

• Arkadaşlar merhaba thh kararıyla m52 cihazımi samsung değişim yapacak elinde m52 yoktur diye tahmin ediyorum sizce hangi modeli teklif ederse kabul edeyim şuan m52 ye muadil urun hangisi dır ve sizce hangi ürünü teklif eder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    A52s ile A71 ve üstü muadil sayılabilir. A34 de uygun. 20 li 10 lu seriler zaten uygun değil.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    Rica ederim değişim sonucunu yazarsanız buraya güzel olur.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.