Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J6 PLUS 32 GB [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
19.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben güncellemeyi kurdum, Whatsapp hikayeler kısmına gelince telefon kasıyor resmen. Arayüz güzel ama performans çok kötü. Umarım telefon kendine geldikçe düzelir.

Düzeltme: Ayrıca takvime girin, aylar arasında geçiş yapmayı deneyin de gözünüz kasma görsün
    Kesinlikle kararlılık güncellemelerinin gelmesi gerekiyor. Çok mu aşırı hayati sorunlar var? Hayır. Ama kullanılabilirlik açısından önemli. Lag sorununu çözmeleri lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacrament1 -- 16 Mayıs 2019; 12:33:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanış arayüz başarılı tek elle kullanım için guzel iyileştirmeler var güncellenecek sonra play store da n uygulama güncellemelerini de yapmayı unutmayın.

• Hiç takılmayan telefon güncelleme sonrası sürekli takılır oldu.

• Odin ile Oreo'ya tekrar geçiş yaptım kafam rahat, tertemiz :)
  • sacrament1 kullanıcısına yanıt
    Nasıl dönücez kısaca yazar misiniz ?

• tkar kullanıcısına yanıt
    Sammobile'a giriyorsunuz, firmwares kısmından j610f modelinin yazılımlarını listeliyorsunuz (J6+ yani). Daha sonrasında ülkeler kısmından Türkiye'yi filitreleyip en son 8.1.0 yazılımını indiriyorsunuz. Samsung usb driver da gerekiyor. Yükledikten sonra bilgisayara reset atın. Yine aynı sayfada Odin programı da mevcut onu da indiriyorsunuz. İndirdiğiniz dosya 5 parçalı oluyor bl ap csc vs tarzı dosyalar var. Bunları odinde ilgili yerlere koyup, telefonu download moda alıyorsunuz. (Usb kablosu pc'de takılı dursun telefonu kapatın, ses açma ve kısma tuşlarına birlikte basarak usb kablosunu telefona takıyorsunuz download moda geçmiş oluyorsunuz. Gelen ekranda ses açma tuşuna basıp hazır hale geliyorsunuz. Starta bastığınızda yazılım yüklenmeye başlanıyor. Garanti etkilenmiyor.

• Telefon Oreo ile o kadar kötüydü o kadar rezildi ki bence Pie güncellemesi ile telefon kendine geldi. Arayüz çok şık, normalde Xiaomi A2 Lite kullanıyordum, Oreo da J6+ arayüzü gerçekten rezildi.

Ben Pie yi çok beğendim. Karanlık tema da çok şık. Herşey yerli yerinde, bu haliyle yıllarca kullanılır. Eksik var mı? Var tabi. Lag sorunu arada oluyor ama bu oran Oreo da %80 ise Pie de %20 falan.

Bence kesinlikle herkes güncellesin, Oreo ile kıyaslanamaz bile.

Bir müddet kullanim. Eğer olmazsa döneriz. Belki yerine oturur. Emeğiniz için teşekkür ederim.

• tkar kullanıcısına yanıt
    Rica ederim 👍

• Bugün evet 8.0.1 oreoya dönüş yaptım. Telefon rahatladı. Pi güncellemesini tavsiye etmiyorum. Bilginize

• Arkadaşlar merhaba. J6+ da always on Display diye bir özellik var mı? Ben göremedim. Bir de bu telefon örneğin twitter da aşağı kaydırınca takılıyor, yada fotograflara girip çubuğu aşağı çetiğimde resimelr sonradan açılıyor. Yani işlemcisi çok zayıf geldi bana. siz ne düşünüyorsunuz? ne yapmak lazım? Sony c4 kullanıyordum. Bundan bin kat daha iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Bugün evet 8.0.1 oreoya dönüş yaptım. Telefon rahatladı. Pi güncellemesini tavsiye etmiyorum. Bilginize
    Arkadaşlar ben tekrar pie yükselttim. Bu sefer pieye geçtikten sonra fabrika ayarlarına döndüm. İnanın çok güzel oldu. Verim alamayanlar kurulumdan sonra fabrika ayarlarına dönün. Yazma gereği duydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

Arkadaşlar ben tekrar pie yükselttim. Bu sefer pieye geçtikten sonra fabrika ayarlarına döndüm. İnanın çok güzel oldu. Verim alamayanlar kurulumdan sonra fabrika ayarlarına dönün. Yazma gereği duydum.

Alıntıları Göster
    Şu takvime girdikten sonra sağa sola kaydırırken takılma sorunu devam ediyor mu ?

Ayrıca sanırım yazılım yeniden dağıtılmaya başlıyor eğer doğru tahmin ettiysem. Birleşik Arap Emirlikleri için 9 Mayıs'ta yayımlanan güncelleme şimdi tekrar yayımlanmış. Umarım sorunu farkedip düzeltmişlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacrament1 -- 21 Mayıs 2019; 11:7:1 >

Hafif titreme şeklinde geçiyor. Fakat bir önceki berbattı. Şuan oreodan pek fark yok gibi kasma konusunda... Umarım bir yazılım daha gelir tabiki..

• Merhaba. Pie güncellemesini yapalım mı? Benim cihaz çok kasılıyor oreo da. Örneğin fotoğrafları açarken tek tek açıyor galerideki resimler.i. Whatsapp ta paylaşım yaparken bekliyor uzun süre. Sonra gönderiyor. Vb.

• sararkaya S kullanıcısına yanıt
    Hocam mesaj atmıştınız cevap veremiyorum. Oreo'da o kadar kötü bi kasma olmaması lazım sıfırlamayı denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sacrament1

Hocam mesaj atmıştınız cevap veremiyorum. Oreo'da o kadar kötü bi kasma olmaması lazım sıfırlamayı denediniz mi?
    Sıfırlamadım çok sayıda fotoğraf var. Yedekleme uzun sürer. Pie güncellemesi yüklennmeli mi? Yükleyince telefonda hızlanma olur mu?

• sararkaya S kullanıcısına yanıt
    Bende aksine yavaşlama oldu. Ayrıca şarj durumu da daha kötüydü

• @sacrament1 @sararkaya @tkar

merhabalar. iphone se kullanıyordum fakat telefonun anakartı iptal oldu artık. telefon fiyatları saçma bir şekilde çok fırladığı için iş görecek ucuz yollu bir telefon arıyorum. a101'e perşembe günü galaxy j6 plus gelecekmiş. xiaomi mi a2 lite ile bu telefon arasında kaldım. önerir misiniz j6 plusu?
  • Fyodor Dostoevsky F kullanıcısına yanıt
    Pubg kaldırmıyor j6 plus oyundan atıyor Android 9 dan sonra eğer oyun oynamayacaksan al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 2 Temmuz 2019; 21:43:50 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.