Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende sorunsuz çalışıyor, istersen cihazı bir kapatıp aç...
  • Cihazdan bir tane daha alacağız eskisi gibi kampanya yok. Çok pahalıya geliyor. Keşke zamanında bir tane daha alsaymışız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sigortaci44

Arkadaşlar güncelleme konusunda bilgisi olan var mı bu cihaz Android 9 alacak mı
    Evet alacak ağustos 2019 du
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin hocam fiyat yuksek fiyatli cihazlara gore iyi ancak soyle bir durum var bir cak cihazda ekran fiyati urun bedelinin 3/1 yada 2/1 oranında oluyor bu cihazdada bu durum mevcut

• Bi güncelleme daha gelmiş jarj performans yla ilgili hindistanda başlamış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar samsung C5 kullanıyorum 2,5 yıldır
    Çok sık telefon degistiren biri degilim
    En basitinden telefonu en çok zorlayanına kadar hiç oyun yuklemem oynamam
    M20 ile A30 arasında kaldım
    Super AMOLED
    Corning Gorilla Glass
    4gb ram
    64gb depolama
    Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
    A30 un artıları
    Aradaki 300 400 tl lik farkı önemsemeden fikrinizi alabilirmiyim
    Başına birşey gelmedikçe 3 yıla yakın kullanabilirim

• Arkadaşlar bildirim ışığı gibi var telefonda buldum valla
    Ayarlara tıklayın erişebilirlik duyma ya tıklayın görürsünüz
    Kamera ışıgıyla aydınlatıyo

• yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Bence biraz daha bekleyebilirseniz m30 un resmi olarak gelmesini bekleyin. Şu an ithalat yoluyla gelen çift hatlıları var. Resmî olarak gelince ucuzlayacak fiyatı. A30 ile aynı özellikler tek artısı 5000 batarya ve 3. Derinlik arka bulanıklaştırma kamerası. Fiyat olarak farklı olmayacağı için kesinlikle m30 derim. Ekranı amoled olacağı için diyorum. M20 ekranı bana yetersiz kalıyor. Siyahlara takıntılıyım malesef tft ekran siyahları arkadan aydınlatmalı parlak görünüyor

• Arkadaslar feneri actim acarken bir yere girdi flash isik siddet ayari cikti ama oraya nasil girdim anlamadim bilen varmi isigi kisip acabilinen bir menu

• Cappuccino35 C kullanıcısına yanıt
    Bende çok aramıştım eski cihazımda
    Fener logosuna değil yazısına tıkla ekranı indirip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metintekin -- 19 Nisan 2019; 1:7:31 >
  • Ewy dostum ışik az geliyodu simdi super oldu

• i_ışık İ kullanıcısına yanıt
    Ayrıca always on screen var

• A30 da da var always on display. Bana göre a30 m20 'nin amoled ekranlısı

• yurtdışı batarya testlerinde en iyi sonuç m30'da çıkıyor. piyasanın yeni lenovo p2'si m30 olacak gibi

• Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    Kac paraya aldilar eskiden alanlar ? Birde

Gundelik kullaniciyim mp3 dinler,sosyal medya ve internette webte sörf yaparim. Oyun kamera vesaire isim olmuyor. Kisaca benim icin kulaklik çikisi ses kalitesi iyi ve stabilite onemli. J7 prime 2 alacaktim bunu onerdiler. Konu sahibi olarak sizin yorumunuz nedir ? Internet,muzik ve sarji uzun giden telefon ariyorum.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Tam yerindesin :)
    1799 du 250 indirim 250 sonradan hediye çek 100 tl chip para ve sonradan yorum yapana 100 tl ek kupon verildi. Bir de axess kart ile bilmem kaç tl alışveriş yapana 60 tl de ekstra chip para verdi.
    Mukemmeel oldu

Şarj çok uzun . Internet akişi fena değil. Tavsiye ederim sizi üzmez. Acele etmeyip kampanya takip ederseniz daha iyi fiyata alırsınız şu an ben kampana takibindeyim

• Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    Anladim tesekkur ederim a7 2018 de hosuma gitti m20 icin stabil degil ve 3 gb ram ara ara cihaz zorluyormus. 1500 tl butce ayirdim amoled ekrandan (suan note 2 var) tft ye gecmekte zor olacak

Redmi note 7 var 1750 tl ye migrosta sifir alip 5-6 sene kullaniyim diyorumda bi inceleyemedim gitti psmart2019 alacaktim inceledim 1 saat media marktta hic hosuma gitmedi arayuzu ses kalitesi kasasi falan gorup eline alip kullanmak lazim inceleme videolari bir yere kadar ama kime sorsam 4 gb ramden asagisini alma 4 yil kullanacaksan diyor nedense.

• Arkadaşlar çift tıkla ekran açma/kapatma var mı bu telefonda? Yoksa nasıl bir çözüm buldunuz?

Bu arada Xiaomi Redmi Note 5 den bu cihaza geçtim, geçtiğime geçeceğime bin pişman oldum. Arada dağlar kadar fark var her konuda. Ekran kalitesi, ses kalitesi, akıcılık, yazılım ve kullanım kolaylığı, kamera, malzeme kalitesi vs vs. Xiaomi açık ara önde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgboy -- 21 Nisan 2019; 20:2:1 >
  • ozgboy kullanıcısına yanıt
    Keşke denemeden, incelemeden geçmeseydin...

• gokmay kullanıcısına yanıt
    Sormayın, cazip bir takas teklifi yapınca arkadaş dayanamadım aldım. Kapalı kutuydu açıp bakamadım.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.