Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY M20 [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.217
Cevap
42
Favori
180.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam bana mail gelmemişti burdan görüp yazdım aktif olacaklarda görünüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an nereden alınır? 1500 lira hepsiburada'da çek falan da vermiyor. Var mı başka kampanya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sheva24 kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de farkettim bunu eşimin telefonunda. Whatsapp dan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Kurcalayacam ayarları falan. Çözüm bulursam yazarım buraya

• vgengin kullanıcısına yanıt
    17 saat mi ekran süresi

• Yorum icin hediye cekinden yeni haberim oldu. Simdi yorum yaptim yinede verirler mi :)

• Ayın 15 ine kadar yapılan ve yayınlanan yorumlarda geçerliydi malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

17 saat mi ekran süresi
    Aynen rekor süre bende galiba

• vgengin kullanıcısına yanıt
    1) telefonun kulaklik mp3 ses kalitesi nasil ? Kaliteli bir kulaklikla tatmin edici doygun,guzel ses veriyor mu ?

2) sar degeri yuksek cok konusunca iphonedaki gibi kafada bas yanmasi,agrisi ve isinma falan yapiyor mu ?

3) kronik sorunu var mi ?

4) donma kasma falan var mi ?

5) suan samsung note 2 kullaniyorum 2013 model artik gina geldi oyun oynamam bu m20 beni 4 sene rahat goturur mu ? Internet mp3 youtube sosyal medya google maps disinda kullanmam telefonu sarji icin almak istiyorum 1200 tl ye bulunuyormus sanirim

• engunaydin E kullanıcısına yanıt
    Kısa süre içinde telefon almam lazım, Hepsiburada bana o fiyatı da vermiyor, bende 1600tl görünüyor. İnsanlar 1550tl+250 tl çek+100tl banka puanı+100tl yorum çeki ile almışken telefonu 1600tl veresim de gelmiyor. Adama zorla Huawei p smart 2019 aldıracaklar.

• 100 tl kupon banada tanımlanmış. Bu arada telefon 1050 tl gelmiş oldu. yaklasik 20 gündür kullanıyorum telefon 1 kere donma olmadı. Şarj derdim kalmadı. Bu arada lg g6 'yi 1100 e sattım. Şimdi eşim m20 'yi istiyor nisan ayında ona verip meizu 16th almayı düşünüyorum inşallah m20 'yi aramam şarj yönünden.

• Arkadaslar ekran kapalıyken parmak izi cogu zaman gec algılıyor(misal bi lg g6 daki gibi hızlıca algilayip ekrani ve ekran kilidini acmiyor) elimi surtturuyorum vs biseyler yapiyorum. Bu durum sizdede mi bu şekilde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 25 Mart 2019; 13:44:55 >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Hocam elimde kullandığım A8 2018 modeli var ona göre söyliyim evet yavaş açılıyor parmak izi

• erkanbil kullanıcısına yanıt
    1050 tl ye nasil aldiniz hocam ? Teşhir ve 2.el falan mi ? Banada alin

Memnun olmadiginiz yonu nedir ? 4-5 sene idare edilir mi ? Asus max pro veya bunun arasinda kaldim.

• arkadaşlar bende n11 den aldım 1349 tl geldi cuma günü aldım kargoya verdildi şuan teslim birimine ulaşmış bügün gelir zannediyorum

e faturası onceden geldi ama aldıgım fiyattan daha yüksek fatura kesilmiş sizdede öylemi faturayı neden farklı kesiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 26 Mart 2019; 11:55:25 >
  • fast-man F kullanıcısına yanıt
    Bende de oyleydi. 1799 dan kesmisler

• quote:

Orijinalden alıntı: tirabzonli

Bende de oyleydi. 1799 dan kesmisler
    ben 1349 tl aldım fatura 1439 tl kesilmiş kdv dahil mahsuru var mı bunun

nano flim ve kılıf tavsiyesi olan varmı izmirde daha bakmadım nerden uygun alırım diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 26 Mart 2019; 11:57:3 >
  • samsung s4 de bile bildirim ledi var bunda neden yok msj geldiğini nasıl anlayacağım çağrı vs
  • LED BİLDİRİM olayını aradım google bu sitede var yazıyor
    https://www.androidheadlines.com/2019/01/galaxy-m20-live-image.html
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.