Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.969
Cevap
124
Favori
673.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2k ekranlı s7 edge de bile pixeller sayılıyorken bu telefonda vr görüntüsü berbat olacaktır. Ayrıca gear vr typce-c girişli deği diye hatırlıyorum , dönüştürücü ile kullanılır mı bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halen android 10 sürümündeyim, (ram kullanımı düşen güncellemeyi yapmıştım) 11 e geçenlerin yaşadıklarından dolayı halen tereddütlerim var, sürüm farkı vs benim için çok mühim değil, tek derdim cihaz stabil olsun ve batarya ıvır zıvır buglar olmasın yeterli.. Sizlere asıl sorum her uygulamada yok mesaj için yok görüntü için filan bildirimleri tek tek içine girip titreşimini kapatma saçmalığı düzeltilmiş mi? en basit bi apk kuruyorsun titreşim oluyor bildirim geldiği zaman, tek tek yok yazı kısmına gir titreşimi kapat yok fotoğraf kısmına gir titreşimi kapat 1 uygulamanın bildirim titreşimini kapatmak için 5-6 farklı yere girip çıkıp tek tek titreşimini kapatmak zorunda kalıyordum

• Son güncellemede şarkı dinlerken bazen kilit ekranına düşmüyor. Bug olmuş. Başka deneyen yazabilir mi

• Son güncellemeden sonra aktif kullanımda kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ve parlaklık seviyeniz nedir? Görenler cevaplarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tr_temhA

Son güncellemeden sonra aktif kullanımda kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ve parlaklık seviyeniz nedir? Görenler cevaplarsa sevinirim.

Parlaklık otomatikte, wifi hiç kullanmam sürekli mobil veri açık, karanlık modda kullanırım, senkronizasyon kapalı.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• holograpys H kullanıcısına yanıt
    A72'de yaşıyorum aynısını. Youtube Music'te geliyor başıma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de yt müzik kllanıyorum şuan. Spotify denedim onda da aynı. Bazen de kilit ekranındaki yazının yeri sola kayıyor. Buglar dolu hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tr_temhA

Son güncellemeden sonra aktif kullanımda kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ve parlaklık seviyeniz nedir? Görenler cevaplarsa sevinirim.

yüksek parlaklıkta kullanmam, normal seviyede. bol bol Bluetooth kulaklık kullanımının olduğu bir senaryoda alınan ekran süresi bu şekilde.

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• otosinan O kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• cevdetgozbudak kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• Tr_temhA T kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

Lockstar yüzünden olduğunu sanıyordum ben de. Olay farklıymış meğer😄

• ++ dosya yoneticisinde klasor cikislarinda takilmalar, ana ekrandaki gruplandirilan klasore girerken takintilar. Tam ekran kullaniminda laglar var. Bunlar var herkeste ama fark edip de yazan yok. Android 11 ilk ciktigindan beri kullaniyorum (hint romu) ve hep yazmama ragmen duzeltilmedi de

Ben de tüm bu yazdıklarınızı yaşamaktayım. Kullanıcıların çoğu bırakalım rahatsız olmayı sorun olarak fark etmiyorlar bile

• ++ 4 sene xiaomi kullandım samsung kadar sinir etmedi ama sorsak miui lagli. Parmak izi bile stabil calismiyor. Bunları gormemek icin ya kor ya da art niyetli olmak gerekir. SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

• Parmak izi aslında iyi fakat yerinden dolayı elde tutarken vs ister istemez parmağın yağı bulaşıyor ve çalışmasını engelliyor. Dikkat ederseniz parmak izi yanda olan telefon modeli pek yok.

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeden önce en çok da ben şikayetçiydim şarjından, "vadedileni vermiyor" diye. Bu forumda da çok yazdım. Oysa son güncelleme eklentisiyle telefon şarjı tam da olması gerektiği gibi, çok uzun gidiyor çoook. Ağırlığı ve kalınlığına değiyor. Çok dert etmiyorum. Ya kalın ve ağır olmasını seçecektim yada şarjı, ben şarjı tercih ettim. şimdi hiç pişman değilim. Çok mutluyum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 19 Mayıs 2021; 21:56:15 >
  • Daha öncede paylaşmıştım dikkat etmeyen arkadaşlar olabilir gözünden kaçabilir dxmark sitesinde kullanmış olduğumuz M51 batarya testinde en iyi en pahalı telefonları geçmiş SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 19 Mayıs 2021; 17:7:52 >
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    Kamerası gayet güzel bataryası gayet güzel ağırlığını o kadar hissetmiyorum

• Arkadaşlar telefona mart ayına ait güvenlik güncellemesi geldi, tavsiye eder misiniz güncellemeyi?

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.