Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
26
Favori
247.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim sorunumada lütfen bir el atın dediğim gibi benim cihaz yurtdışı çift sim kartlı selfi kamerası pek net çekmiyor yani beni net arkamdakileri bulanık veya pek net çekmiyor aynı sorun sizdede var mı ? Bu hata donanımsal mı yoksa yazılımsal mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozhan1968 O kullanıcısına yanıt
    O sıkıntı bende de var hocam instagramdan da normal kameradan da arkadaki kişileri bulanık çekiyor. Oreoyla düzelmesini umuyoruz.
  • Sendekide yurtdışı çift sim kartlı model mi ?

Birde yazılım nosunu yazarmısın senin cihazın

• ozhan1968 O kullanıcısına yanıt
    Hayır türkiye tek sim vietnam son çıkan güncellemeden bir önceki sürüm.
  • Fakkat diğer arkadaşların hiçbiri bundan bahsetmemiş acaba donanımsal mı bu sorun?

• CAt Sürümü 4 müdür bu telefonun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmlhyt

CAt Sürümü 4 müdür bu telefonun.
    CAt sürün derken ona nerden bakıyoruz bilmiyorum

• quote:

CAt Sürümü 4 müdür bu telefonun.
    Cat6. 300/50.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D4E48676

Cat6. 300/50.

Alıntıları Göster
    16/32 gb farkediyormu. epey gibi sitelerde 16gb modelde cat4 32gb modelde cat6 yazıyor. anlamadım gitti.
  • kmlhyt kullanıcısına yanıt
    Gsmarena fark yok diyor ama yine de güven olmaz. Ama bildiğim kadarıyla 32 var her yerde. 16 hiç görmedim.

• quote:

Gsmarena fark yok diyor ama yine de güven olmaz. Ama bildiğim kadarıyla 32 var her yerde. 16 hiç görmedim.
    var hocam turkcellde hepsiburada var j7 pro 16gb. bakalım artık. huwai p smart ile arasında gidip geliyorum kısmet artık?
  • quote:

var hocam turkcellde hepsiburada var j7 pro 16gb. bakalım artık. huwai p smart ile arasında gidip geliyorum kısmet artık?

Alıntıları Göster
    Denk gelmedim demek ki. Ben olsam farklı tercihlere yönelirdim j7den başka.

• quote:

Denk gelmedim demek ki. Ben olsam farklı tercihlere yönelirdim j7den başka.

Alıntıları Göster
    huwai p smart almaya karar verdim zaten. hayırlısı artık.
  • Arkadaşlar j7 pro için ekrana tam oturan koruyucu cam tavsiyesi olan var mı?Alışveriş sitelerinde kullanıcı yorumlarını okudum.Herkes şikâyetçi bu konuda.

• arkadaslar J7 pro cat6 yabanci sitelerde yazar samsung global sitede de olmasi lazim. eski telefonum cat4 idi j7 proya gecince internetim hizlandi

• Merhabalar arkadaşlar.
    Yeğenime j7 pro alma arefesindeyiz ama bazı yerlerdeki ekranda morarma olduğunu görmemiz ve devamında yaşanılan servis problemleri düşündürdü bizi, acaba bu yaygın olan bir durum mu; servis konusunda ne düşünüyorsunuz?
    Mediamartk'tan alacağız ürünü, teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiator7

Merhabalar arkadaşlar.
    Yeğenime j7 pro alma arefesindeyiz ama bazı yerlerdeki ekranda morarma olduğunu görmemiz ve devamında yaşanılan servis problemleri düşündürdü bizi, acaba bu yaygın olan bir durum mu; servis konusunda ne düşünüyorsunuz?
    Mediamartk'tan alacağız ürünü, teşekkürler şimdiden.
    Evet herkesin kafasını karıştıran durum sizin de kafanızı karıştırmış anlaşılan. Şöyle söyleyeyim ekran sorununu yaşayan ciddi bir kısım var. 1-2 Kişi değil çok fazla. Bundan dolayı benim tavsiyem yanaşmamanız mate 10 lite p smart vs gibi modellere yönelmenizi tavsiye ederim. İleride başınızı ağırtan bir telefon olabilir j7 pro, ha hiç sıkıntı yaşamadan 3-4-5 sene güzelce kullanacağınız bir model de olabilir ama sorun yaşayanlar fazla olduğu için ben risk almam açıkcası. Samsungun burada yaptığı ayıptır bunu çok kez dile getirdik ama yapacak bir şey yok sorun yaşayanlar mecbur tüketici haklarına gitmeleri gerekiyor. Dediğim gibi ben risk almam buyurun şikayetvar sitesi şikayetlerine, sadece bugün bile kaç tane j7 pro morarması şikayeti gelmiş bakın ona göre karar verin
    https://www.sikayetvar.com/samsung-telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyatlov-Legasov

Evet herkesin kafasını karıştıran durum sizin de kafanızı karıştırmış anlaşılan. Şöyle söyleyeyim ekran sorununu yaşayan ciddi bir kısım var. 1-2 Kişi değil çok fazla. Bundan dolayı benim tavsiyem yanaşmamanız mate 10 lite p smart vs gibi modellere yönelmenizi tavsiye ederim. İleride başınızı ağırtan bir telefon olabilir j7 pro, ha hiç sıkıntı yaşamadan 3-4-5 sene güzelce kullanacağınız bir model de olabilir ama sorun yaşayanlar fazla olduğu için ben risk almam açıkcası. Samsungun burada yaptığı ayıptır bunu çok kez dile getirdik ama yapacak bir şey yok sorun yaşayanlar mecbur tüketici haklarına gitmeleri gerekiyor. Dediğim gibi ben risk almam buyurun şikayetvar sitesi şikayetlerine, sadece bugün bile kaç tane j7 pro morarması şikayeti gelmiş bakın ona göre karar verin
    https://www.sikayetvar.com/samsung-telefon

Alıntıları Göster
    Merhaba, ilginiz için teşekkür ediyorum öncelikle.

Benim yeğen; mediamarkt'tan venüs z20 alır, 2000 liralık telefon, servisini anlatamama gerek yok. Götür ver dedim, içine de sinmemiş zaten sağ olsun oradaki çalışanlar ballandıra ballandıra o ''muhteşem yerli mallarımızı'' anlatınca kız da rengine falan aldanıp almış, herkes aynını yapardı. Neyse, götürüp vermiş bugün.
    J7 pro aldı bir iki saat evvel, üstteki parasını da geri aldı emin değilim 200-300 neyse.

Mediamarkt'tan samsung C serisini ve A9 gibi modellerini görmek istedik; hiçbiri yok.
    Asus 4mak, zen 5 gibi modelleri görmek istedik, hiçbiri yok.
    Asıl niyetim xiaomi almaktı; bende de bu arada mi max 2 var, bize '' onlar Türkiye'de yok zaten ithalatçı garantili ürün satmıyoruz'' dediler. EyvaAllah dedik.
    Bana j7 pro ile aynı fiyatta olan yeni çıkan j7 prime 2'yi öneriyor. TFT ekranı var, bu nasıl öneri ?
    Ayda 300 adet j7 pro satılan bir mediamarkt'tan bahsediyorum; 3 tane ekran sorunu şikayeti gelmiş sadece. Dert mi ? Bana göre değil, olursa başımız üstüne ne yapalım kaderden öte yol yok.

Belki hata olarak addedilemez ama ufak bir yanlışımız gidip mediamarkt'tan vestel almak oldu ve oraya bağımlı olmak oldu; samsung gibi bir firmanın da A ve S serisine bu kadar müşteriyi yönlendirmesindeki sebebi anlayamıyorum. Ben bilmiyor muyum 2000+ bandına çıktığımızda note7 fan edition, s7-8-8+, A8 vs var, ama bütçemizi çok aşıyorlar. İyi telefonu görmek mühim değil bütçeye uydurmak önemli. Ben 2017 sonunda Elimdeki E7yi askerde düşürüp de ekranı kırılınca 500 lira para istediler, o an amoled ekran bitti benim için. 6 yıllık s4'ümü 250 liraya saydırıp üste de 70 lira verip e7'nin ekranı yaptırdım kardeşime verdim, vazgeçmememdeki yegane sebep de zaten bataryanın 3. seneyi aşmış olmasına rağmen aldığım günkü gibi olmasıydı. 9-10 saat ekran süresi veriyor e7 hala kardeşim kullanıyor şükür sıkıntı yok. Ama o gün amoled bitti benim için, elimde mi max 2 var, 24 saat ekran süresine kadar alıyorum, yağ gibi akıcı telefonları var huawei ve xiaomi'nin; tabi ki tercih meselesi ama bugün mecbur kalmasak amoled'e bulaşmazdım ben. İnşaAllah yeğenim problem yaşamayacak ^^
    İlginiz için tekrar teşekkür ediyorum, Allah razı olsun .

• Hocam ilk serilerde morarma görülüyordu 16 gb lık ilk çıkan serilerde ancak piyasada 16 gb kalmadığı için hepsi yeni seri 32 gb vietnam üretimi. 5 tane arkadaşım var ben dahil 6 hiçbirimiz ekranda morarma yaşamadı. Yani morarma yaşamanız çok düşük ihtimal.
  • Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanır yeğeniniz inşallah. j7 prime 2 gelince tamamen saçma bir telefon olduğunu düşünüyorum. Tft panel ile amoled arasındaki farkı biliyorsunuzdur ciddi anlamda amoled çok daha iyi. Bu sene cikan j7 prime 2'nin ne artısı var derseniz hiçbir artısı yok. 3 gb ram aynı işlemci aynı gpu tek kasa farklı ve bu sene çıkmasına rağmen 7.0 ile geliyor (ki en büyük saçmalık budur). İnşallah yeğeniniz bir sıkıntı yaşamaz dediğim gibi benim temennim de o yönde. Mediamarkt'tan şu zamana kadar bir alışverişim olmadı ama j7 pro fiyatına baktığım zaman çok pahalı olduğunu gördüm. Bilmiyorum internetten sipariş ile aranız nasıl ama 150-200 belkş daha fazla bir miktarda uyguna getirebilirdiniz. Olsun hayırlısı olsun diyelim dediğim gibi inşallah herhangi bir sıkıntı olmaz. Bu arada alınan cihaz 32gb'lık mı 64gb'lık mı? 64 gblık satış açılmış bugün gördüm.

64gb:https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_galaxy-j7-pro-64-gb-ak%C4%B1ll%C4%B1-telefon-siyah-1180891.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=Cj0KCQjwu_jYBRD8ARIsAC3EGCI_kh8XusPly631XFzpr-ZjJDrZe9h1NaC5zceRzYBhhEXrZn1rkbsaAt5hEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CNms6dPSzNsCFZqYdwodDG8HfQ

Eyüphan kardeşim dediğim gibi daha önceden de bunun sayfalarca tartışmasını yaptık. Sorun 16 gblık ürünlerde değil. 32 gblık ürünlerde de sorun oluyor ki bizzat kendim buna şahit oldum. Şans işi diyelim buna da olan olur yapacak herhangi bir şeyimiz yok. :) İyi akşamlar

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.