Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.994
Cevap
37
Favori
208.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy J7, 1.5 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Cortex A53 üzerine inşa edilmiş 64 Bit mimarili Samsung Exynos 7 Octa 7580 yonga seti ile geliyor. Galaxy J7’nin grafik birimine ise Mali-T720 MP2 eşlik ediyor. 1.5 GB RAM’e sahip olan Samsung Galaxy J7, akıcı bir Android deneyimi sunuyor.

Android 5.1 Lollipop işletim sistemine sahip Galaxy j7, kamera konusunda da sınıfını zorluyor. Galaxy J7, 13 Megapiksel çözünürlüğünde F/1.9 diyafram açıklığında arka kameraya sahip. Galaxy J7 arka kamerası 30 FPS hızında 1080P video kaydedebiliyor. Ön kamerada ise 85 derece geniş açılı lens ile güçlendirilmiş Selfie odaklı 5 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor. Samsung Galaxy J7, 16 GB depolama birimini microSD kart ile artırma imkanı sunuyor.

Samsung Galaxy J7 artıları

-Başarılı pil ömrü
    -Güçlü performans
    -Geniş ekran
    -Flaşlı ön kamera
    -Uygun fiyat

Samsung Galaxy J7 eksileri

-Bildirim ışığı yok
    -Çerçeveler daha ince olabilirdi

Samsung Galaxy J7 fiyatı ve teknik özellikleri

Ekran: 5.5 inç HD Super Amoled ekran
    Kalınlık/ Ağırlık: 7.5 mm / 171 gram
    İşlemci: Exynos 7580
    Grafik İşlemci: Mali-T720
    RAM: 1.5 GB
    Depolama: 16 GB (microSD kart ile 128 GB)
    İşletim Sistemi: Android 5.1 Lollipop
    Ana Kamera: 13 Megapiksel
    Ön Kamera: 5 Megapiksel
    Batarya: 3000 mAh
    4g desteği
    Fiyat: 999tl
    Kaynak:shiftdelete,net

Samsung Galaxy J5 Teknik Özellikleri

5 inçlik 720*1280 Piksel çözünürlüğe, 294 PPI piksel yoğunluğuna ve AMOLED yapıya sahip bir ekran ile karşımıza çıkıyor J5 modeli.

Android 5.1.1 Lollipop İşletim Sistemi ile son ve güncel sürümü kullanıcılarına sunan J5 serisi TouchWiz Ara Yüzü ile standart bir Samsung deneyimi yaşatıyor kullanıcılarına.

Qualcomm MSM8916 SnapDragon 410 serisi 1.2 Ghz’lik 4 Çekirdekli bir işlemci ailesi ile pazara sürülen üründe Adreno 306 serisi bir GPU ile işlemci desteklenmiş durumda.

1.5 GB’lık bir RM Bellek sunan ve 78 GB Dahili Depolama alanı ile gelen Samsung Galaxy J5 modelinde kullanılabilir alan ise 4 GB olarak geliyor. Kullanıcılar dilerlerse 128 GB’a kadar Micro SD Kart ile cihaz depolama alanını yükseltebiliyorlar.

142.1 x 71.8 x 7.9 mm boyutlarına ve 146 g ağırlığa sahip olan Galaxy J5 modeli özellikle Fotoğraf noktasında muadil fiyattaki ürünlerden sıyrılmayı başarıyor.

Galaxy J2 özellikleri açıklandı!

Yeni Galaxy J2, serinin bir önceki telefonu Galaxy J1'in özelliklerinden bir adım daha önde. Cihaz, 4.7 inç Quad HD Super AMOLED ekran, 1.3 GHz CPU'lu Exynos 3475 işlemci ve 1 GB RAM ile gelecek.
    Giriş seviyesinde kameralara sahip olan J2'nin ön kamerası 2 Megapiksel, arka kamerası ise 5 Megapiksel olacak. Android 5.1 Lollipop yüklü olarak gelecek cihaz, 2,000 mAh bataryaya ve çift sim kart desteğine sahip olacak.

★ ★KULLANICI LİSTESİ★ ★
    bkaramanb
    DagustuN
    Font_Drakula
    Kaanyc
    refikilhan
    ati1978
    musti38

★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bugüne kadar Z3+, Note 3, Note 4, Note Edge, tüm iPhone serileri gibi amiral gemilerini kullanmış biri olarak cevaplayayım..

Bu telefonu aldıktan sonra amirallere harcadığım paraya o kadar acıdım ki. Aynı işleri aynı kalite ile çok çok daha ucuza yapabiliyormuşum hemde aynı akıcılık ile.. Bahsettiğim telefonlara ne ekran koruyucu ne bir kılıf bile almamıştım ama J7ye ikisinide aldım. Sevdim cihazı ve uzun bir süre kullanmayı planlıyorum. Batarya gibi önemli bir etkeni çok çok iyi zaten. Ayrıcı youtube'da çok güzel karşılaştırma videolarıda mevcut. J7 ve iPhone 6 karşılaştırmalarını izleyip daha hızlı olduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca androidlerde artık kronikleşen sonradan yavaşlama olayı S6 ile birlikte artık kaybolmuştu. Bu cihazda aynı şekilde.

2 eksisi benim gözümde bildirim ışığı ve dış hoparlörün çok gür bir sesi olmaması. Ama yinede ses yeterli.

999 TL ye TeknoSA'dan almıştım beyaz rengini. Sonuna kadar tavsiye ederim.
  • Sonunda J7 için bir kullanıcı kulübü.. Yazın beni ilk sıraya..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DagustuN kullanıcısına yanıt
    Tamamdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold
     ★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★

• Kullananlar telefondan memnun mu? Ne gibi özellikleri var? + ları ve - leri neler?
  • Bugüne kadar Z3+, Note 3, Note 4, Note Edge, tüm iPhone serileri gibi amiral gemilerini kullanmış biri olarak cevaplayayım..

Bu telefonu aldıktan sonra amirallere harcadığım paraya o kadar acıdım ki. Aynı işleri aynı kalite ile çok çok daha ucuza yapabiliyormuşum hemde aynı akıcılık ile.. Bahsettiğim telefonlara ne ekran koruyucu ne bir kılıf bile almamıştım ama J7ye ikisinide aldım. Sevdim cihazı ve uzun bir süre kullanmayı planlıyorum. Batarya gibi önemli bir etkeni çok çok iyi zaten. Ayrıcı youtube'da çok güzel karşılaştırma videolarıda mevcut. J7 ve iPhone 6 karşılaştırmalarını izleyip daha hızlı olduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca androidlerde artık kronikleşen sonradan yavaşlama olayı S6 ile birlikte artık kaybolmuştu. Bu cihazda aynı şekilde.

2 eksisi benim gözümde bildirim ışığı ve dış hoparlörün çok gür bir sesi olmaması. Ama yinede ses yeterli.

999 TL ye TeknoSA'dan almıştım beyaz rengini. Sonuna kadar tavsiye ederim.

• Bende eşime gold rengini aldım o nedenlede bu konuyu açma ihtiyacını hissettim. Çok haklısınız bencede 2500 3000 tllik telefonların performansı var j7 de oyunlarda takılma yok uygulamalarda atma gibi sorun yok. İnternet hızı süper. 3000 mah batarya var. Şarj çok cabuk doluyor 1 saat 10 dakika gibi bir sürede. Bende 999 tlye media markttan aldım gold rengini. Eşim bayılarak kullanıyor. 4.5 g desteğide mevcut bu telefonda ve ekran gayet canlı. Kırılmaz ekran koruyucu ve kılıfla kullanıyor. Gold rengide bayan için çok şık. Gerçekten sadece modeli ve tipi için, telefona 3000-4000tl vermek delilik. He zenginsen eyvallah istediğini al kullan tabi. Ama iphone 6'nın açtığı bütün çok gb'lı oyunları j7 de kasmadan oynatıyor. He kamera performansınıda söyliyim ön kameradada flaş mevcut. Ve ben s6 da inceledim çok teşhirde. Yanyana foto çektim iç mekanda bi fark göremedim. Dış mekanda zaten nerdeyse her telefonun kamerası başarılı. Benim tavsiyem, performans ve batarya olarak on numara telefon. Zaten telefonla uzaya çıkmıyoruz yaptıklarımız belli, whatsap,facebook,instagram,twitter,konuşma,mesajlaşma biraz oyun. Bu fiyata bu kalite alınası iyikide eşime almışız. Tek tek sorun kenarlarının yine o aşınan soyulan malzemeden olması. O nedenle kılıfsız hiç kullanmamak lazım. Birde alternatif deil ama bütçesi az olanlara lenovo a7000 öneririm.ama hafıza 8 gb. Ama kamera olarak j7 ezer. Ama lenovoda bütçeniz yoksa 700tl fiyatıyla 5.5inc ekran,2gb ram,8gb hafızayla ve parlak ekranıyla akıcı bi telefon. Ama dediğim gibi 300 tl daha çıkma şansınız varsa j7 tam size göre. En az 3 sene kullanılır.

• Valla açıkçası söylemek gerekirse J7den sonra herhangi bir amirale artık pek bakmamaya ve verilen paranın gerçekten gereksiz olduğunu düşünmeye başladım.

J7 çok yeni bir cihaz mutlaka Android M güncellemesinide alacağını düşünüyorum. İşte o zaman tadından yenmez :)

• Ben de kullanıyorum ekleyin listeye
  • Konumuzu güncel tutup tüm J7 kullanıcılarına ulaşmış olalım.. Zamanla güzel paylaşımlar olmaya başlar. Herkese iyi geceler...

• Bencede telefonla ilgili bi sorunum yok olan varsa yazsın mesela. Valla biz sorunsuz kullanıyoruz şu an. Ne kitlenme ne kasma

• alt tuslarda ısıklandırma var mı ? j5 de yok mesela.
  • bende iphone 5 ten samsung j7 ye geçmek istiyorum tavsiye eder misiniz arkadaşlar
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Alt tuşlarda ışıklandırma yok maalesef j7 dede. Ama ihtiyaç duymuyoruz yani tuşların yeri ezberde iki tane var zaten. Ama tabi sizin için bir eksik olabilir. Ama note ve s serilerinde ışık var sanırsam. Bazı segmente yok

• musti38 kullanıcısına yanıt
    Yani telefon çok seri. Bence geçebilirsin fiyatta uygun. Ekran 5.5 inch sana ilaç gibi gelir stabil bi telefon. Ve 3000 mah bataryayla daha da iyi şarj süreside kısa. Ekranda doyurucu. Biz memnunuz. Çekim gücüde her zaman full. Bende eşim kullanıyor. Ben sony xperia c5 ultra kullanıyorum. Benim telefon 2 diş çekiyor.eşimin j7si full çekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaramanb

Alt tuşlarda ışıklandırma yok maalesef j7 dede. Ama ihtiyaç duymuyoruz yani tuşların yeri ezberde iki tane var zaten. Ama tabi sizin için bir eksik olabilir. Ama note ve s serilerinde ışık var sanırsam. Bazı segmente yok

ilk fotoda ısıklandırma var gibi duruyor da ondan bir sorayım dedim..
  • Arkadaşlar bu linkte:http://www.cepseyir.com/samsung-galaxy-j7-teknik-ozellikleri-kullanici-yorumlari-ve-video-inceleme-17035.html kullanıcı yorumlarında Samsung J7'de telefonun ahizesinden cızırtı sesi geldiğini kamerasının sorunlu olduğunu söylüyorlar. Buna benzer yada başka sorunlarla karşılaşanlar var mı? Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Aynen haklısın o resim e7 modeline ait galiba ben gold rengini bulamayıp onu koymuştum renk olarak. Ondan yanıltılmış.

• Mega Zeka kullanıcısına yanıt
    Hiç öyle birşey yok kamerada gayet başarılı. Hep konuşuyoruz eşimle asla cızırtı yok. Galiba inceleme yapan arkadaşa sorunlu cihaz denk gelmiş

• Arkadaşlar şu j7 nin gold renginin resmini yükleyebilrimisiniz buraya internetten bulup. Ben nedense yükleyemiyorum siz denermisiniz oda bulunsun. Merak edenlere

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.