Şimdi Ara

Samsung Galaxy Grand Neo Plus resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
65
Cevap
0
Favori
1.332
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung Galaxy Grand Neo Plus resmiyet kazandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    62846 Mesaj
    bu neo plusta google play muzıkten harıc muzık yok mu ? ne sacmaaa
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    62846 Mesaj
    Slm millet ben 1 ay önce aldım 20 fazla telefon kullandım bunun kadar berbat bunu kadar kötü bir telefona rastlamadım beni canımdan bezdirdi harakete tavsiyem kesinlikle almayın kullanışlı bir telefon değil yeni almama rağmen telefonu tamir için gönderdim sözde sıfır garantili telefon ayıptır söylemesi hiç bir hal ta yaramıyor
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    62846 Mesaj
    Arkadaslar ben telefonumu 5 ay once aldim cokta memnunum memnun olmadigim sadece androidin yukseltilmemesi ve ram dusuk oldugundan kasmasi baska hicbir sorun yok cok memnunum ??
    |
    |
  • Yüzbaşı
    517 Mesaj
    Grand ne var ama 2 kere servise verdim aldıktan sonra 2 3 hafta sorunsuz kullanılıyor ama daha sonra ön bellekte 0,90 gb kullanılmış yazıyor ve çok ağır çalışıyor hangi programı devre dışı bıraksam olmuyor daha önce format attığımda da olmamıştı. bu ram sorununun bir çaresi var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar Samsung garnd neo plus aldım Sorunum zil sesi gayet iyi ama bildirim mesaj zil sesi çok kısık ayarlarını yaptım genede olmuyor lütfen bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsun? Teşekkürler
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.