Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J7 PRO [ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
26
Favori
247.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Işte şuan bir fikrim yok hocam o zaman sizin bu işlemi yapmanız riskli olacaktır hiç uğraşmayın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihLq -- 24 Mayıs 2018; 23:23:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rom recovery root csc işler için ayrı konu açayım diyorum burayla karışıklık olmasın nasıl olur?
  • Müthiş olur valla hocam

• EyuphanKundakci kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam iyi olur buraya telefon hakkında bilgi almak için geliyorlar root rom işleri girerse konu başka yerlere gidebilir

• muratvar@hotmail.com M kullanıcısına yanıt
    servis cihazda sorun yok. yazılım güncellemesi yapılmıştır diye form verdi. tekrar deneme amaçlı arkadaşı telefondan aradım. sesimi duymuyordu. benim hat vodafone. tekrar aradım. yine sesimi duymuyor ben duyuyorum onu. sonra turkcell hattı takıp aradım problemsiz görüştüm. demekki samsung'da sorun yok. vodafonun 4.5g baz istasyonunda sinyal sıkıntısı var. şimdi telefonun ayarlarından 3g'ye ayarladım. artık sorun tamamen çözüldü. telefonun ekran görüntü kalitesi muazzam. ilk başlarda telefona ısınamamıştım ama yavaş yavaş elim alışmaya başladı. 1.600 TL'ye değer bence.
  • muratvar@hotmail.com M kullanıcısına yanıt
    Dostum volte özelliğin aktif mi? türktelekomda ben de sıkıntı yaşıyordum 4g açıkken. hatta interneti kullanırken telefon gelirse karşı tarafa telefon kapalı diye uyarı veriyordu .volte özelliğini aktif hale getirince sorun kalmadı.
    telefonda bağlantıların altında volte aramasını aktif hale getir. ayrıca kullandığın operatörün müşteri hizmetlerinden ya da online işlemlerinden de aktif ettirmen gerek.
  • Ana konu güncellendi. İmza eklendi :)

İmzanızı güncellemek için BURAYA tıklayın. Eğer imza kısmı gözükmüyorsa reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın.

[center][image]https://i.hizliresim.com/Y6PYka.png[/image] 
    [link=https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-j7-pro-ana-konu--128056197][b][color=#CC0000]Galaxy J7 Pro Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü[/color][/b][/link][/center]

• fatihLq F kullanıcısına yanıt
    Hocam romu atmaya çalıştım herşeyi eksiksiz yaptığıma emin olmama rağmen odin ile start butonuna bastığımda telefonun download modunda ufak kırmızı şrkilde "Secure check fail : (PIT)"

Odin hata vermiyor ama yüklemeyide tamamlamıyor bilen biri yardımcı olursa sevinirim ayrıca kullanılabilir csc kodlarına tur yoksa türkçe en son romu atsak o kullanabilir csc lerde tur çıkar mı yoksa hiç bu rom işleriyle uğraşmıyım mı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• 4eat kullanıcısına yanıt
    https://updato.com/firmware-archive-select-model?exact=1&q=SM-J730F

Romu buradan indirin. Türkiye romunu seçin
  • Ustam zaten Fatih kardeşimin atığı link bu siteydi türkçe romdu yüklemeye çalıştığım

Son sürümu indirdikten sonra denemenizi tavsiye ederim. Eski sürümu indirmis olabilirsiniz ondan oturu yukleme tamamlanmiyor kanımca

Hocam o rom j730f için senin telefonun farklı versiyon olduğu için hata veriyor ben anlatırken senin telefonu da benim gibi düşünmüştüm benimki j730f ama seninki j730f den farklı bir model, senin telefon için türkiye romu yok çünkü o telefon turkiyeye gelmiyor. O yüzden senin iş biraz sıkıntılı nasıl olur bilmiyorum valla :) senin versiyona uygun rom yüklemek lazım ama hangi ayarları değiştirmek lazım onu bilmiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihLq

Hocam knox sayıcını sıfırlama yontemı var ama çokta gereklı degıl zaten garantilerimiz samsung garanti değil. Samsung Phone İnfo programını kurun oradan csc kodu var ekranı bırkez sola kaydırınca geliyor en aşağıda kullanılabilir csc kodları var orda TUR varsa sıkıntı olmaz hocam :)
    Valla benim telefon türkiye garantili ve sayaç attı.ekranda falan sıkıntı olunca garantiye gidemem bu şekilde.varsa yöntem ki (xda da ki adamlar kesinlikle olmaz diyorlar)yapayım ben şu sayacı sıfırlayım

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Hocam önceki nesil telefonlarda sıfırlama yöntemi vardı fakar şuan varmıdır bilmiyorum xda da olmaz diyorlarsa ya güncel telefonlar için sıfırlama çıkmamıştır yada olmuyordur benim yurt dışı olduğu için çokta takmadım sayacı :)

• quote:

Hocam önceki nesil telefonlarda sıfırlama yöntemi vardı fakar şuan varmıdır bilmiyorum xda da olmaz diyorlarsa ya güncel telefonlar için sıfırlama çıkmamıştır yada olmuyordur benim yurt dışı olduğu için çokta takmadım sayacı :)
    Valla üstadım aslında bir yolunu mutlaka bulurlar diye düşünüyorum.tabi telefonun biosuna gömmedilerse.

Samsung bu şaşırtmadı beni.her zaman birşey buluyor adamlar kendilerini ekstra maliyetlerden kurtarmak için.

Mecbur olduğum için aldım bu telefonu.yoksa kesinlikle almazdım.

Bir de bugün birkaç kere başıma geldi.biri arıyor ama yeşil açma ikonunu kaydırdıgımda açılmıyor telefon.geri dönüyor tekrar açmakapama ekranına.telefon çalmaya devam ediyor.?yazılım sorunu olduğu aşikar da.çözümü nedir acaba?

• cygnus666 C kullanıcısına yanıt
    Hocam dediginiz sorun bende hiç olmadi ama başka telefonlarda basima geldi eğer hat çekmiyorsa telefon calinca bazen açmaya izin vermiyor kaydiriyorsunuz ama açılmıyor tabi sizinki eğer hat çekiyorken böyle yapıyorsa yazılımsaldir yeniden yüklemekten baska birşey yapılamaz sanırım :) ben j7 prodan önce i6 kullanıyordum geçici süreliğine bunu aldım şarjı efsane lafım yok ama iphone daki kalite yok kamerası falan kasıyor bazen selfie ler net çıkmıyor vs vs :)

• quote:

Hocam dediginiz sorun bende hiç olmadi ama başka telefonlarda basima geldi eğer hat çekmiyorsa telefon calinca bazen açmaya izin vermiyor kaydiriyorsunuz ama açılmıyor tabi sizinki eğer hat çekiyorken böyle yapıyorsa yazılımsaldir yeniden yüklemekten baska birşey yapılamaz sanırım :) ben j7 prodan önce i6 kullanıyordum geçici süreliğine bunu aldım şarjı efsane lafım yok ama iphone daki kalite yok kamerası falan kasıyor bazen selfie ler net çıkmıyor vs vs :)
    Dediğin gibi batarya performansından başka bir numarası yok bu telefonun.zaten samsung iki 8.0 dan sonra iki küçük güncelleme ile telefonu öldürür her zaman ki taktiği adamların

• Son güncelleme ile şebeke ve batarya performansı düştü.

• arkadaşlar LG G3 32gb kullanıcısı ve 3 aydır da mağduruyum. biliyorsunuz sanırım aşırı ısınma anakart, wifi, ekran kararma vs.vb. sorunlarla boğuşuyorum.. Bu nedenle tövbe ettim LGye yaklaşmayın derim (bu arada tlf.10gb daima boş, oyun yok, normal face.tweet,watsap vs. ile bu hale geldi) neyse...

Şimdi tlf. araştırıyorum da bakıyorum galiba her telefonun bir kronik sorunu var.. Huawei P10 Lite, samsung J7 max, yani 1400-1500 civarı bişeyler bakıyorum..

Bu J7 Max için ne dersiniz? kullanan arkadaşlar y,ardımcı olur musunuz fikir olarak?
  • erdemguler E kullanıcısına yanıt
    Ben senkronizasyon u kapattım batarya performansı arttı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.