Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY J7 (2015) ANA KONU ★★ (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.602
Cevap
32
Favori
161.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun şarj aleti kayboldu. Teknosa, vatan gibi yerler çok pahalıya sayıyor.
    GG, N11 gibi sitelerde ise orijinal denilen ama muhtemelen muadil veya arkasında durulmayacak ürünler var.

http://urun.n11.com/sarj-cihazi/samsung-galaxy-j7-2016-sarj-aleti-orjinal-kalite-sarz-kampanya-P108777300

Şu ürünü mesela alsam sıkıntı yaşar mıyım?
    Orijinal şarj aleti üzerinde 5V-1,55 A mı yazıyor, değerler nedir bileniniz var mı?
    Teşekkürler şimdiden.
  • SouthhPark kullanıcısına yanıt
    ★★ SAMSUNG GALAXY J7  (2015) ANA KONU ★★

Telefonu aldigimda kutudan cikan buydu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jawseren kullanıcısına yanıt
    Paylaşım için teşekkürler.

Satılan ürünler genelde 5V-2 A. Sizce sakıncası olur mu?

Hocam ne desek yalan olur sonuçta firmanın şarj aleti değil. Kullanırsınız sıkıntı olmaz kullanırsınız cihaz patlar

• Galeriye giremiyorum bir haftadır. Galeri durduruldu yazıp atıyor. Var mıdır bir çözümü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • robertpires kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarlardan uygulama yöneticisine girip ordan galerinin onbellek verilerini temizlemeyi denediniz mi?

Çözüm bulana kadar geçici uygulamalar kullanabilirsiniz;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder

sıkıntı olmaz (şarj aleti ürün orıjınal ise rahat ol) lakın yan sanayı olup o değerler varsa girme o riske alıp cihazın beynını yakabılırsın.Ben gecen sene 5v-2.0 amper samsung şarj aletı 45 lıraya almıstım hala kullanırım telefonda bi sıkıntı vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrKyle

Hocam ayarlardan uygulama yöneticisine girip ordan galerinin onbellek verilerini temizlemeyi denediniz mi?

Çözüm bulana kadar geçici uygulamalar kullanabilirsiniz;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder

Önbelleği temizledim ama yemedi. Başka da bi çözüm yolu yok galiba.

• robertpires kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an aklıma başka bir şey gelmiyor maalesef, cihazınızda depolama sorunu falan yok demi? Aşırı fotoğraf video vs varsa ram yetmiyorda olabilir.

• DrKyle kullanıcısına yanıt
    Cihazlarımız biraz eskidi mi ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbo9

Cihazlarımız biraz eskidi mi ne

Biraz öyle oldu hocam . Ben de huawei gt3'e gecsem mı gecmesem mı düşünüyorum bayadir. Şarj performansı ve ekran canlılığını çok ozletecek gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpurss79 -- 26 Mart 2017; 22:23:22 >
  • ani kapanma sorunları yaşıyorum nedendir?

mesela özellikle şarj %39 olunca aniden kapanıyor.

bazen %69 da kapanıyor.

böyle bir sorun neden olabilir.

pilde şişme falan yok.

ısınma da olmuyor.

dikkat ettim genellikle YouTube video izlerken oluyor.

• hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    bu kod *#0228# quick start yaparak batarya kalibresi yapın, yine devam ederse youtube veri temizlemesi yapın veya eski sürüm bi önceki güncellemesini yukleyın apk olarak
  • cimbo9 kullanıcısına yanıt
    Sormayın hocam yaşlandılar ama performansları iyi yine

• DrKyle kullanıcısına yanıt
    iki yıl olmus çıkalı vay be baston alacak eline az kaldı cihaz üçüncü senesine gırdıgınde yaşlanır henüz orta yaşta
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

bu kod *#0228# quick start yaparak batarya kalibresi yapın, yine devam ederse youtube veri temizlemesi yapın veya eski sürüm bi önceki güncellemesini yukleyın apk olarak

peki bu işlem için pil seviyesinin kaçta olması lazım?
    cihaz android 6.0.1 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgurbuz50 -- 27 Mart 2017; 14:30:7 >
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    şarjda iken tam dolum yap %100 oldu dediğinde o işlemi yap sonra şarjdan cıkar kullan şarj %50 ye geldıgınde tekrar dene işlem bitmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

şarjda iken tam dolum yap %100 oldu dediğinde o işlemi yap sonra şarjdan cıkar kullan şarj %50 ye geldıgınde tekrar dene işlem bitmiştir

deneyelim bakalım

teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar, 3-4 gündür telefonun ekranında cızırtı var cızırtıdan kastım görüntü hafif gidip geliyor yakında tamamen gidecek gibi 😶 Sebebi ne olabilir ayrıca kendiliğinden böyle oldu telefonu düşürmedim şu ara ama önceden düşürdüğüm için kenarlarında aşınma var garantiye versem kullanıcı hatası olarak mı kabul ederler?

• lxheat L kullanıcısına yanıt
    Düşük ışıkta %10 altında ekran titremesi yapıyor sebebi bilinmiyor coğu j7 2015 modelinde olabiliyormuş, yazılımsal olduğunu düşünüyorum belki zamanla güncellemeyle düzelebilir. Garantisi zarsa servise vermenizi öneririm bilinen bir cözümü şimdilik bulunamadı.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.