Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M51 [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.970
Cevap
124
Favori
673.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kara57 K kullanıcısına yanıt
    Yeni nesillerde ilk şarj diye bir şey kalmadı. Dolunca çıkarabilirsiniz.
    Dolduktan sonra bekletmek ve sonuna kadar bitirmek zararlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha bugun geldı telefon sarjı sıfırla ole tak falan dedıler de bu telefon ısıne epey uzagım yanı suan %24 te 0 lanmasını beklım mı tamamen yoksa takım mı

• İşin varsa kullan öyle tak. Pilin düşmanı şarjda iken telefonu kurcalamak.
    İşim yok diyorsan takabilirsin.
    Bitir tak, dolmadan çıkarma vs gibi şeyler eski pillerde kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Olmaz dostun. Sadece tamamen karşı firmanın insafiyetine kalmış. Mesela bazı firmalar hat takıldı diye iade kabul etmiyor. Bazıları ise sorgusuz sualsiz iade alıyor. Normal şartlarda hat da takılsa formatta atılsa 3 5 gün telefonu da kullansan iade hakkı vardır.

samsungda bu durum nedir? samsung com tr'den alınca hat takınca 14 gün içinde iade hakkımız devam ediyor mu?

• teşekkürler

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt

hocam şimdi samsungdan sipariş verecektim ama senin gelmiyor dediğini görünce bi durdum. Sen hangi renk almıştın acaba? Ve tahmini kargo süresini geçti mi?

• bu arada bir kaç kişi de yazmış ben hepsiburadan siparişi 23 ünde verdim sabah da elime geçti

• Samsung ile iletişime geçin. Normal şartlarda iade hakkınız var. Kabul etmeleri lazım.
  • Samsung türkiye garantili alırsanız garanti konusunda sıkıntı yaşamazsınız distirübütör bilmem ne uzak durun garantiye dikkat edin ikisininde müşteri hizmetleri iade süreci konusundaki ılımlarını düşünürsek süreç açısından amazon derim daha kısa sürede çözüm sunar samsung biraz sündürür
  • 11.11 de 3350 civarına alınmış bu telefon. Bugün bir arkadaş istiyordu. Trendyol’dan 3496 ya bittibitiyor mağazasından aldık. Samsung 3 lira daha pahalıydı. Geç gönderdikleri için bu firmayı tercih ettik. 70 lira da cüzdana geldi. 3430 civarına gelmiş oldu. Günün şartına göre çok da pahalı almadık sayılır.

Edit: Samsung’un sitesinde 200 lira geri ödeme kampanyası varmış. 3300’e gelebilirmiş. Sağlık olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @bdullah -- 26 Kasım 2020; 0:56:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris-balci kullanıcısına yanıt
    Güvenlik den kasıt ne ikiside güvenilir
  • Sume kullanıcısına yanıt

Hocam yeni gelen telefona başka hangi testler yapılabilir? Saygılar

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt

Hocam n11'den almak ile samsung'un kendi sitesinden almak arasında fark var, insanları yanlış yönlendirmeyelim

• Ne fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoparlör hat çekim wi-fi bluetooth kameraları kontrol et telefonla konuş mic ahize bak seri no kayıt sorgula bi oyun oyna 20 30 dk daha ne yapılabilir aklına gelen varsa eklesin
  • Arkadaşlar tek sorum var telefonu hiç kot pantolun cebine koyan oldumu sığıyomu 😁
  • S10+ alacaktım, aradım sordum samsung'a, bizim internet sitemiz değilse biz hiçbir şekilde direkt muhattap olmuyoruz dediler. Samsung'un kendi sitesine gir, satın alma kanallarına bak (m51 için) sadece shop.samsung.com.tr ve hepsiburada var. N11 veya trendyol veya amazon yok.

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.