Şimdi Ara

**SAMSUNG GALAXY J7 MAX (G615F) [ANA KONU]**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SM-G615F Teknik Özellikler

5,7 inç FULL  HD ekran
    MediaTek MT6757 yonga seti
    32 GB Hafıza
    4 GB RAM
    13 megapiksel arka, 13 megapiksel ön kamera
    Android 7.0 İşletim Sistemi

BENCMARK TESTLERİ

RAM KONUSU ÇOĞU SİTEDE 3GB YAZMASINA RAĞMEN CİHAZIN RAMİ 4GB ARKADAŞLAR.

SİSTEMİMİZİN ARAYÜZÜ S8 İLE AYNI ÇEKMECESİZ MENÜ TELEFONUMUZDA MEVCUT

YAZILIM İLE İLGİLİ OLARAK CİHAZI ALDIĞINIZDA 128MB BİR GÜNCELLEMEDEN SONRA ŞU ŞEKİLDE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esperer -- 21 Ağustos 2017; 10:34:41 >

• Bende 2 gün önce alarak bu kervana katıldım.Şuan çok memnunum.Çift hat desteklemesi benim için en büyük artı
  • Merabalar. Ne renk aldınız acaba. Siyah istiyorum ama gold daha uyguna buldum alıcam bugün inşallah.

Siz hangi cihazdan geçtiniz? İphone6plus tan geçicem pişman olmam sanırım. Daha önce lenovo K5 noteEdge kullanıyordum

Knox kontrol ettinizmi? Görüntülü konuşma aktifmi?

Kamera / Hoparlör / Konuşma kalitesi nasıl? İnceleme yazısı yazarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Merabalar. Ne renk aldınız acaba. Siyah istiyorum ama gold daha uyguna buldum alıcam bugün inşallah.

Siz hangi cihazdan geçtiniz? İphone6plus tan geçicem pişman olmam sanırım. Daha önce lenovo K5 noteEdge kullanıyordum

Knox kontrol ettinizmi? Görüntülü konuşma aktifmi?

Kamera / Hoparlör / Konuşma kalitesi nasıl? İnceleme yazısı yazarsanız sevinirim

Bende bugün aldım gold renk 1250 tl parasını sonuna kadar hak eden bir telefon görüntülü konuşma mevcut hoparlör kalitesi harika konuşma kalitesi şimdiye kadar kullandigim en iyi 2 3 telefondan biri diyebilirim sadece kamera kalitesi hakkinda pek iyi şeyler söyleyemiyorum odaklanması çok kötü ayrica yakınlaştırmadaki performansı çok iyi değil onun dışında f/p telefonu almak isteyenlere tavsiye ederim 64 bit 4 gb ram 32 dahili hafıza cok yogun kullanimda rahatlikla 1 gunu cikaracak 3300 mah batarya ben şimdilik memnunum

• Bugün sipariş verdim. Özellik olarak yeterli bir telefon gibi geldi. Umarım memnun kalırım.
  • Dün elime geçti hb den 1219 a aldım. Şu ana kadar tüm özellikleri çok iyi, ram 4, 32gb hafıza vb. En önemlisi çift hat ile birlikte hafıza kartı aynı anda takılabiliyor.
  • ekran vasat bu devirde o ekran ne oled ekrana alışan mümkn değil yapamaz bu ekranla
  • Cihaz iyi. Ön tarafında flaş olması çok iyi. Selfie için tasarlanmış bir telefon gibi geldi bana. Ama eksi yönü önde bildirim ışığı yok...
  • arkadaşlar merhaba j7 max bildirim gelince ekran uyanması var mı varda bulamadım sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıdemlikademelibaşçavuş -- 6 Ekim 2017; 10:52:16 >
  • Fm radyo var mi cihazda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moloss -- 14 Ekim 2017; 23:28:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moloss

Fm radyo var mi cihazda ?

Var
  • J7 Prime varken bunu neden alayım ki? Tasarımı berbat..
  • quote:

Orijinalden alıntı: esperer

quote:

Orijinalden alıntı: Moloss

Fm radyo var mi cihazda ?

Var

Hocam radyoyu hic kullaniyormusunuz kanallari cekiyormu. Sundan soruyorum yurtdisindan gelme lg vardi radyosu samsungun 40 kanal buldugu yerde 5 kanal buluyordu. Ithalatci telefonlarda acaba radyo alicisiyla alakali bir farkmi var diye dusunmeye itti beni bu.

Uzun zamandir kullaniyor olmalisiniz telefonu. Su anda alma dediginiz bi durum var mi telefon icin. onumuzdeki hafta buyuk ihtimal alacagim cunku. 5.7 ekran radyo ve cift hat icin aliyorum.
  • Moloss kullanıcısına yanıt
    c7 pro al her türlü daha iyi bende c5 pro var muazzam
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Hocam o cihazda guzel ancak butce olarak beni asiyor 1350 dolaylarinda.. ben j7 maxi 1150 ye alacagim.
  • Moloss kullanıcısına yanıt
    n11 11 kasımdaki indirimleriyle 1150 ye gelir hocam.Ben yakın zamanda çekle banka puanıyla 1100 liraya malettim c5 proyu.
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam. Tasarımı iyi değil. J7 prime daha iyi. Ama almış bulundum artık..
  • ogoksel O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hbden aldığınız üründe de görüntülü görüşme mevcut mu? Yani arama (Telefon numarasının yazıldığı ekranda) ekranında video simgesi var mı? cevabınız için şimdiden teşekkürler. Şayet varsa almayı planlıyorum.
  • NightmareII N kullanıcısına yanıt
    Evet görüntülü arama var.
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    gayet basit tek sim kullanıyorsanız prime alın bu telefon çift sim li telefon yani başka bir kategoride
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.