Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.5G tikini Kaldırırsanız telefon 3G ye geçiyor yani H veya H+ oluyor.. Ayar o şekilde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırarım Boynuzunu İblis kullanıcısına yanıt

Usb 2.0 type c sürümü mevcut ve kablo ile görüntü aktarımı yapamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladio2

android 10 sürümündeyken daha öncesinde sormuştum bu soruyu. benim telefonumda hiçbir zaman şebeke ayarlama seçeneği olmadı. ancak birkaç arkadaş atmıştı ve onların telefonlarında şebeke seçilebiliyordu. eski sürümlerde büyük ihtimal o özellik var ancak şu an diğer arkadaşlarda var mıdır bilemiyorum. ben şahsen değil şebeke seçimi, 4,5g ve volteyi kapatamıyorum bile. o seçenek bende direkt donuk. sadece vodafone uygulamasının menüsünden ayarlayabiliyorum. belki siz de bimin varsa öyle bir uygulaması oradan ayarlayabilirsiniz. ancak telefondaki kadar efektif olmaz. android 11de en azından benim telefonumda bu seçenekler yok.

Alıntıları Göster

Çözümü buldum dostum. Programın adı netmonster. Programı calistırınca sağ alta 3 nokta var üst üste. Orada samsung network var. İstediğin bandı secebiliyorsun. Ben wcdma seçtim ve artık telefon gerizekali gibi 3g/h /h +/lte arasında dolanıp durmuyor. Stabil oldu çok şükür.

• https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/M31-one-ui-3-1-g%C3%BCncellemesi/td-p/8256029

https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-M/M31-ONE-UI-3-1-YAYINLANDI/m-p/8019450

Şöyle iki post gördüm one ui 3.1 gelmiş galiba bazı telefonlara ancak bana ulaşmadı. Güncelleme telefonunda gözüken var mı? Bende gözükmüyor.

• 3.1 geldi hindistan ve birkac ulkede kullanicilar gecti ancak bazi ulkelere daha sonradan geliyor guncelleme ve bizde onlar arasindayiz. 3.0 guncellemesi ocakta cikmisti ancak mayis ortasinda ulkemizde kullanicilara sunulmustu, benzeri olursa 3.1 icin yaz sonunu bekleyebiliriz.

• gladio2 kullanıcısına yanıt

İOS ta böyle bi sorun yok olmuyor ben hiç yaşamadım hocam İşte IOS farkı burda fanboyluk yapmıyorum ama Android çok geride kalıyor IOS tan

• one 3.1 güncellemesi geldi. üst üste 2 güncelleme geliyor. biri 900mb diğeri 300mb lik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 17 Mayıs 2021; 12:52:25 >
  • Merhaba

Samsung M21 telefonda (Android 11) ayarlar kısmında görüşme kayıt özelliği yok.

Google Play'dan çok uygulama denedim fakat görüşme kaydı yapılmasına rağmen daha sonra kayıtlı görüşmeyi dinlemek istediğimizde ses gelmiyor. Varmı yapılacak bir şey acep?

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt

Samsungların türkiye romunda telefon kayıt özelliği yok. Hindistan romunda olabilir belki. M31de öyleydi. Google playden uygulama bulmanız lazım ya da hindistan romu yükleyin eğer varsa onda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 17 Mayıs 2021; 17:59:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladio2

Samsungların türkiye romunda telefon kayıt özelliği yok. Hindistan romunda olabilir belki. M31de öyleydi. Google playden uygulama bulmanız lazım ya da hindistan romu yükleyin eğer varsa onda.

Tesekkur ederim bilgi için.

Google Playden bir sürü arama kayıt uygulaması denedim. Kaydettiği görüşme kaydını dinlemek istediğinizde ses çıkmıyor. Görüşme dinlenmiyor. Hepsi aynı şekilde

• çok uygulama var hiç biri kayıt yapmıyor mu gerçekten . eski telefonlar bile telefon görüşme kayıt yapıyor

bende ACR adlı uygulama var yıllar önce ücretli sürümünü satın almıştım. hem telefona kayıt yapıyor hem de kaydı buluta yedekliyor

• Konuyu uzun zamandır takip etmedim.Güncelleme ile ilgili mesajlar atılmış
    Bahsettiğiniz güncelleme bu mu? Şimdi kontrol ettim

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mert_özcan kullanıcısına yanıt

Evet, onu yaptıktan sonra bir tane daha geliyor hemen.

• Guncelleyelim bakalim.

Telefon yavaslasin kamera kalitesi azalsin. Eskitme politikasi yerine gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkür ederim.Hafta sonunu bekleyelim o zaman.
    Bende güncelleme konusunda takıntı var maalesef. 1 MB lık bile güncelleme gelse mutlaka hard reset atıp tertemiz kurulum ile yapmak zorunda hissediyorum kendimi
    O yüzden hafta sonu sakin kafayla yaparım.

• Güncellemeymiş

Kameranın odaklaması eskisi gibi kararsız ve ağır çekim modunda takılmalar artmış artık hiç kullanılmıyor. Çok iyi güncelleme olmuş emeği geçenlere tebrikler.

Bir sonraki güncellemede şebeke çekim hatalarını, amoled ekran yanmasını ve tabi ki bataryanın ölmesini bekliyoruz duyurulur!!

• Güncellemede ciddi bi hata var yüklemeyin. Bazı uygulamalarda youtube, insta gibi arka planda kalıyor videolar. Ekranı kapatsanız da ya da başka bir uygulamaya geçerseniz devam ediyor. Sadece uygulama kapanınca gidiyor.
    Her zaman olmuyor, neye göre ve ne zaman olduğunu anlayamadım.

Edit: güncellemeyi yaptığım günden hemen sonra yukarıda bahsettiğim sorunla 2 lere karşılaştım. Ancak neredeyse 1 ay içerisinde bir daha hiç olmadı. Herhalde programlartam oturmadı başta. Güncellemede herhangi bir sorun yok. Rahatça yükleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 4 Haziran 2021; 3:19:35 >
  • Android 10dan 11e gecilmeli mi?

• Soldaki saat sağa nasıl alınıyor?

aynen, bir an önce farkına varıp düzeltirler inş

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.