Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J6 PLUS 32 GB [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
19.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fyodor Dostoevsky

@sacrament1 @sararkaya @tkar

merhabalar. iphone se kullanıyordum fakat telefonun anakartı iptal oldu artık. telefon fiyatları saçma bir şekilde çok fırladığı için iş görecek ucuz yollu bir telefon arıyorum. a101'e perşembe günü galaxy j6 plus gelecekmiş. xiaomi mi a2 lite ile bu telefon arasında kaldım. önerir misiniz j6 plusu?
    J6+ alacaksan hızlı karar vermen lazım. Çünkü teknoloji mağazalarının internet mağazaları dışında hiç bir yerde j6+ yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fyodor Dostoevsky F kullanıcısına yanıt
    Gayet işinizi görür merak etmeyin

• Fyodor Dostoevsky F kullanıcısına yanıt
    Aldınız mı bilmiyorum ama yeni okudum mesajı.. Öneririm

• Yavaş şarj problemi yaşayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: acemimuallim

J6+ alacaksan hızlı karar vermen lazım. Çünkü teknoloji mağazalarının internet mağazaları dışında hiç bir yerde j6+ yok.

Alıntıları Göster
    Henüz 2018de piyasaya çıktı ve piyasadan çekilmesi çok erken değil mi? Veyahut halen üretiliyorda ülkemize mi getirilmiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arian Galatian kullanıcısına yanıt
    Konu hakkında bilgim yok. Mediamarkt ve vatanbilgisayara 6-7 ay önce gittiğimde artık satılmıyor ve satılmayacak,alacaksanız internetten alırsınız dediler.yeni çıkan telefonların satılması için böyle bir strateji uyguluyorlar dedi. tabi ne alakası var onu da bilmiyorum. Hala da mağazalarda yok.
  • Telefon çok yavaş hızlı şarj özelliği yok çok geç doluyor pil AOD yok birçok şeyden yoksun bu telefon çok kasılıyor ben beğenmedim açıkçası ne yapılabilir bu telefonu hızlandırmak için konuda bu arada ölü gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Telefon çok yavaş hızlı şarj özelliği yok çok geç doluyor pil AOD yok birçok şeyden yoksun bu telefon çok kasılıyor ben beğenmedim açıkçası ne yapılabilir bu telefonu hızlandırmak için konuda bu arada ölü gibi.
    Ben 2.1 amper şarj aleti aldım şarj biraz daha hızlandı gibi..

AOD cihazın ekran teknolojisi ile uyumsuz fakat bence cihazın ekran görüntü kalitesi gayet iyi..IPS panel var en azından.

• Bende deniyeyim 2.1 amp ekran ne diyeyim bana kötü geldi gözlerimi yoruyor açıkçası belkide G7 den geçtiğim için o şekilde düşünüyorum. Tatmin etmedi beni
    @Arian Galatian

• Telefonu kullanıyorum 1 haftadır LG deki mobil veri kapatılsınmı açılsınmı gibi sorular yok en azından bu güzel telefonun Android Q 10 alacağı kesinleşti pil süresi G7 den sonra mükemmmel geldi G7'nin pilini günde 2 defa dolduruyordum bunu bitiremiyorum ama işlemci ve ekran yüzünden yavaş işlemci düşük çözünürlüklü ekran ile normal uzun gitmesi telefon ısınmıyor buda iyi ama çok yavaş geliyor bana satılığa ilana koydum satılırsa başka bir model bakacağım.
  • quote:

Telefonu kullanıyorum 1 haftadır LG deki mobil veri kapatılsınmı açılsınmı gibi sorular yok en azından bu güzel telefonun Android Q 10 alacağı kesinleşti pil süresi G7 den sonra mükemmmel geldi G7'nin pilini günde 2 defa dolduruyordum bunu bitiremiyorum ama işlemci ve ekran yüzünden yavaş işlemci düşük çözünürlüklü ekran ile normal uzun gitmesi telefon ısınmıyor buda iyi ama çok yavaş geliyor bana satılığa ilana koydum satılırsa başka bir model bakacağım.
    Bana bazı oyunlarda kasması dışında yavaş gelmiyor.. Ben daha iyi ekrana sahip çerçevesiz bir model alacağım.. ekranı cihazın kenarlarına kıvrılan modelleri çok beğeniyorum.. p30 pro hoşuma gidiyordu fakat google huawei banladı.. bu tip ekrana sahip bildiğiniz iyi bir model var mı? fiyatı orta karar olursa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arian Galatian -- 31 Ekim 2019; 1:19:44 >

• Ben G7 den sonra bunu kullandığım için haliyle bana baya yavaş gelmekte Mi9T alabilirsin bende muhtemelen bunu alacağım yurtdışı kayıtlı 128 GB 6 GB ramli modelleri 1900 e bulunabiliyor.

@Arian Galatian

• Bugün verdim cihazı kurtuldum açıkçası bana çok yavaş gelmekteydi menü geçişleri arama yapmak istediğimde bile o geçişler çok yoruyordu beni redmi note 8 alıcam idarelik sonra g8 fiyatı ucuzlasın ona geçerim.
    @Arian Galatian

• quote:

Bugün verdim cihazı kurtuldum açıkçası bana çok yavaş gelmekteydi menü geçişleri arama yapmak istediğimde bile o geçişler çok yoruyordu beni redmi note 8 alıcam idarelik sonra g8 fiyatı ucuzlasın ona geçerim.
    @Arian Galatian
    Kaça sattın? Bence rami fazla olan bir cihaz al.. Xiaomi f/p cihazlara sahip.

• İyi bir fiyata verdim diyebilirim özelden paylaşırım kaça verdiğimi bende istiyorum 6 GB Ram 128 hafızalı bir model ama çok para vermek istemiyorum şu dönemde sonuçta aklımda g8 var yaza doğru alırım diye düşünüyorum veya yazın bu yüzden redmi note 8 4 64 almaya karar verdim ya 11.11 de veya Black friday şayet bekleyebilirsem ama sanmıyorum 11.11 de alırım.
    @Arian Galatian

• quote:

İyi bir fiyata verdim diyebilirim özelden paylaşırım kaça verdiğimi bende istiyorum 6 GB Ram 128 hafızalı bir model ama çok para vermek istemiyorum şu dönemde sonuçta aklımda g8 var yaza doğru alırım diye düşünüyorum veya yazın bu yüzden redmi note 8 4 64 almaya karar verdim ya 11.11 de veya Black friday şayet bekleyebilirsem ama sanmıyorum 11.11 de alırım.
    @Arian Galatian
    Ben fiyat düşüşü bekliyorum cihazlardan.. samsung çoğu markadan daha stabil cihazlara sahip aslında.. ancak androidin de zaafları yok değil bazı şeylerde kasılıyor ancak yinede iyi bir işletim sistemi.. oppo ve casper da iyi cihazlar üretiyor.

• Samsung üst seviye yani S ve Note serisi iyi sadece yanlız a serisi ile iyi bir düzeyde orta segmentte oppo iyi ama pahalı verdiği özelliklere istediği fiyat pahalı casper bence hiç alınacak cihazlar değil
    @Arian Galatian

• SAMSUNG GALAXY J6 PLUS 32 GB [ANA KONU]

Resimde görünen ekran ışığı ayarlama çubuğunun aynısını altına ses ayarı olarak koymam mümkün mü?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.