Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni çıkan M62 bile içindeki Exynos 1080 den dolayı M51 kadar pil performansı veremiyor. Batarya performansında M51 göz dolduruyor gerçekten. Çok kalın vs. gibi yorumlar çok saçma. İnce olup max 6 saat ekran süresi vereceğine M51 gibi (tabi ki en fazla 9.5 mm kalınlığında olup) günlerce kullanabilmek daha mantıklı. Ki 7000 mAh batarya 9.5 mm ye sığdırılması çok iyi. Samsung artık M52 yi çıkarmalı ve daha iyi donanım koyarak 7000 mAh olayını devam ettirmeli. M51 in üstüne cihaz çıkamadı hala batarya olarak.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Yeni modele aynı pil kapasitesi olmak kaydıyla yeni çıkan 5 nm snapdragon 780g koysa efsane cihaz olur. Bu işlemcinin çok verimli olduğu söyleniyor. Şu an sadece mi 11 liteın 5g versiyonunda var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nevrans kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Aynen. Ne yaptıysam bir tam günde pilini bitiremiyorum. Daha ne isterim. Benim zaten bir ayarım yoktur ya çok beğenir abartarak överim yada nefret eder yerdikçe yererim. Buda öyle oldu, bu beğeniden sonra ağırlığı kalınlığı dert değil.

• cazsever C kullanıcısına yanıt
    Telefonu almadan önce çok ağır hantal yorumlarını okuyordum fakat telefonu elime aldım inceledim anlatıldığı kadar ağır olmadığını tesbit ettim gercekten normal bir ağırlığı var ve telefon çok stabil ben çok memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 20 Mayıs 2021; 2:26:48 >
  • m51 in saçma sapan buglarını düzeltseler kamera ve malzeme kalitesi hariç kesinlikle S serilerini aratmaz hatta çok daha avantajlı batarya ve Sd işlemci sebebiyle..

Çoğu insan benim gibi S serisi almak isterken Samsung un exynos politikası sebebiyle A ve M serisine yöneliyor.. Ne vardı S serisine 5000 mah batarya koyup Sd işlemci ile bizlere getirseniz?

eğer a52 m51 den önce çıkmış olsaydı ne yalan söyleyeyim m51 yerine a52 tercih ederdim sırf 3 yıl güncelleme, 1080p 60 fps!!! ve malzeme kalitesi sebebiyle.. Hemde m51 kadar büyük değil ele cebe sığıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhan92 -- 19 Mayıs 2021; 22:9:13 >
  • nevrans kullanıcısına yanıt
    Ağırlık ve kalınlık göreceli kavramlar olduğu kadar daha önceleri kullandığınız telefonların deneyimleriyle de ilgilidir. Ben daha önce xiaomi Red mi 6 kullandım mesela, çok hafif ve inceydi. Neredeyse m51 in yarısı kadar. Pili de fena değildi 4000 mah'tı 1 senelik telefondu ama son zamanlarda yoğun kullanımda yarım gün bile gitmiyordu. Üstelikte çok şikayet vardı. Yani uzun lafın kısası, kağıt üstünde yazan pil değerleri tutmayabiliyor. O nedenle bu telefonun kıymetini bilmeliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 19 Mayıs 2021; 22:41:4 >
  • foe44 F kullanıcısına yanıt

Samsung bence bunu asla yapmaz. 732g falan koyup çıkarırsa şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 123321123321123321

Bu hassaslığım sanırım mağazaya gidip elime alamamamdan kaynaklı. Ortada bir M51 pazarı var ve herkes tekel fiyatlar biçiyor. Ben sadece bilmek istiyorum.

5000 tl'ye Ahmet kişinin sattığı M51 ile 3900 tl'ye Mehmet tarafından satılan M51'in ne farkı var? Az fiyat farkı da yok yani 1100 tl fiyat farkı var.

Ve evet, bu telefona ödeyeceğim para benim için önemli bir miktar. O yüzden araştırıp da almak istiyorum. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Siz A52 alın

• arkadaşlar önceki sayfalarda güncellemeden sonra pil performansının ciddi derecede düştüğünü söylemiştim. geçenlerde bir güncelleme daha geldi ve ben de korkarak kurdum. son güncelleme ile pil performansı tekrardan düzelmiş gibi gözüküyor. şu anda telefondan çok memnunum SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

şimdi gelelim telefonla alakasız saçma sapan bir probleme. telefonu alırken aynı zamanda başka bir satıcıdan uyduruk bir ekran jelatini de almıştım. ancak gelen ekran jelatini ekranı tam olarak kapatmıyordu. hatta telefona küçük geliyordu. ekranın kenarları jelatinin dışında kalıyordu. bugüne kadar ekran çizilmesin diye idarelik kullandım o dandik jelatini.sonra forumda önerilen spia kalkan serisi jelatin aldım. maalesef bu da önceki jelatinimden çok farklı değilmişSAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] hatta tamamen aynılar diyebilirim. yanlardan boşluk kalıyor ve gayet abuk bir görüntü oluşuyorSAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] 

bana telefonun ön kısmını (kamera dahil )tamamen kapatan bir jelatin önerir misiniz?

• Youtube HDR videolarında ekran sararıyor. Son güncellemeyle fark ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: holograpys

Youtube HDR videolarında ekran sararıyor. Son güncellemeyle fark ettim.

Android 10'dan beri ( yani telefon ilk çıktığından beri) öyle zaten.

HDR videolarda ekran parlaklığını manuel ayarlayamazsınız, kendisi HDR metadatasına göre onu otomatik yapar. Sararma diye tabir ettiğiniz şey bu yüzden.

Yani son güncellemenin değiştirdiği bir şey yok bu konuda,tamamen normal davranış.

Güncelleme paranoyaklığının insanları getirdiği nokta:

-Daha önce dikkat etmediğim, farklı bir şey oldu

-Güncelleme sorunlu reeeeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Ben gördüğümü yazıyorum, yeni fark ettiğimi belirttim

• m51 alacağım fakat aklıma takılan soru 4g hızı vodafone kullanıp m51 de max ne kadar hız alıyorsunuz (mobil veriden bahsediyorum)

• holograpys H kullanıcısına yanıt

Ben de uygulamayı güncelledikten sonra farkettim bunu

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Paranoyaklik yapmisiz hocam, cok önceden varmis yazmayalim daha fazla(!)

• quote:

Orijinalden alıntı: cazsever

Son güncellemeden önce en çok da ben şikayetçiydim şarjından, "vadedileni vermiyor" diye. Bu forumda da çok yazdım. Oysa son güncelleme eklentisiyle telefon şarjı tam da olması gerektiği gibi, çok uzun gidiyor çoook. Ağırlığı ve kalınlığına değiyor. Çok dert etmiyorum. Ya kalın ve ağır olmasını seçecektim yada şarjı, ben şarjı tercih ettim. şimdi hiç pişman değilim. Çok mutluyum.

İyi bari düzelmiş :)

• holograpys H kullanıcısına yanıt

Denemesi bedava. Bulun Android 10'lu cihaz veya sürüm düşürün ve deneyin.

Daha cihazın Android 10 olduğu tarihte attığım bir Discord mesajı.

Cihaz çıktığından beri HDR video destekliyor Youtube'da , sararma yapması da parlaklık değiştirmeye izin vermemesi de HDR'dan.

Güncelleme ne birşeyi geriletti ne de geliştirdi bu bakımdan.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Ben mesajımda Android surumunden bahsettim mi?

• usaglam kullanıcısına yanıt

Hocam aldığınız ekran süresi nedir? "Pil kullanımı"nın ekran görüntüsünü paylaşırsanız güzel olur ve birde ekran parlaklık seviyesini belirtirseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.