Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonda nfc var mı yok mu kesin bir şey söyleyebilecek var mı? internette var da yazıyor yok da..

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt

var hocam

• teşekkürler

• M31s alıpta memnun olmayan var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ankara8812

M31s alıpta memnun olmayan var mı acaba

M31s alıp da memnun olmayan yoktur çünkü burası M31 bölümü. M31s'in kendi ana konusu var.

Ek olarak bu saatten sonra m31 ya da m31s alınmaz fiyatları çok abartıldı. A52 veya A32 modellerine bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 9 Temmuz 2021; 14:23:3 >
  • SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera
    yeni güncelleme gelmiş.

• Güncellemeyi yükleyenler farkı yazabilirmisşniz

• Güncellemeden sonra batarya daha çabuk boşalıyor sanki. İkinci günün akşamı saat 5-6 civarlarında batarya %15 civarına düşerken şimdi öğlene %20 lere düşüyor. Ben de şarja günlük takmaya başladım ne olur ne olmaz diye. Umarım sıkıntı sadece bendedir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk defa Samsung kullanıyorum, Güncellemeden sonra telefon donup kapanıp açılıyor, ama aralıksız, fabrika ayarlarına döndürmek bile imkansız, Hard reset attım bir şekilde, ama fayda etmedi, en son akşam kapanıp tekrar açılırken o an dondu öylece kaldı, sabah telefon ateş gibiydi kapanmış herhalde, aldım balkona koydum, herhalde rahmetli oldu, servislerde kapalı galiba, zaten servisin kullanıcı hatası diyeceğine adım gibi eminim, bir daha Samsung mu töbe... Eski telefonumu iyi ki atmamışım imdadıma yetişti..

• quote:

Orijinalden alıntı: deke

Güncellemeden sonra batarya daha çabuk boşalıyor sanki. İkinci günün akşamı saat 5-6 civarlarında batarya %15 civarına düşerken şimdi öğlene %20 lere düşüyor. Ben de şarja günlük takmaya başladım ne olur ne olmaz diye. Umarım sıkıntı sadece bendedir.

Galiba bende de öyle şu an. Tam emin olamıyorum çünkü genelde telefonu hep evde düşük parlaklık+wifi ile kullanırdım. Son zamanlarda hep dışarıda az çeken yerde mobil veri+oto parlaklıkta kullanıyorum. Ama bir düşüş var gibi hissettiriyor sanki belki de ortamla alakalı da olabilir.

Güncellemede de pano harici bir yenilik vs yok. Çok da gerekli bir güncelleme değil.

• Güncelleme ile bir fark olmadı bende. Pano ney onu da bulamadım

• Pano kopyala yapıştır ile ilgili bir şeymiş. Normalde kopyala yapınca yapıştır işleminde tek metin işleme alınıyor. Pano olursa birden çok farklı metni ayrı ayrı panoda tutuyor ve yapıştır işleminde seçim yapılabiliyor. Kullanımı olur mu olmaz mı bilmem ama işe yarayacağı bir an gelebilir. Yokluğundan iyidir varlığı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • m31 4500 lira olmuş bu ne ulan?

2700 lirayken aldığıma üzülüyordum. bir de işin garibi a52 bundan daha ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: deke

Pano kopyala yapıştır ile ilgili bir şeymiş. Normalde kopyala yapınca yapıştır işleminde tek metin işleme alınıyor. Pano olursa birden çok farklı metni ayrı ayrı panoda tutuyor ve yapıştır işleminde seçim yapılabiliyor. Kullanımı olur mu olmaz mı bilmem ama işe yarayacağı bir an gelebilir. Yokluğundan iyidir varlığı.

Teşekkürler ustam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

m31 4500 lira olmuş bu ne ulan?

2700 lirayken aldığıma üzülüyordum. bir de işin garibi a52 bundan daha ucuz

Şişirme fiyat o, ürünün gerçek fiyatı değil. M31s de aynı şekilde, 3700 lira civarında şu an. Sebebi stokta kalmaması. Normal bir ülkede yaşasak fiyatı düşer ancak burası türkiye olduğu için stokta kalmayan ürün fahiş zam yiyor. Yeni moda bu da. Önceden indirim yapılır ve tamamen piyasadan silinirdi.

• Çok memnun olduğum, şarjıyla beni hayran bırkan m31'imi suya düşürdüm. Fiyatı ne çok artmış. Tamir edilmezse sanırım a52 alacağım

• Geçen sefer kullanım koşulları çok farklı olduğu için güncelleme hakkında net bir şey söyleyemedim. Ancak birkaç gündür eskisi gibi kullanıyorum ve batarya performansında dramatik bir düşüş var. Eskiden %90-20 arasında 2 günde 10 saate yakın ekran süresi alırken şimdi daha ikinci güne gelmeden şarjım %40 lara düşüyor ve ekran sürem de %90-40 arası 4-5 saat anca veriyor. Önceden %10 şarj başına yaklaşık 1.5 saat giderken şimdi sadece 1 saat gidiyor. Böyle olacağını bilseydim yüklemezdim. Telefonu aldığımdan beri ilk defa %100 e kadar şarj etme ihtyiacı duyuyorum. Bir sonraki güncellemeye kadar batarya biraz can çekişecek.

• tonyali61 kullanıcısına yanıt
    Eski telefonunuz neydi ? Geçmiş olsun bu arada.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt

Sağolasın, yarın servise gidecem bakalım ne diyecekler. Eski telefonum Huawei gt3

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.