Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.994
Cevap
37
Favori
208.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     ★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka kamera loş ışıkta çekilmiş flaşlı ve flaşsız resimler.
     ★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★

• ÖN KAMERA FLAŞLI VE FLAŞSIZ LOŞ IŞIKTA ÇEKİLMİŞ RESİMLER. Şunu belirteyim ışık baya bi az odada onu göz önünde bulundurun. Yinede çok iyi çektiki gün ışığında dışarı çekimleri süper.
     ★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY J7-J5-J2 [ANA KONU] ★★

• Kamera çekimlerini ekledimm kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaramanb

Kamera çekimlerini ekledimm kardeş

Hocam sağolun açıkçası tatmin edici fotoğraflar bunlar. LG G2'den geçmeyi düşünüyorum da benim için fotoğraf kalitesi önemli sanırım alacağım.
  • MrBigStar kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim kameralar gayet başarılı sizin için gündüz çekimleride atarım buraya gündüz en az 3 kat daha başarılı

• Selam arkadaşlar. Ben de j5 aldım. Ilk başta önyargılı davrandım ama düşüncelerim çok çabuk değişti. Özellikle batarya ve performans mükemmel. Tek sorun dahili hafıza onu da root attım hafıza değiştirme için build.prop dosyası arıyorum onu da bulunca tadından yenmeyecek. Düşünenler hiç çekinmeden bu seriden alabilir.

Bu arada ön kamerada flaş olayı çok olmuş üstelik ön kamera 5 mp.

• basatoguz kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeş genelde j7cileriz. Ama j5 alanda olması yorumlar için iyi oldu sende performans değerlendirmesi yaparsan j5 başlığıyla alacaklara yatdımcı olursun bizde j7 den memnunuz. Fotoğraf örnekleride yükledik. J5 batarya filan kaç mah kamera özellikleri hafıza ram vesaire yazarak. Ve performansını özetleyerek bi yorum atarsan alacaklara yararlı olmuş oluruz. Teşekkürler

• quote:

Hayırlı olsun kardeş genelde j7cileriz. Ama j5 alanda olması yorumlar için iyi oldu sende performans değerlendirmesi yaparsan j5 başlığıyla alacaklara yatdımcı olursun bizde j7 den memnunuz. Fotoğraf örnekleride yükledik. J5 batarya filan kaç mah kamera özellikleri hafıza ram vesaire yazarak. Ve performansını özetleyerek bi yorum atarsan alacaklara yararlı olmuş oluruz. Teşekkürler

J5 ile ilgili bilgiler..

Batarya 2600 mah; pil tasarrufu için pil uygulamaları olmadan yoğun kullanımla 1 günü çok rahat çıkarıyor. Performans açısından NFS Most Wanted, Tom Raider, Robocop gibi oyunlarda test etme şansım oldu, bunların hiçbirinde kasma, donma gibi bir problem ufak da olsa yaşamadım. Telefon için hafıza belki sorun yaşatır zira dahili hafıza 8gb ki bunun 3,5 gb sistem yiyor. Büyük oyunlar için 2den fazla yükleme sıkıntı çıkarır. (Root ve hafıza yer değiştirme yapılırsa bu sorun ortadan kalkar.) Ram 1,5gb arka planda çalışan facebook instagram vs, haber programları whatsapp gibi ramı harcayan tüm programlar yüklü olmasına rağmen yaklaşık 450mb boşta ram kalıyor. Kamera için resim ilerleyen zamanlarda paylaşabilirim ama özellik olarak sanırım j7 ile aynı. arka 13mp, ön flaşlı 5mp. Telefonun kamera açısından en cezbedici yanı geniş selfie ayarı olması. Kullanmayanlar, haberi olmayanlar mutlaka denesin gerçekten fark ettiriyor. Samsung App programından kamera özellik olarak farklı çeşitleri de indirilebilir.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basatoguz -- 27 Ekim 2015; 16:14:02 >

• Samsung galaxy J7 arka kamera dış mekan çekim..

• Şarjı nasıl gidiyor? Ekran süresi nasıl arkadaşlar?

• o_tunc O kullanıcısına yanıt
    Ben 4 buçuk saat ekran süresi alıyorum. Ama yoğun kullanımdayken yani belki daha az kullansam yükselir şarj iyi sabah şarjdan alıyorum akşam eve geldiğimde hala %35 gibi şarjı oluyor.

• Teknopedia olarak biz de dün itibariyle telefonu inceledik ve açıkçası paralel ithalat olarak banka puanı ve hediye çeki vb indirimlerle 650Tl civarına mal edilebilecek bir telefon olarak oldukça uygun bulduk. Bu fiyat aralığında çin telefonlarının satıldığı göz önüne alındığında 650-750 bandındanki ürünler için tercih edilmesi gereken bir telefon.
    Burada telefonun ayrıntılı incelemesini bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknopedia -- 20 Kasım 2015; 13:54:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Zeka

Detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim Fırsat bulduğunuzda pusula uygulaması yükleyip deneyebilir misiniz?
    Ekran koruyucu ve kılıf olarak ne kullanıyorsunuz? link ekleme imkanınız varsa sevinirim.

hocam gornig glas cam ve hızlı şarj özelliği varmı g3 ten j7 ye geçmeyi düşünüyorum sizin yorumlarınızı bekliyorum aslında note 4 veya note 5 düşünüyorum ama fiyatlar yüksek olduğu için j 7 de olabilir

• J5 ALACAKLAR DİKKAT !!!!!!!!!!!!!!!

Galaxy J5 SM-J500H/DS (3G özellikli)

Galaxy J5 SM-J500F (4G özellikli) dir.

Bazı internet satış sitelerinde ürünün özellikleri arasında 4G li olduğu yazdığı halde ellerinde bulunan 3G Özellikli olanları gönderiyorlar.
    Bunu bilerek mi yapıyorlar yoksa j5 in hepsi 4g li zannedipte mi yapıyorlar bilmiyorum ??
  • quote:

Samsung galaxy J7 arka kamera dış mekan çekim..

O resmi J7 ile değil J5 ile çektim.
    Üstelik naylonu objektifin üstünde unutmuştum.

• arkadaşlar orta seviye 750/850 tl arası samsung düşünüyorum
    J5 ilgimi çekti.

- işlemci ısınıyor mu ?
    - telefonun kronik sorunu var mıdır?
    - lolipop 5.1 ne kadar ram kullanıyor?
    yani 1.5 ram'in ne kadarını kullanacak?
    - donma, takılma, yavaşlama sorunları var mıdır?
    - boyut olarak kalınlığı kötü müdür?

bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoRriZ -- 30 Ekim 2015; 20:33:29 >
  • Arkadaşlar Otg desteği ile ilgili bir incelem var buyrun.

https://youtu.be/TTslPc4XutU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dijitalevren -- 30 Ekim 2015; 22:58:43 >
  • Yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz..

Anlayan bir arkadaş güzel bir imza yapar ise ilk sayfaya da ekleriz.. Samsung J Series gibi birşey olabilir görsel ile birlikte.

• Merhaba arkadaşlar samsung j5 için kılıf önerileriniz nelerdir, birde root yapan arkadaşlar sistem güncellemesini nasıl denetliyor ve güncelliyorlar acaba root yapınca tel üzerinden güncelleme çalışmıyor çünkü teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade__ -- 31 Ekim 2015; 3:50:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.