Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7 (2015) ANA KONU ★★ (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.602
Cevap
32
Favori
161.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Knox sayacını sıfırlamazsanız cihazınız güncelleme almaz ve garanti kapsamı dışında kalır. Yeni modellerde bu işlem zor diye biliyorum youtubetan araştırabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrKyle

Knox sayacını sıfırlamazsanız cihazınız güncelleme almaz ve garanti kapsamı dışında kalır. Yeni modellerde bu işlem zor diye biliyorum youtubetan araştırabilirsiniz.

smart switch ile son güncellemeleri yükleyemezmiyim acaba? eger olmuyorsa a5 2017 romuna geri donucem.

• Semper Fidelis S kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam ama bi deneyin, denemekten zarar gelmez

• 2017 serisi çıkacak mı ya, bir bilgisi olan? Bizim modeller bayağı geri kaldı :D
  • Arkadaşlar j7 2015 4 aylık cihaz ederi nedir. Bu tlf u tavsiye edermisiniz

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Artık mağaza stoklarından vs. indirilmeye başlandı eski bir model olduğu için fakat ₺800-₺1000 edebilir diye düşünüyorum.
  • cimbo9 kullanıcısına yanıt
    670 tl diyor satıcı ikinci ele

• cvtplz C kullanıcısına yanıt
    Senin kamera muhtemelen sorunludur. Bizimki gündüz gayet net çekiyor
    Kamera açık iken.. Ekrana dokun.. yine odaklama yapmıyorsa odaklamada sorun vardır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komikaze35 -- 5 Mart 2017; 18:33:11 >
  • Arkadaşlar son bilgilere göre j7 (2015) 2017 eylül ayında 7.0 nougat güncellemesi verilecek son güncellemesidir. ★★ SAMSUNG GALAXY J7  (2015) ANA KONU ★★
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım inşallah.
  • cimbo9 kullanıcısına yanıt
    umarım alırsınız 7.0 ile bır cok degısıklıge gıttı androıd
  • erentpl kullanıcısına yanıt
    Aynen, bizim için önemli bir güncelleme olur. Nasıl olsa Samsung'un en düşük özellikli telefon ailesiyiz
  • Samsung'tan bu kadarını beklemezdim açıkçası helal olsun

• Arkadaşlar knox sayacım 1 oldugu için güncelleme alamıyorum, smart switch ile en son güncellemeleri kurabilir miyim ?

• Kurarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Kurarsın

Tesekkurler, samung 7.0 vermesi cok iyi olmuş 6.0 görüntü olarak gözümü yoruyor

• 7.0 sürümündeki özelliklerin de nereden baksan 1-2 tanesi gelir J serisine, ne de olsa çoğu özelliği destekleyecek bir kapasiteye sahip değil cihazlarımız
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbo9

7.0 sürümündeki özelliklerin de nereden baksan 1-2 tanesi gelir J serisine, ne de olsa çoğu özelliği destekleyecek bir kapasiteye sahip değil cihazlarımız

6.0 da ki dandik tema ve arayuzden kurtulsak yeter valla, insani ifrit ediyo samsung.Lg den sonra touchwiz e alisamadim bi ama 7.0 guzel gorunuyor.

• Touchwiz Android 5 de sonrasında daha güzel oldu, önceden çok kötüydü...
  • arkadaşlar galaxy j7 almayı düşünüyorum da şu an gittigidiyorda 1.069 tl ye buldum, world cep cüzdanla ödeyince 100 lira puan veriyor böylece 969 liraya geliyor. almalı mıyım bu fiyata başka tavsiyesi olan var mı?
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-j7-2016-j710-4-5g-cep-telefonu-267230755

daha uygun fiyat önerisi olan varsa link alabilirmiyim?

edit: aslında sony experia c4 istiyorumda uygun fiyata bulamadım, üründe biçok yerde kalmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 13 Mart 2017; 1:18:16 >

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.