Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.163
Cevap
38
Favori
98.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hat1 4g volte diğer hattı 3g alınca da intenet kopuyor güncelleme şart
  • Arkadaşlar m31 ile xiaomi redmi 9s arasında kaldım ikisinide deneyip tavsiye eden varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun kronik sorunu yok. Fakat bu telefonun mükemmel olduğu anlamına gelmiyor. Ucuz seri olduğu için fazla test yapılmıyor. Test az yapıldığı için de her telefonda bir tuhaflık çıkma-olma ihtimali var. Bazısının sesi az geliyor, bazısının ekran rengi tuhaf, birinde ekran köşeleri piksel piksel, ötekinde çekim sorunu var gibi gibi... Mesela bende de telefonun uzun süre cebimde kalıp sonra cepten çıkarıp açınca bi 7-10 saniye dokunmatik çalışmama sorunu var. Başka kimsede duymadım şimdiye kadar. Bu telefon binlerce satıldı şimdiye kadar tamamen sorunsuz olanlar da vardır mutlaka, artık o da biraz şans meselesi.
  • .. ..:
    Note 8 pro 64 ten geçtim.. telefonu pek araştırmadan aldım sayılır. Samsung da güvenli klasör var diye aldım ama bunda yokmuş maalesef.

Acaba bunu aşmanın yolu var mı

• Kendi internetimi paylaşıma açıp arabada da Bluetooth üzerinden müzik dinlersem ses kopuk kopuk çıkıyor. Yani internti paylaşırken bluetooth üzerinden müzik dinleyemiyorum.

• Arkadaşlar selam. Şu anda M31s modelini en ucuz nereden alabilirim ?

• izzet43 kullanıcısına yanıt

Güvenli klasörden kastınız nedir.eğer dosyaları şifrelemek se bunun için programlar var.

• izzet43 kullanıcısına yanıt

Nasıl yani biyometrik veriler ve güvenlik sekmesınde yokmu ayarlarda güvenli klasör ?

• quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

.. ..:
    Note 8 pro 64 ten geçtim.. telefonu pek araştırmadan aldım sayılır. Samsung da güvenli klasör var diye aldım ama bunda yokmuş maalesef.

Acaba bunu aşmanın yolu var mı

m serilerinde güvenli klasör yok bende araştırdım çözümü yok

• geliştirici seçeneklerini bulamadım arkadaşlar 4.5 ay oldu alalıSAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera ?..bir de en uzun zamandır kim kullanıyorsa yazabilirmi acaba ,pil de ekran süresinde kısalma sıkıntı oldumu??

• deathless73 kullanıcısına yanıt

Ayarlar>Telefon hakkında>Yazılım bilgileri>Yapım numarası

Yapım numarası seçeneğinin üstüne 10 kez tıklayın, geliştirici modu açılacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Bataryasi hic bir sekilde 6000 degil. 1 gun zor yetiyor.

Knk alayım mı m31 ne onerirsin

• SAMSUNG GALAXY M31 [ANA KONU] 6 GB Ram / 6000 mAh Batarya / 128 GB Hafıza / 4 Kamera

Yarı fiyatına alınmış 5000 mah telefon.Bazı arkadaşlar m31 le kıyaslanamaz Asus çok kötü dedikleri telefon.Alalı 1 buçuk yıl oldu

• takozmehmet kullanıcısına yanıt

Yav asus türkiyeyi terk etmiş adam geliyo hala asus diyor ya. Hala gelmiş 2 yıllık telefonla m31 i kıyaslıyor tamam kardeşim en kral telefon seninki en iyisi asus. Ne bu kanıtlama çabası:D

Ayrıca max pro, m31 in yarısı fiyata sahip değil. İkisi de 200-250 euro bandında telefonlar. Yani aynı fiyattalar normalde. 2 sene önce sen 3 kat kur+ekstra vergiler olmadığı için ucuza aldın doğal olarak.

Dahili depolama, ram, antutu skoru, ekran teknolojisi, vowifi özelliği daha sayalım mı? Hala daha neyi yarıştırıyorsun? 2 sene önceki telefonu gelip burada övmeniz gerçekten komik gözüküyor ancak farkında değilsiniz hala:D

Ek olarak ekran süresini göstereceğinize ekrandaki lcd light bleed'leri gösterin bir de 1.5 yılda oluşan.

• Arkadaşın kıyaslaması mercedes ile doğan slx gibi olmuş kızma öğrenecek abisi.
  • Telefon araştırma aşamasındayım iki cihaz arasında kaldım m31 ve m51.

Oyun oynamıyorum, youtube, twitter, netflix, amazon video, internet dizi-film gibi günlük kullanım için exynos 9611 işlemci bana yeter mi yoksa aradaki fiyat farkını snapdragon 730g için vermeli miyim ?

(iki işlemciyi tabi ki karşılaştırmıyorum fakat 730g benim için gereksizse kullanmayacağım özelliğe boşuna para vermeyeyiim düşüncesindeyim)

• freebird5406 F kullanıcısına yanıt

Oyun oynamıyorsanız m51 e gerek yok. İkisini de değil m31s alın. Sebebine gelecek olursak aralarında neredeyse hiç fiyat farkı yok ve m31den daha hızlı şarj, nispeten daha iyi parmak okuyucu, daha küçük çene (0.1 inç), ve başka cihazları şarj etme özelliği var. Ha bunlar olmasa da olur derseniz 6 ay daha yeni bir model olduğundan 6 ay daha uzun güncelleme alacaktır. Belki m31 android 12 almayabilir ama büyük ihtimal m31s alacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 8 Aralık 2020; 16:23:43 >
  • Watsaap kullanırken atılan instagram veya Facebook linklerini açarken telefon her seferinde soruyor chrome ile mi açılsın instagram ile mi diye, instagram seçeneğinin altında her zaman yazmasına ve isaretlememe rağmen bu durum her link acmada tekrarlanıyor, önceki telefonlarda bunu yaşamıyordum, m31 e gectigimden beri bu sıkıntı var,aynı sıkıntıyı yaşayan veya çözüm bulan var mı?

• Hayalet 26 kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bende de var ve çözüm bulamadım ne yazık ki...
  • Merhaba değerli arkadaşlar.
    Redmi 9S ve Samsung M31 arasinda kaldım.
    Hiç oyun oynamam. Yaş 50. Yazar ve Radyo programcısıyım.
    Günlük Kullanım (ortalama)
    1 saat Gps-Navigasyon/
    30 Telefon görüşmesi/
    100 (veya 200) Whatsap msj -yazışma /
    1 saat haber sitesi/
    1 saat DH ve SDN forumu/
    2 saat Zoom + Youtube video-ders-sohbetleri/
    15-20 sms.
    10 - 20 arası foto, 1-2 video/

Beklentilerim:
    Ses, Foto, Kamera ortalamanın üzerinde olsun. (Kamera Kötü olmasın, İdare eder olmasın.)
    Kasma-Donma olmasın.
    Gün içinde Pil bitmesin.
    Bu kullanım+beklenti senaryosuna göre sizce hangi cihazı almalıyım: Galaxy M31 mi - Redmi9S mi

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 20 Aralık 2020; 16:48:3 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.