Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J6 PLUS 32 GB [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
19.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belli ki pek kullananı yok. 2013 yılında note 3 almıştım ve dün istemeden de olsa vedalaşmak zorunda kaldık. artık vadesi dolmuş onun. o yüzden bu telefonu aldım kargosunu bekliyorum. açıkçası telefon fiyatları uçtuğu için bunu seçtim bakalım deneyimledikçe güncellerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

belli ki pek kullananı yok. 2013 yılında note 3 almıştım ve dün istemeden de olsa vedalaşmak zorunda kaldık. artık vadesi dolmuş onun. o yüzden bu telefonu aldım kargosunu bekliyorum. açıkçası telefon fiyatları uçtuğu için bunu seçtim bakalım deneyimledikçe güncellerim.
    merhaba nasıl yorumlarınız
  • Ekranı fazla uzun geldi note 3 sonrası. Genel olarak hoşuma gitti, kullanımı rahat, kasmıyor hiç ve en önemlisi şarj çok iyi şimdilik.

• Bende HB den 1229 TL aldım telefon henüz elimize geçmedi.

• Bende dün ikinci telefon olarak aldım. Bakalım az bişey kullandım sadece. Şimdilik sıkıntı yok. İlerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum.
  • 3 tane alacağım bu telefondan, kampanyalı nereden bulabilirim?
  • Arkadaşlar bu telefona bildirim yada çağrı geldiğini nasıl anlayabiliriz? Bildirim ışığı bulunmuyor çünkü!

• tkar kullanıcısına yanıt
    En büyük eksiği bu maalesef. Ben de çok zorlanıyorum bu yüzden. Play storeda led alert programları var ama ben beğenmedim.

• Telefonu HB den aldık 2 gün önce anneme. Fiziksel olarak gayet güzel bir cihaz. Teknik anlamda tabi ki işlemcisi alt seviye ancak çok kötü bir performans sergilemiyor donanımı neyse o. Denemek için PUBG kurdum çok da kasmadı yine oynanabilir seviyedeydi. Sosyal medya ve internet için gayet yeterli bir cihaz. Menü geçişlerin de bazı yerler de kasmalar var ancak güncelleme ile çözüleceğini düşünüyorum. Ekran sadece dikkatimi çekti biraz daha kaliteli olabilirdi dikkatli bakarsanız pixeller belli oluyor ancak fiyatına göre mazur görülebilir. Genel itibari ile fazla birşey beklememek lazım kısacası.

• Telefon ile ilgili en büyük kusur, arka kapağın çok çabuk çiziliyor oluşu. Kılıfsız asla kullanmayın.

• pazar günü kayınpedere aldık, bugün garanti için kargoya verdik.

cihaz şık, parasına göre iyi ama bizim aldığımız cihaz arızalı çıktı. her 3-4 dakikada bir kapanıp açılıyor. Sıfırlama reset filan işe yaramadı. başka bu şekilde sorun yaşayan var mı merak ettim?
  • Bu cihaz giriş seviyesi. J serisi zaten sonlandırıldı. 1000 TL altına düşünce bir ihtimal derim.

Almayı düşünen varsa başka giriş seviye cihazlara baksın. (M10, M20 pek yakında gelecek olan M30)
  • Tuş kilitli iken saat olmuyor sonsuz ekran dediği zaten on alandaki ekran kasa yüzdesi ve alttaki sanal tuşları kaldırma bu ay güncelleme alacak t3lefon

• İlk mesajı la arasında ortalama 4.5 ay var hala memnunum ama dediğim gibi arada pub g kasmadan oynuyorum onun dışında oyun anlayışım yok bu ay gelecek olan 1.2 GB lik Android güncellemesinden sonra daha stabil olacağını düşünüyorum

• merhaba, telefon kilit ekranında iken whatsaptan mesaj geldiğinde ses geliyor fakat ekran uyanmıyor,ayarlardan bir çok yere girdim ama olmadı pratik yöntemi varsa sevinirim şimdiden teşekkürler
  • cenknet kullanıcısına yanıt
    Tek umut yeni güncellemede

• Güncelleme geldi arkadaşlar bakalım neler var.

• An itibari ile indiriyorum güncellemeyi kurduktan sonra detaylı bi analiz yaparım bu sınıf bir telefonun pie güncellemesi alması çok önemli

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.