Şimdi Ara

Samsung Galaxy Grand Neo Plus resmiyet kazandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Resmen çöp resmen.
  • Yok artık.

lg g pro lite gibi

Samsung Galaxy serisi,Grand alt seirisi,neo (alt model) plus (altın üstü) ahaha
    asdfgasdfg

• Abi bu ne :(

Çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 Neo Plus bekliyoruz

• Arkadaşlar isim konusunda haklısınız fakat samsung model çokluğu hakkında eleştiriler bence yanlış, biri çıkmış çöp diyor, biri midem bulanıyor , ya kaldıki çöp dediğiniz özelliklerde diğer firmalarda model çıkarıyor (sony xperia c , xperia e4,htc desire 700, lg l80, l bello...) ve üstelik samsung fiyat olarak diğer markalardan çok daha iyi , ismini eleştirin,tipini eleştirin ama özelliklerini eleştirmek kadar saçma mantık var mıdır? ne kadar para verirseniz özelliklerde o kadar iyileşiyor,
  • fiyat iyiymiş
  • zaten samsung amiral gemi modellerine bile özen göstermezken bu modele bir tane yazılım güncellemesi gelirmi bilmem ayrıca moto g varken bunu kim napsın hangi akla hizmet yapıyorlar flash tv de satılan telefonlara benziyor

• Ya pardon da ne sizin bu telefona karşı olan önyargınız ? Samsung galaxy note edge denen telefonu sırf ekranının kenarıda işe yarıyor diye kaç para sayıp alıyosunuz sayın kelimeleri edge 4 neo 5 kelime o bir kelime size dert oldu değilmi telefon gayet güzel kullanıcısı olarak da çok memnunum

• Sözüm ona plus (artı ) demek bu telefonda artıdan ziyade eksi var kesinlikle almayın resmen samsung plavrası dehşet derecede kötü bir video kamerası var neo da olan bir çok özellikte yok.
    samsung buna özel bir ad verecekse buna grand neo lite dese daha doğru olur.
    Mesela DLN özeeligi yok, sadece üzerinde kitkat var oda zaten yeni gelen tüm frand neolarda var.
    Samsung bu telefonda neyi artı onu bir söylesin bimeks'ten aldım.
    Üzerinde A53 işlemci var diye sattılar bende aldım oysa işlemcisi A7'miş yoksa ben Grand prime alacaktım

• bukadar igrenç tlf yok aldım 3 günde arza verdi servise götürdüm format attılar ertesi gün yine götürdüm buseferde merkeze gönderdiler haber bekliyoruz 2ay içinde 3 tlf samsungdan diyer 2sı smsung galaxi cor 2 di oda çok igrenççççççççç asla tavsie etmiyorum

• ne kadar gereksiz uzun bir isim
  • Geldi yine tipini s. ğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara, kullanisli olup olmadigini alamak icin girdim ama, herkes ismine odaklanmis, keske, sebeke problem varmi, kullanisli mi,kalitelimi gibi konularina deginen de olsaydi, faydalansaydik, isminden cok onlar onemli.

• Selam arkadaşlar elimde 2 günlük vodafondan alınma orjinal grand neo plus var 520 tlye bırakacam detaylı bilgi için aramanız yeterli 0541 224 25 09 (windows phone la takas düşünülür takas fiyatı farklidir

• Bu ne güzel isimdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefil_Arbaletçi

+samsung galaxy grand neo plus
    -Amin

• ne boş konuştunuz be . özellik hakkında bilgi alamadım isim takıntısı olanlar yüzünden . lg g3 s6 kullanan adamlar gelip buraya bu telefonu yorumlamasın

• telefonu bugun aldım valla yorumları gorunce hayal kırıklıgı yasadım bu kadar mı kotu ya :(

• Grand neo plus neo suda çıkar demedi demeyin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.