Şimdi Ara

Samsung Galaxy M52 5G *** ANA KONU *** (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.772
Cevap
105
Favori
363.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni yazılım güncellemesinden sonra benim telefon kafayı yedi.
    Şarj olurken birden kesiliyor sonra tekrar kendiliğinden devam ediyor. Aşırı ısınma ve kasma problemleri de olmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

o zaman benim bilgisizliğimden kaynaklı bi durum pardon..

• warrior1907 kullanıcısına yanıt

2-3 gün önce bende güvenlik güncellemesi yaptım, bir sıkıntım yok, olursa da burada paylaşırım. Şikayetleriniz katlanılamayacak seviye de ise yedeklerinizi alıp fabrika ayarlarına döndürün isterseniz.

• Arkadaşlar telefonda 2 gündür şarj konusunda bir sıkıntım var. Örnek veriyorum takıyorum 1 saat 23 dk diyor. Hesaplıyorum diyorum şu saatte bitmesi lazım . O saat geldiğinde bakıyorum. Yüzde 89 falan oluyor. 23 dk var diyor vs. Ne hikmetse şu son 288 mb lık güvenlik güncellemesinden oldu. Kısacası şarj süresi hep tahmini verilen süreden yarım saat kadar sekteye uğruyor . Ek olarak bugün sıfırlama falan da yaptım ama düzelmedi . Çözüm nedir napabilriz . Var mı bir fikri olan

Not: kutudan çıkan 15w stock şarj cihazını kullanıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sylarxxx S kullanıcısına yanıt

Güncel

• Arkadaslar Type C To 3.5mm kulaklik cevirici ariyorum aylar onceki uyumlu n11 linki olmus uyumlu uygun fiyatli urun atabilirseniz cok makbule gecer tesekkurler

• akspace A kullanıcısına yanıt

Amazon'da 30-40 TLlere baktım M52 tanımıyor demişler. 60-70liklerin de ömrü kısa demişler. Orijinal samsung aldım ben 150 TL mi ne.

• Dönüştücü ile kablolu kulaklık bağladığımda(3 farklı kulaklık denedim) telefonda bir ses çalmasa bile(yani telefon boştayken) kulaklıktan dip sesi geliyor, aynı problemi yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 6 Ağustos 2022; 16:59:36 >
  • dönüştürücü mü yoksa type c kulaklık mı önerirsiniz?

• 35ultrAslan kullanıcısına yanıt

Valla kendi adıma bluetooth kulaklık aldım geçtim. yıllarca kablolu kulaklıktan sonra kablosuz büyük kolaylıkmış.

• 35ultrAslan kullanıcısına yanıt
    Bluetooth alın geçin. Samsungun orijinal çeviricisi bile randıman vermiyor. S10e nin kutusundan çıkan akg kulaklıkları çöp etti ses kalitesi olarak. İmkanınız varsa yüksek ses kalitesi olan bir bt kulaklık çok daha iyi olur.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

hocam ben önce çakma samsung type c kulaklık aldım. o zaman 75 liraydı (aralık 2021). ses kalitesi düşüktü ama iş görüyordu. sağ kulaklıktan sol, soldan sağın sesi geliyordu:

https://www.n11.com/urun/samsung-akg-eo-ig955-type-c-mikrofonlu-kulak-ici-kulaklik-1817855?magaza=vrstore

Bozuk sandığım için yeni orjinal kutu çıkması kulaklık verdim. puanlarla 193 liraya gelmişti o zaman.

https://www.n11.com/urun/samsung-akg-eo-ic100bbegww-type-c-kulak-ici-kulaklik-1637929?magaza=bakkazan-com

Bu kulaklıların ikisinde de dip ses problemi vardı. yani bir şey çalmasa bile takılı vaziyetteyken dipten "sessizlik sesi" bir ses geliyor. En son aldığım orjinal kulaklığı 6 ay kullandıktan sonra bozuldu. tek taraf ses vermemeye başladı. (her gün kullanıldı)

en son şu dönüştürücüden sipariş verdim. ben aldığımda 65 liraydı. çok memnundum. oyun oynadığım için gecikme önemli. 0 gecikme vardı.

https://www.n11.com/urun/xiaomi-huawei-samsung-type-c-audio-kulaklik-donusturucu-type-c-3218544?magaza=digigsm

15 20 gün kadar önce bu da bozuldu. jack girişli kulaklık jack girişine tam oturmamış gibi tek taraftan ses veriyor. oyun oynadığım için kullanamıyorum. çünkü yön tespit edemiyorum. şu an en üstteki çakma kulaklığı kullanıyorum. bozulsa yine ondan alırım. şu an 105 tl gibi bir fiyatı var.

arkadaşlar kasma problemi için de çok sağolun herkes seferber olmuş !!!

ben kendi çözüm tespitimi yazayım ama yüzde yüz diyemem. parlaklık full olduğunda telefon ısınınca kasıyor. yani parlaklığı kırmızı bölgeye getirmeden gri bölgede kullanırsam ısınmadığı için sıkıntı olmuyor. ama yüzde yüz diyemem. daha fazla test etmem lazım doğruluğunu. ama şimdilik kasmıyor bu şekilde kullanınca.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

gelmiyor hocam. dip sese neden taktınız? müzik falan dinleyeceksiniz müziğin sesinden zaten duyamazsınız da ben gibi oyun oynuyorsanız başlarda rahatsız ediyor ama sonradan alışılıyor.

• Arkadaşlar Nisan faturalı, çiziksiz cihaz ne kadara satılır tahmini? Az önce fiyatlara baktım, en ucuz yerde 8200tl gözüküyor.

Hocam pil tasarrufu açıksa kapatıp deneyin. Bazen o da arka planda güç kısmaya çalışınca kasmaya sebep olabilir.

Cihaz soğukken böyle bir sorun olmayıp da ısındıktan sonra bu kasma oluyorsa zaten doğrudan ısınma kaynaklıdır. Bu durumda ise ısınmayı minimumda tutmak gerekir ki kasma olmasın. Bunun için de arka planda çalışan gereksiz uygamaları kapatmak, oyun içi ayarları düşürmek, 120hz yerine 60 hz tazeleme ile kullanmak, ekran parlaklığını azaltmak denenebilir. Hala ısınıyorsa telefon soğutucu bir fan alınabilir oynarken kullanmak için. Yazın ısınmalar daha fazla, kışın daha az olur genelde, bunu da unutmamak lazım.

Notebookcheck'teki M52 detaylı incelemesinde bu cihazın emsalleri arasında daha fazla ısındığı ortaya konulmuş zaten. Aynı işlemcili diğer cihazlar mesela testlerde daha az ısınmış. Yani yük altında bu cihaz gerçekten ısınıyor.

• avastos A kullanıcısına yanıt

cevabınız için çok teşekkür ederim. oyun içi ayarlar düşük. 120 hz den vazgeçince oyun konforu/dokunmatik hassasiyeti kötü etkilenir sanırım. ekran parlaklığı olayını deniyorum, yukarıda belirttim. yazın etkisi olabilir dediğiniz gibi. havalar çok sıcak, ısınmayı tetikliyor galiba.

• Arkadaşlar telefonla konuşurken karşı tarafın sesi bazen gelmiyor ve konuşma sırasında görüşme sonlanıyor, telefon kapanıyor. Bugün 4 farklı kişi ile telefon görüşmesi gerçekleştirdim hepsinde aynı şey oldu. Neden olabilir acaba bilgisi olan var mı?

• Graduate kullanıcısına yanıt
    Genelde konuşurken ses gitmesi kapanma sorunları volte kaynaklı sorunlar olur ama telefonun komple kapanması ilginçmiş.

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.