Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.993
Cevap
37
Favori
208.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bkaramanb

Hiç öyle birşey yok kamerada gayet başarılı. Hep konuşuyoruz eşimle asla cızırtı yok. Galiba inceleme yapan arkadaşa sorunlu cihaz denk gelmiş

Cevabınızdan dolayı teşekklür ederim
    Cızırtı sorunundan inceleme yapan kişi değil yorumlarda ki kullanıcılar bahsetmiş. Başka bu telefonu kullanıp cızırtı sorununu yaşayan oldu mu?
    Bu bağlantıdaki sayfadan kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz.http://www.cepseyir.com/samsung-galaxy-j7-teknik-ozellikleri-kullanici-yorumlari-ve-video-inceleme-17035.html

Forumda genel araştırma yapıyorum. Hem size hemde diğer kullanan arkadaşlara bazı sorularım olacaktı.
    1.Şebeke üzerinden 3G'li görüntülü görüşme yapılabiliyor musunuz?
    2.Konuşma kalitesi nasıl? ahizesinden karşıdaki kişinin konuşurken ses seviyesi yüksek net bir şekilde anlaşılıyor mu? Zil sesi seviyesi düşük mü?(Bu benim için çok önemli)
    3 OTG desteği varmı?
    4. Uygulamaları hafıza kartına taşıyabiliyor muyuz?
    5. Ön kamerası nasıl? Selfie çekim açıları geniş mi?
    6. Wi-fi ve 3G çekimi nasıl kopmalar vs. yaşanıyor mu?
    7. Pusula uygulaması telefonda çalışıyor mu?
    8. Telefonun başka olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir?
    Görüşleriniz benim için ve bu telefonu alacak başka kişiler için yol gösterici olacak. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mega Zeka -- 22 Ekim 2015; 17:57:48 >

• Mega Zeka kullanıcısına yanıt
    1.Şebeke üzerinden 3G'li görüntülü görüşme yapılabiliyor musunuz?
    CEVAP:ŞEBEKE ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME VAR TABİKİ KARŞI TARAFTADA OLMASI LAZIM. SAMSUNGTAN SAMSUNG ARANIYOR DENEDİK.

2.Konuşma kalitesi nasıl? ahizesinden karşıdaki kişinin konuşurken ses seviyesi yüksek net bir şekilde anlaşılıyor mu? Zil sesi seviyesi düşük mü?(Bu benim için çok önemli)
    CEVAP: GAYET NET DUYULABİLİYOR PROBLEMSİZ SES SEVİYESİ YETERLİ CIZIRTI ASLA YOK. Zil seside gayet duyuluyor hoparlörü gayet yeterli bence.

3 OTG desteği varmı?
    CEVAP: OTG DESTEĞİ YOK.

4. Uygulamaları hafıza kartına taşıyabiliyor muyuz?
    CEVAP: AYNEN TAŞINIYOR PROBLEM YOK.

5. Ön kamerası nasıl? Selfie çekim açıları geniş mi?
    CEVAP: SELFİE FLASHLI VE GENİŞ AÇILI EKSTRADAN Bİ MOD DAHA VAR BAYA GENİŞ YANİ 10 KİŞİLİK Bİ GRUPLA SELFİE ÇEKİLME MODU VAR.çözünürlük gayet başarılı tabi çok karanlıkta her telefonda olduğu gibi çok başarılı değil.

6. Wi-fi ve 3G çekimi nasıl kopmalar vs. yaşanıyor mu?
    CEVAP: ASLA KOPMA YOK HEP FULL çEKİYOR.3G SORUNSUZ ÇALIŞIYOR.

7. Pusula uygulaması telefonda çalışıyor mu?
    CEVAP: BU KONUDA HİÇ BİR FİKRİM YOK.

8. Telefonun başka olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir?
    CEVAP: BEN KENDİ FİKRİM OLUMSUZ Bİ YAN BULAMADIM. Kronik bir sorun göremedim. Takılma kitlenme vesaire cihazda yok çok stabil. Şaşirtıcı şekilde stabil. Oyunlar akıcı. Kamera seri sorunsuz. Şebeke çekimi sorunsuz. Alındığına pişman etmeyen bir cihaz. Ayrıca ekranda sizi memnun edecektir. 4.5 g desteğide var çok telefon değiştirmiyorsanız. 2.5---3 sene rahat kullanırsınız. Eksi yanı o soyulan plastik üzerine boya malzemesi kullanılmış kenarlarda kılıfsız kullanmamak lazım. Kırılmaz ekran koruyucuda şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bkaramanb kullanıcısına yanıt
    Detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim Fırsat bulduğunuzda pusula uygulaması yükleyip deneyebilir misiniz?
    Ekran koruyucu ve kılıf olarak ne kullanıyorsunuz? link ekleme imkanınız varsa sevinirim.

• quote:

KILIF
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-j7-silikon-kilif-ult-inc-0-2mm-189378299

KIRILMAZ EKRAN KORUYUCU
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-j7-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-190738948

Pusulayı akşam deneyip sonuöları yazarım :)

Eyvallah hocam allah razı olsun. J7'de müzik çalar uygulaması yokmuş. Standart video oynatıcısı mevcut mu? Video oynatıcı içinde farklı uygulama yüklemek gerekiyor mu?

Rica ederim hocam..Aynen müzik çalar uygulaması yok. Ama google play store da bi ton çok güzel uygulama var. Yok video kendinde var oynatıcı onda problem yok :) müzik çalar nie koymamışlar onu bende anlamadım. Heralde indirirler gerek yok die düşünmüşler

Bu videoda OTG desteği olduğunu söylüyor. Acaba videodaki telefon rootlu mu? işlemci farkı da etkiler mi?

Aynen olabilir ozaman hiç bir türköe sitede otg desteğiyle ilgili bi yorum bulamadım. Çift hatlı model olabilir o otg destekli ama tek hatlı da olabilşr kesin bişey diyemiyorum. Nfc yok galiba o yazıyor.

• Nfc özelliğide varmış galiba cihazda

• quote:

Nfc özelliğide varmış galiba cihazda

Türkiye'ye gelen j7'lerde exynos işlemcili modellerde Nfc yok. Snapdragon işlemcili modellerde nfc desteği var hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OTG kablolu bağlantıyı kesin olarak destekliyor.
    J5 ile denedim. j5 de varsa bunda da vardır.
    Yanlız OTG li oynatımda taktığınız bellekten film vs. oynatırken
    telefonun kendi gömülü belleği ya da takılan microsdeki oynatımdan daha fazla pil tüketiyor.

Bir de video oynatıcıyı sormuş arkadaşlar.
    J5 ve bir senedir kullandığım 2014 edition 10.1 tablette de aynı oynatıcı var.
    Bu oynatıcı, J5 ve 2014 edition desteklediği halde, bazı video formatlarını oynatamıyor.
    Stordan VLC Player ya da en iyisi FX Player indirirseniz tüm formatları oynatırsınız.
    HEVC codekli MKV ler dahil. Ben j5 ve tablette böyle onatıyorum.
    Önemli olan aletin donanımsal oynatma desteğinin olması.
    Kullanılan yazılım oynatmıyorsa dediğim gibi oynatan yazılım indirilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turoktr -- 23 Ekim 2015; 20:04:37 >
  • otg Destekliyor arkadaşlar eşime aldım 5tl ye kablo aldım 16 gb çalışıyordu

hocam iphone 5 ten geçtim samsung j7 ye gayet hızlı telefon 2 sayfa program kurdum en az iphone kadar akıcı şaşırdım gerçekten, arka kamera çok iyi ön kamera da yeterli , kulaklık sesi de baya güzel. bu fiyata alınacak en iyi telefon bence
  • musti38 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeş :) bütçe dostu akıcı bi cihaz. Aynen güle güle kullan yavaş yavaş çoğalıyoruz. Herkez yorumlarını yazsın sorularını sorsun. Almak isteyenlerede yardımcı olmuş oluruz :)

• @bkaramanb Hocam pusula uygulamasını deneyebildiniz mi?

@vgengin OTG desteklemesi güzel olmuş.
  • Arkadaşlar ön * arka kamerası nasıl ? Ayrıca ön kamera flaşlı çekimde odaklanma sorunu oluyor mu ? Sizi tatmin eden flaşlı selfie çekimleri yapabiliyor mu cihaz ? Ön ve arka kameradan çekilen fotoğraf örnekleri koyabilir misiniz ?

Denedim problem yok uygulamada

• Kimsede j7 yok heralde her yerde reklamları dönüyor ama konu çok ıssız kaldı. Fotoğraf örneklerini pylaşacağım

• Fiyat performans en iyisi j7. Kullanıyoruz. Samsung satıştan memnun galiba. Bugün J2 yi duyurmuş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.