Şimdi Ara

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU] (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.787
Cevap
39
Favori
161.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu arada M30s için son olarak sunulan OneUI 3.1 güncellemesi de bugün itibariyle kullanıma sunuldu. Ayarlardan kontrol edip yükleyebilirsiniz. En son ki güncellemeden sonra herhangi bir fark bulunmuyor. Görebildiğim kadarıyla bildirim paneline "göz rahatlığı kalkanı" eklenmiş. Onun dışında bir fark göremiyorum. Şimdi yükledim ve hafif hafif kasmalar mevcut. Düzelir diye tahmin ediyorum. M30s in alabileceği son güncellemeyi de almış bulunmaktayız. Bundan sonra 2 yıl boyunca gelecek güncellemeler güvenlik güncellemeleri olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_23

Hocam Samsung' un uygulaması var. Smart Swich. Hem telefonunuza hem bilgisayarınıza indirin ve verilerinizi yedekleyin. Her türlü şeyi tıpkı eskisi gibi yerine geri getiriyor. Ben güncelleme yaptıktan sonra kullandım. Duvar kağıdı resmini dahil, kullandığım ayarları dahil geri getirdi. Samsung Smart Swich' i öneririm.

Merhaba,

Bu uygulamayla yapılan yedeklemede , telefon rehberi, Whatsapp kişi ve yazışmalar, mesajlar da geri geliyor mu, yoksa bunları kendi uygulamaları ile mi yedekleyeceğiz?

Sağlıcakla

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

Hocam yanıtınız için teşekkür ederim. Bende bilgisayar olayı biraz sıkıntılı da, peki bu uygulamaları hafıza kartına yedekleme gibi bişey oluyormu acaba. Bilginiz varmı bu konuda

• Şahsen Ş kullanıcısına yanıt

Hayır hocam. Uygulamaları hafıza kartına yedekleme gibi bir seçenek mevcut değil malesef. Hocam aslında bu samsung smart swichte mail adresiyle yedeklemede mevcut olması lazım. Resimlerinizi, belgelerinizi vs hafıza kartınıza yedeklersiniz de uygulamalar için smart swichi kullanıp oradan yükleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Ayarlarda var yine yedekleme işlemleri. Ben yedekleme işlemini bilgisayarla yapmıştım. Samsung hesabıyla da yapılabilir herhalde ama bilemiyorum.

Samsung Galaxy M30S [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_23 -- 6 Haziran 2021; 1:21:12 >
  • Hocam a dan z ye geliyor. Mesajlarım, notlarım da geldi. Kişilerde yedekleniyor ama whatsapp olayı başka bir şey. Uygulamaların içerisindeki veriyi yedeklemiyor. Uygulamalar haliyle ilk kez yüklenmiş gibi geliyor. Whatsapp yedekleme olarak google drive ı kullanıyor. Google hesabı belirttikten sonra mesajları yedekliyor. Samsung smart swich de yedekleme yapmadan önce zaten neyi yedekleyip neyi yedeklemeyeceğinizi seçebiliyorsunuz. Bir çok şeyi yedekleyebiliyorsunuz. Telefonunuzda yaptığınız ayarlamalarda dahil.

Sağolun hocamSamsung Galaxy M30S [ANA KONU] 

• Dokunmatiğin sapıtması benim ekranın kırık olmasından sanıyordum meğer yazılımdanmış. Son sürümü yükleyince düzeldi. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben son sürümü 1-2 gün yüklemeyeceğim ne olur ne olmaz bir sıkıntısı vardır belki.

• Güncelleme yapıp sorun yaşayan paylaşırsa güzel olur

• Bende sonunda Android 9 dan 11 e geçiş yaptım. Bayağı yükleme oldu(Android 10 10,5 11 11.5) Bişey soracaktım arkadaşlar. Şebeke seçimini (2g 3g 4.5) bir türlü yapamadım. Bu özellik android 11 yokmu yoksa benmi bulamadım

Android 10 dan itibaren yok.

• Son güncellemeden sonra camera light sensor otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen günde %10 pil tüketiyor. Daha önceden %1 i geçmezdi. Bunu sorunu nasıl çözebilirim?

• gordon_shumway G kullanıcısına yanıt
    İyi ki yüklememişiz hocam sorunlu güncelleme sanırım :(

• gordon_shumway G kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkür ederim. Bence bu özelliğin kaldırılması hiç iyi olmamış

• Elim kaydı ve çok saçma bir şekilde güncellemeyi indirmek zorunda kaldım.
    İlk izlenimlerim değişen birşey olmadığı ama bakalım ileriki günler neler gösterecek.

Evet özellikle şebeke sorunu olan yerlerde edge-3g arası sürekli geçiş yapıyorken aşırı şarj tüketimi oluyor. Sadece edge seçip iki gün şarj etmeyecekken her gün şarja takıyorum.

Teşekkür ederim.
    Sağlıcakla

• Arkadaşlar dün android 9 dan 11 e geçmiştim. Telefon bu akşam saçmalamaya başladı keşke güncellemeseydim. Telefonu ses tuşlarıyla kısıp açınca ardından kaset sarmış gibi 1 er saniye aralıklarla dıt dıt yani ses ayarı yapıyormuş gibi ses geliyor. Mecburen sessize alıyorum telefonu. Aynı zamanda ilk hatayı tuş kilidi açma ve kapama sesini bir süre sonra sessize alması dikkatimi çekmişti. Bu okadar önemli değil ama tuşa basar gibi sürekli ses yapması çök kötü oldu

• Ben hala 9 ile devam

• Şimdiye kadarki bütün güncellemeleri yaptım, bu güncellemede dahil hiç bir sıkıntı çıkmadı.

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.