Şimdi Ara

Samsung Galaxy Grand Neo Plus resmiyet kazandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy Grand Neo Plus resmiyet kazandı

Samsung'un bu yıl akıllı telefon modellerinde yüzde 30 civarında kesintiye gideceği konusunda bilgiler olmasına rağmen, değişime direnen bir seri var ki  o da Galaxy Grand serisi. 

Firmanın orta seviye modellerinden oluşan Galaxy Grand, yılın ilk günlerinde Galaxy Grand Max adındaki yeni modelini duyurmuştu. Şimdi de Galaxy Grand Neo Plus modeli resmiyet kazandı. 

5 inçlik ekranında 480x800 piksel çözünürlük sunan model Broadcom imzalı 4 çekirdekli 1.2GHz saat hızında çalışan bir işlemciden gücünü alıyor. Arka kısımda 5MP çözünürlükte LED flaş destekli kamera olan modelin ön kısmında da 2MP çözünürlüğünde kamera mevcut. Sistem 1GB RAM ile desteklenirken, 8GB artırılabilir depolama kapasitesi kullanılmış. 

Cihazın işletim sistemi Android 4.4 iken Ultra Güç Tasarrufu gibi bazı yazılım özellikleri de unutulmamış. 3G bağlantısının olduğu cihaz 2100mAh gücündeki bir bataryaya yer veriyor. Galaxy Grand Neo Plus modeli ilk olarak Hindistan'da 190$ yaklaşık fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Daha sonra modelin Avrupa'ya da uğrayacağı belirtiliyor.  

• Yeni bir Üvey evlat doğuyor desenize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh artık grand ı anladık neo yu da anladık plus nedir aga tiksindiriyor artık yakında plus + da yaparlar :)

• Samsung Galaxy Grand Neo Plus bu ne abi yavvvvvvvv bunu bir hafta önce ben deseydim millet bir tarafıyla gülerdi. Brezilya dizilerindeki kadın isimleri gibi maşallah Samsung isim koyma konusunda gerçekten bir numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 22 Ocak 2015; 21:43:10 >
  • Bunun gibi donanıma sahip onlarca farklı model telefon çıkarmıştır Samsung. İsim zaten beni benden aldı. Ne diyelim talep var ki üretiyorlar ama bu kadar çeşit, bu kadar saçma isimlendirmeye ne gerek var demeden geçemiyor insan.

• Şimdi bu basit telefon 800 küsür liradan girer piyasaya.Alanlara şimdiden geçmiş olsun

• Kısaca BOBO deriz

• bir ara bunlar model sayısını azaltmıyorlarmıydı ne oldu o işe ya :)
  • Telefonun adını okurken yoruldum arkadaş, çıldırdı Samsung

• Samsungun giriş orta seviyede tek iş görür modeli S3 Neo 1.5 gb ram S400 1.4 ghz HD Amoled ekranı ile 750-800 arası bir fiyatı var.Onun dısındakı modeller cöp malesef.

• Ben bu telefonu alsam adını soracaklar diye korkarak dolaşırdım heralde Samsung telefon sayısını azaltacaktı lafta daha da artırıyorlar sanki
  • Samsung Galaxy Grand Neo Plus Maria Mercedes Gonzales Antonio Suarez.

• Bir ara zaytunga girdim sandım

• Yumurtlama mevsimi başladı.

• Samsung isimlendirmede bütün kombinasyonları deniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kemomando

Samsung Galaxy Grand Neo Plus Maria Mercedes Gonzales Antonio Suarez.

Ahaha bunu demek için girdim , çıkıyorum

• Her ay bir model çıkarmazsa olmaz.
  • Telefonun üzerine ismini yazmaya kalksalar en az 7 inç ekran olması gerekecekti.

• gendi gıraş saga oynamak için birebir
    Ayrıca isim dehşet verici (:

• +samsung galaxy grand neo plus
    -Amin

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.