Şimdi Ara

Samsung Galaxy M52 5G *** ANA KONU *** (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: vega_vega Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
4.772
Cevap
105
Favori
363.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone x 64gb kullanıyorum, yenilenmiş telefon olarak almıştım yan sanayi 'kaliteli' lisanslı batarya takmışlar. haliyle gündelik kullanımda dahi ısınmalar vs olmaya başlayınca telefon değiştirmeyi düşünüyorum. a52s ve m52 şu an listemdeki iki telefon, kriterlerim ise evden sabah dışarı çıkıp geri girene kadar aşırı yoğun ve devamlı olmadan twitter wp insta gibi uygulamaları kullanmak, kullanırken telefonun aşırı ısınmaması ve eve girene kadar şarja takmama gerek kalmaması. 7-8bin bandında bu iki telefonu önerir misiniz? önerirseniz hangisini önerirsiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İkisi de ihtiyacınızı karşılar. İkisi de birbirine bazı noktalarda üstün. Akşama kadar tutsun derseniz batarya konusunda M52 daha verimli olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung M52 telefonda sadece 4G seçili olarak , volteyi görüntülü olarak 3 operatörü de deneyerek kullandım ..
    Türkcell den Türkcelle
    Vodafoneden Vodafoneye

Türkcellden Vodafoneye
    Vodafoneden türkcelle
    Sorunsuz olarak volte videolu olarak çalıştı ....

Türk Telekoma gelince M52 den hiç bi türlü volte videolu konuşma çalışmadı .....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu bugün teslim aldım kurulum yapmak için güç tuşuna bastım samsung yazısı çıktı ve kapandı.Şarji yoktur diye şarja taktım yarım saattir şarj oluyor tekrar güç tuşuna bastım bu sefer uzun bastım ne yazı çıkıyor ne bir hareket.

Yardımınız lazım ne olmuş olabilir , nasıl açacağım?

• dzgnCauchy D kullanıcısına yanıt

Boş şarj ile gelmez, fabrikasyon sorunlu olabilir.

• Büyük ihtimal öyle.1 saat şarjda bekledi, ses kısma+ güç tuşuna bastım yine açılmadı.Satıcı (Cephane Teknoloji )ile görüştüm servisten arıza kaydı alıp gönderin diyor. Cihazın Jelatini çıkarmamıştım.Sim de takmadım.Samsung Türkiye 14 gün içinde değişim ve iade hakkım olduğunu söyledi.Şu işlerle uğraşmiyim diye 2 hafta araştırdım başıma gelene bak ya.

• alper_love A kullanıcısına yanıt

Ben turk telekomdayım. Ses kesik gelme ilk başta bende vardı, uygulamadan volte ve vowifi'yi kapattım. Samsung Band Selection uygulaması ile de 5g'yi kapattım ve sorun çözüldü.

Turkcell kullananlarda ben ses kesik gelme sorunu duymadım. Turk telekom ve vodafone'da oluyordu sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: avastos

Ben turk telekomdayım. Ses kesik gelme ilk başta bende vardı, uygulamadan volte ve vowifi'yi kapattım. Samsung Band Selection uygulaması ile de 5g'yi kapattım ve sorun çözüldü.

Turkcell kullananlarda ben ses kesik gelme sorunu duymadım. Turk telekom ve vodafone'da oluyordu sanırım.

Telekomda vowifi varmı turkcell de yok maalesef

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • formula 1 kullanıcısına yanıt

Hocam zaten Turk Telekom veritabanında m52 volte desteği yok diye geçiyor. Bahsedilen sıkıntılar da muhtemelen TT kaynaklı.

Hocam valla büyük şanssızlık olmuş. Satıcı iade kabul etmiyorsa ve Samsung Türkiye garantili ise sanırım mecburen Samsung yetkili servisine götürmeniz veya göndermeniz gerekecek. Yakınlarda varsa kendiniz gidip durumumuzu anlatarak yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Ellerinde sıfır m52 olacağını sanmıyorum, o yüzdendeğişim olmaz, iade olur muhtemelen.

**Tamir/onarım istemediğinizi mutlaka belirtin, ya değişim ya iade isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 11 Ağustos 2022; 14:12:6 >

Yok hocam hem volte hem vowifi desteklemiyor diye gözüküyor, şimdi tekrar baktım.  

• privess P kullanıcısına yanıt

M52 batarya süresi olarak biraz daha fazla ekran süresi verir, 500 mah daha fazla çünkü. Bir de m52'nin elranı biraz daha büyük. İşlemciler zaten aynı.

Bunun dışında geri kalan her şeyde a52s daha üstün. Aynı paraya a serisi almak daha mantıklı olur bence.

• Beni uyardığınız iyi oldu, ilk defa böyle bir şey başıma geliyor ülkemizdeki servislerin durumu da malum.İnşallah problem çıkmadan iade ederim

Turkcellde wowifi var, ben kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Turkcellde wowifi var, ben kullanıyorum.

153 ararmısın arıyormu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam cihazın jelatinini çıkarmadım demişsiniz. Jelatini çıkarmadıysanız ekranın açıldığını göremiyor olabilir misiniz. Bende ilk aldığımda jelatini çıkarmadan açmayı denedim, aynı sizin gibi basıyorum kapkara ekran bir hareket yok, bozuk bu diye üzülürken bir baktım ki cihazı saran jelatin siyah renkli. Çıkarmadan ekran görünmüyor. Telefon açılıyor aslında ama jelatinden görünmüyor.  

Umarım sizinki de bundan dolayıdır.

• Arkadaşlar bu cihazda wifi hız problemi yaşayan var mı? Speedtestte ölçüm yapıyorum 30 mbps falan çıkıyor.Eski bir android cihazla aynı mesafeden ölçüm yapıyorum 45 50 arası çıkıyor.Bir problem var mı sizce? Hiç güncelleme yapmadım Android 11 bu arada.

• end76 kullanıcısına yanıt

Yok hocam dün servise kendim götürdüm orada çalışanın önünde de açılmadı.İçeriye götürdü geldi telefon açılıyor sorun yok dedi kapatıp tekrar açın isterseniz dedi kapatma tuşuna bastım, kapanmadı :D ses kısma+güçe basarak kapattı.Sorun Bixby ayarlarından kaynaklanıyormuş. Ayarları değiştirdi (nereyi değiştirdi göremedim) Tekrar denedik açılıp kapandı.

En baştan sorun donanimsal ise değişim yaparız yazılımsalsa onarım yaparız ,değişim olmaz demişti.Telefonda da sorun görmeyince aldım açıkçası.

• frkn3439 F kullanıcısına yanıt

Yaşamadım. Fakat Android 12 öneririm özellikle yoğun kullanan birisine ram plus çok iyi.

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.