Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY J6 PLUS 32 GB [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
19.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buna bende çok uğraşmıştım yapmayı ama bulamadım olmuyordu galiba eski serilerde olabiliyordu LG de vardı ama bu j6 plusta yapamadım bulamadım.
    @Arian Galatian
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Buna bende çok uğraşmıştım yapmayı ama bulamadım olmuyordu galiba eski serilerde olabiliyordu LG de vardı ama bu j6 plusta yapamadım bulamadım.
    @Arian Galatian
    Ben de bulamıyorum ancak ses ayarlama widgeti buldum böylece yan tuşlara basmadan kolayca ses ayarı yapabilirim.
  • Güncelleme gelmiş cihaza 369 MB. Ancak performans hala aynı görünüyor kasıntılar giderilmemiş.
  • Ben sattım kurtuldum sizde satın uğraşmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Cihazı annem kullanıyor ve onun da her işini görüyor. Onun için farketmiyor.

• Doğrudur anneye yeter benimkide G3 kullanıyor 3 yıldır.
    Bana yetmedi aldım kullandım Bi ara G7 den sonra çok çok yavaş geldi hemen sattım @mert1907

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Cihazın kapasitesi belli ancak Samsung'un bu cihaza acilen düzgün bir sürüm vermesi gerekiyor. Şu an ki sürüm cihazın performansınında altında.
  • Samsung bu cihazı unutmuş bile ondan çok daha önce çıkan sony xa ultra ve sony xa1 ultra bu cihazdan kat kat hızlı açıkçası.
    @mert1907
  • Su arama ekranının geç gelmesi bir tek bende mi oluyor? Misal birini ara diyorum çalmaya başlıyor ama hala ekrana gelecek arama ekranı. Yanlışlıkla ararsam yandım

• Bu olay bendede oluyordu sattım kurtuldum bu cihazdan @Bazzzingaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bazzzingaaa

Su arama ekranının geç gelmesi bir tek bende mi oluyor? Misal birini ara diyorum çalmaya başlıyor ama hala ekrana gelecek arama ekranı. Yanlışlıkla ararsam yandım
    Başka bir çağrı uygulaması kullanabilirsin contacts+ da ekran hemen gelir.. ayrıca arasıra cihaz bakımı bölümünden rami temizleyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arian Galatian kullanıcısına yanıt
    Sık sık temizliği yapıyorum zaten. Sanırım çoğu kişide var bu sorun biraz araştırınca farkettim. Telefondan da aslında memnunum, şarj iyi, kasma vs hiç yaşamıyorum ama bir tek su arama yaparken ekranın geç gelmesi deli ediyor.

• Yeni güncelleme gelmiş cihaza 460,96 MB boyutunda. Güvenlik yaması 1 Ocak olmuş ve performans iyileştirilmesi var diyor ama henüz deneyimlemedim. Gözüme çarpan birşey olursa yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Yeni güncelleme gelmiş cihaza 460,96 MB boyutunda. Güvenlik yaması 1 Ocak olmuş ve performans iyileştirilmesi var diyor ama henüz deneyimlemedim. Gözüme çarpan birşey olursa yazarım.
    Ben güncelledim.. bir gıdım daha hızlanma var gibi.. birde adaptif pil tüketimi gelmiş sanırım eğer daha önce farketmediysem.

• Güncelleme sonrası mobil veriye girmiyor telefon bir türlü tek bende mi bu sorun

• odaben kullanıcısına yanıt
    Bende bir sorun yaratmadı.
  • Arkadaşlar j6 plus'u laptop'a kablo ile bağlayıp mobil internetimi kullanmak istiyorum. Bunun için önereceğiniz program var mı ? Program olmadan laptop interneti görmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wohn Jick -- 31 Mart 2020; 12:31:28 >
  • Yeni güncelleme gelmiş. 109,45 MB. Güvenlik yaması 1 Nisan'a yükselmiş.
  • Temmuz ayında bu cihaza Android Q gelecek deniyordu ayın 25i oldu hala gelmedi.. ne zaman gelir?

• 155,34 MB güncelleme gelmiş cihaza. Güvenlik yamasını 1 Temmuz'a yükseltmişler.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.