Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 11 guncellemesinden sonra smart view uygulamasi televizyonumu gormuyor ekran yansitamiyorum ne yapmam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toojohn kullanıcısına yanıt

Hangi uygulama hocam? Ben samsung' un smart view' ini kullanıyorum kumanda için. Herhangi bir sorun olmadan kullanıyorum. Ekran yansıtma hakkında bilgim yok.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

Philips tv kullaniyorum android 10 da sorunsuz smart view ile tvyi eslestirip goruntu alabiliyordum.

Android 11 guncellemesinden sonra cihaz tv yi bulmuyor bu nedenle baglanti kuramiyorum.

Philips tv android 9 surumunu kullaniyor.

• Güncelleme yaptıktan sonra görüntülü görüşme yapamadım. Kaldırdılarmı tamamen?

• Android11 den memnunmusunuz arkadaşlar. Ben 9 da devam ediyorum. Yalnız android 11 i sunmuyor bize. Hep 10 u gönderiyor. 10 u kurmadan 11 i göndermeyecek galiba!

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

• Şahsen Ş kullanıcısına yanıt

Evet 9 dan direk 11 e geçemezsiniz. 10 a geçip ordan 11 e geçebilirsiniz. 10 da durumlar pek iyi değildi ancak 11 de daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Evet 9 dan direk 11 e geçemezsiniz. 10 a geçip ordan 11 e geçebilirsiniz. 10 da durumlar pek iyi değildi ancak 11 de daha iyi.

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] Eyvallah hocam. 9 dan çok önde değilse 9 kalmaya devam ozaman. Benim cihazda çok şükür hiç sıkıntı yok şu anda.

Uzun süre 9 da direndim ama sürekli uyarı verdiği için sıkılıp güncellemek zorunda kaldım. 11 de sıkıntı yok gibi görünüyor.

Güncelleme uyarısını engellemeyi başardınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bien

Uzun süre 9 da direndim ama sürekli uyarı verdiği için sıkılıp güncellemek zorunda kaldım. 11 de sıkıntı yok gibi görünüyor.

Güncelleme uyarısını engellemeyi başardınız mı?

Malesef geliyor ama eskisi gibi sık gelmiyor. Bezen 1 hafta 10 günün üzerine çıkıyor süre. Yani eskisi gibi değil artık

• M30s için Hindistan' da One UI 3.1 güncellemesi yayınlanmış. Yakın zamanda ülkemize gelir umarım.

• Arkadaşlar son 1-2 saattir telefon 30-40 dakikada bir donuyor ve kendine reset atıyor.
    Bu problemi daha önce yaşayan oldu mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3F3S

Arkadaşlar son 1-2 saattir telefon 30-40 dakikada bir donuyor ve kendine reset atıyor.
    Bu problemi daha önce yaşayan oldu mu?

Arkadaşlar telefonu Samsung yetkili servisine 14.10 civarı teslim ettim büyük ihtimal yazılım hatasıdır 1-2 saat sonra tekrar gelin dediler ben de bir iki saat sonra gittiğimde bana telefonun anakartının ve şarj soketinin değiştiğini söylediler ve bundan ötürü de yeni IMEI atamışlar.

Bu işlemin telefona bir problemi olur mu yetkili servisteki arkadaş telefonunuz yeni gibi oldu dedi ama içime bir kurt düşmedi değil.

• N3F3S kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla telefonun imei numarası anakarta bağlı. Ana kart değişince imei de değişmiş oldu. Bir problem olacağını zannetmiyorum.

• Telefonun ekrani tiklafiklarimi algilamamaya basladi.Pubgde cildirtmaya basladi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.

Son günlerde şöyle bir problemim var.Telefon ile konuşurken batarya aşırı ısınmaya başladı.Son 2 haftadır bu durumu yaşamaktayım.

• cordelio91 C kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Bende de aynı sorun var. Oyun oynamıyorum ama sitelerde uygulamalarda tıklamaları algılamamaya başladı.

sağlıcakla

• Merhaba arkadaşlar. Telefon bazen kendiliğinde kapanıp yeniden açlıyor. Sıfırlanmak mı istiyor acaba. Android 9 da devam ediyorum. Bu durumun dışında android 9 dan memnunum. Fabrika ayarı yaparsam yüklü uygulamaları tek tek değilde hepsini birden nasıl yükleyebilirim. Kağıda not alıp tek tek uğraşmak çok zor gelecek bana da o yüzden soruyorum 😩

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahsen -- 4 Haziran 2021; 8:52:21 >
  • takip...

Hocam Samsung' un uygulaması var. Smart Swich. Hem telefonunuza hem bilgisayarınıza indirin ve verilerinizi yedekleyin. Her türlü şeyi tıpkı eskisi gibi yerine geri getiriyor. Ben güncelleme yaptıktan sonra kullandım. Duvar kağıdı resmini dahil, kullandığım ayarları dahil geri getirdi. Samsung Smart Swich' i öneririm.

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.