Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz arkadaşı yanlış anlamışsınız :) ekran yanması derken ekranın tümünün aydınlatması çalışır durumda olacağından şarjıe çok yer ve ekran tam kararmayacağı için kötü bir görüntü olur demek istemiş, yoksa arıza anlamındaki ekran yanığından değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlamışım hocam ekran aydınlatmasından bahsetmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen öyle aydınlatmadan bahsettim :) arkadan aydınlatma sürekli açık olacaktır. Ama sadece saat görünür. Gece dikkatli bakınca arka plan siyahlığına da görebilirsiniz tft lerde

• M30 Türkiye ne zaman gelecek acaba???
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var kardeş

• Konuşma bittikten sonra, cihazı kulaktan çekip kırmızı tuşa basarak kapatmak istediğimde, ekran karanlik geliyor . Ya 3-5 saniye sonra ışık sensoru açılıp ekran görünüyor yada güç tuşuna basmak gerekiyor kırmızı tuşa basabilmek için. Benzer durumu yaşayan var mı?

• Pil durumuda bu şekilde

• SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU]

• gokmay kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim aynı sorun bendede var güç tuşuna bastığımda sende de 2 saniye kadar gec açılma oluyormu kilit erkanı 2 saniye sonra geliyor

• arkdaşıma m20 al dedim vodofone bayisi demişki bu telefon çok pil şişmesi şikayetinden vodofone satısını durdurdu diye söylemişler

boyle bir sorun yaşayan varmı
  • fast-man F kullanıcısına yanıt
    Bizim hanım mart başında bu yana kullanıyor problem yaşamadık hatta forumda da böyle bir problemi olan duymadım ben

• Arkadaşlar güç tuşuna bastığımda 2 saniyeli gecikme oluyormu sizdede kilit ekranı biraz gec geliyormu varmı bu durumu yasiyan

• Nevim2525 N kullanıcısına yanıt
    Sadece konuşma sonlandırmada sıkıntı var, diğer geç açılmayı hissetmedim ben.

• İstanbul avcılar yetkili servis tarafından cihazın ekran değişimi yapıldı ücret 440 tl.
    Bilginize arkadaşlar

• Arkadaşlar güncelleme konusunda bilgisi olan var mı bu cihaz Android 9 alacak mı

O bayi sallamış kusura bakma. Daha telefon türkiye ye geleli ancak bir ay oldu. Ve dünya genelinde de böyle bir sorunu yaşayan yazan yok. Bir aylık telefonda nasıl pil şişmesi olur anlamadım. Çok ileri görüşlü bir bayiiymiş açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: i_ışık

O bayi sallamış kusura bakma. Daha telefon türkiye ye geleli ancak bir ay oldu. Ve dünya genelinde de böyle bir sorunu yaşayan yazan yok. Bir aylık telefonda nasıl pil şişmesi olur anlamadım. Çok ileri görüşlü bir bayiiymiş açıkçası
    evet bence de arkadaşıma samsung j4 satmışlar demek ki elindekileri bitirmek istiyor bayiler

• samsung s4 de ne güzel pil şarj olurken ışık yanıordu çağrı gelince yanıyordu 2019 geldiğimizde bunu kaldırmaları çok kötü acayip olmuş

sarj olduğunu ekran nasıl takip ediyorsunuz
    Daha önce bahsedilmiş olan "Led Blinker lite" uygulaması işini görecektir bu konuda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Daha önce bahsedilmiş olan "Led Blinker lite" uygulaması işini görecektir bu konuda...
    kurdum izinleri verdim msj da denedim program çalışmıyor herhalde bunun başka ayarımı var
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.