Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.245
Cevap
61
Favori
1.133.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumdan bir arkadaşa 1600mah pil siparişi verdik .. gelsin bakalım pil ömrü nasıl olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: patricius13

Ekran hassasiyeti konusunda kendinden şüphe bile edebilirsin dokundum mu dokunmadım mı diye o kadar iyi

O derece yani hocam, wawe 2 yada ace almaya gerek yok diyorsunuz sanırım :)
  • Hemde hiç yok ve emin ol android çok güzel bir işletim sistemi ve her şeyle alakalı uygulamaları bulabilirsin çok esnek tamamen telefonun senin istediğin gibi oluyor zevkine ihtiyacına göre uygulama oyun vs ben çok memnunun
  • Tek kusur pil ömrü oda güncelleme cikarsa daha iyi olur bataryası kullanıma göre bir günde de bitebilir bunuda söyleyeyyim sonra problem olacaksa ona göre karar ver
  • Telefonun malzeme kalitesi nasıl arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa.yilmaz

quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende 1-2 hafta içinde alacağım ancak kafama 3 telefon takıldı şimdi

Samsung galaxy gio
    Samsung galaxy ace
    Samsung wawe 2

Mesajlaşmayı çok yaptığım için dokunmatik en iyisi sizce hangisi bada işletim sistemi ile android'deki uygulamalar hangisi daha fazla ?
    bilgi verirseniz sevinirim,teşekkürler.

Android badadan çok daha üstün. Ace veya gio al bence

Bu gidişle öyle yapacak gibiyim hocam siz kullanıyorsunuz sanırım dokunmatik algılaması mesaj yazmak falan nasıl acaba ?

Önceden Nokia 5800 kullanıyordum. Ona göre dokunmatiği müthiş derecede hassas ve rahat. Bir kaç günde dokunmatik ekranda bile çok hızlı yazmaya başlıyorsunuz. Ayrıca tırnakla dokuniyim daha iyi algılar falan gibi de degil. Parmakla bastırsanız bile algılıyor o küçücük tuşu.

Hocam bende şuanda 5800 kullanıyorum zaten onda çok geç algılıyor yazmak çok zor oluyor o yüzden eksi ve artılarını öğrenmem gerekiyor, üstteki arkadaş hepsiburada.com üzerine açıklama yapmış teşekkür ederim ancak aynı gün kargolama yapan yokmu ?

Hocam ben ikinci el aldım 375 liraya. Aşırı memnunum gerçekten. Satan arkadaşım zaten çok az kullanmış. Tek sorunu pil ömrü sanırım.

Pil ömrü bana 1-2 gün gitmesi yeterli ( mesaj yazıyorum sadece )

yeterli o zaman

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

2.3.3 geçtim beyler.hayalciye teşekkür ederim:)

mirin bir kaç gün denedikten sonra batarya performansını bize iletir misin 2.3.3 sürümünün

2,3,3 e geçtiğim zaman şarj fulldü

01:00 den sabaha kadar ekranı sönmedi.oyun oynadım.twitter facebook,internet ne varsa kurcaladım 2-3 kere kapatıp açtım. 06:30 da şarj bitti telefon kapandı.radyo açık kalmış ondan.telefon gözle görürülür vaziyette hızlandı.şarjı daha tasarruflu kullanıyor.

tek sorun oyunlarımdaki hesaplarımın gitmesi özellikle drag racing de günlerimi harcadım. en son bölüme geldim. o koydu
    unutmadan hologrom live wallpaper güzel çalışıyor ancak telefonu kapatıp açtığımda normal duvar kağıdı oluyor.nasıl düzeltebiliriz ?

birde önceden applanet ten istediğim oyunu indirmiştim.gerek kalmıyordu.şimdi free market bulamıyorum

• 1-2 gün gidiyorsa sorun yok :)
  • quote:

quote:

quote:

mirin bir kaç gün denedikten sonra batarya performansını bize iletir misin 2.3.3 sürümünün

01:00 den sabaha kadar ekranı sönmedi.oyun oynadım.twitter facebook,internet ne varsa kurcaladım 2-3 kere kapatıp açtım. 06:30 da şarj bitti telefon kapandı.radyo açık kalmış ondan.telefon gözle görürülür vaziyette hızlandı.şarjı daha tasarruflu kullanıyor.

tek sorun oyunlarımdaki hesaplarımın gitmesi özellikle drag racing de günlerimi harcadım. en son bölüme geldim. o koydu
    unutmadan hologrom live wallpaper güzel çalışıyor ancak telefonu kapatıp açtığımda normal duvar kağıdı oluyor.nasıl düzeltebiliriz ?

birde önceden applanet ten istediğim oyunu indirmiştim.gerek kalmıyordu.şimdi free market bulamıyorum

hOLOGRAM Hafıza kartında ise ayarlar uygulamalar uygulamaları yonet seceneğinden hologram ı tel hafızasına taşı. Çozuleceğini umuyorum.

• @scrafea
    Dostum yanlış hatırlamiyorsam hayalcinin konusunda vardı blackmart alpha market uygulaması var onu denedin mi ücretlileri ücretsiz indiriyor applanet gibi ben kullanıyorum memnunum.
  • quote:

quote:

quote:

market uygulaması için, konumda ilk mesajın sonunda 2 ve 3 tane market çeşidi var.
    hologram live walpaper kullanmak istersen, ayarlar\uygulamalar\uygulamarı yönet aç\hologram walpaperi seç telefon hafızasına taşı de. bir daha kaybolmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptanjack026

@scrafea
    Dostum yanlış hatırlamiyorsam hayalcinin konusunda vardı blackmart alpha market uygulaması var onu denedin mi ücretlileri ücretsiz indiriyor applanet gibi ben kullanıyorum memnunum.

Şuanda android markette uygulama sayısı nedir ( kaliteli varmı ) ?
  • sefa.yilmaz
    dostum androidin kendi marketinde sadece ücretsiz uygulamalar var ama yukarıda yazdığım uygulamayi da indirerek ücretli olanları beleş indiriyorsun:):)
    Baya uygulama oyun var dostum bende 50 tane oyun-uygulama var hepsi ihtiyacımi görüyor kaliteli hepsi :):)
  • quote:

sefa.yilmaz
    dostum androidin kendi marketinde sadece ücretsiz uygulamalar var ama yukarıda yazdığım uygulamayi da indirerek ücretli olanları beleş indiriyorsun:):)
    Baya uygulama oyun var dostum bende 50 tane oyun-uygulama var hepsi ihtiyacımi görüyor kaliteli hepsi :):)

O zaman sorun yok hocam gio işimi görür yani her türlü. ( uygulama,mesajlaşma )
  • teşekkürler arkadaşlar telefon hafızasına attım şimdi kapatıp açtım ancak yine kendi wallpaperi geliyor.

kamera fps oranı artmış belli oluyor.daha net çekim yapılıyor.lg camera yı daha kurmadım.

dün kurcalarken yazı fontunu değiştirdim.şimdi nerden yapılacağını bulamıyorum

hayalci, market programını nasıl yüklücem.apk dosyası değil.bilmiyorum
  • sefa.yilmaz
    dostum ben galaxy ace kullanıyorum telden son derece memnunum tek eksiği flash player ama onu da bazı programlarla hallediyorum mesela video için skyfire flash ile ilgili siteler için puffin browser ile ben büyük ekran sevdiğim için ve şekli hoşuma gitti ace aldım dediğim gibi memnunum:):) wave 2de iyi tel dostum ama android daha gelişmiş bada ya göre uygulama daha fazla ve giderek artıyor valla çok uygulama istersen ve ilerde büyük ekran olsaydı keşke demezsen gio al dostum fiyatı çok uygun:):)
  • scrafea
    dostum ayarlar-ekran-yazı tipi stili nden değiştiriliyor yazı fontu
  • quote:

sefa.yilmaz
    dostum ben galaxy ace kullanıyorum telden son derece memnunum tek eksiği flash player ama onu da bazı programlarla hallediyorum mesela video için skyfire flash ile ilgili siteler için puffin browser ile ben büyük ekran sevdiğim için ve şekli hoşuma gitti ace aldım dediğim gibi memnunum:):) wave 2de iyi tel dostum ama android daha gelişmiş bada ya göre uygulama daha fazla ve giderek artıyor valla çok uygulama istersen ve ilerde büyük ekran olsaydı keşke demezsen gio al dostum fiyatı çok uygun:):)

Yorumunuz çok iyi geldi hocam kocaman telefon istemiyorum şuanda ( gio boyutu ve esnekliği ile dikkatimi çekti ) ancak tek korkum dokunmatik ile mesaj yazarken zorlanıyordum ( 5800da ) bunda zorlanırmıyım.
  • quote:

scrafea
    dostum ayarlar-ekran-yazı tipi stili nden değiştiriliyor yazı fontu

yok artık, dün gece o kadar baktım nasıl göremedim

teşekkür ederim dostum
  • quote:

quote:

sefa.yilmaz

Yorumunuz çok iyi geldi hocam kocaman telefon istemiyorum şuanda ( gio boyutu ve esnekliği ile dikkatimi çekti ) ancak tek korkum dokunmatik ile mesaj yazarken zorlanıyordum ( 5800da ) bunda zorlanırmıyım.

Kardeş yukarıda bi arkadaş yazmıştı. Alıntı yapıyorum. Daha sen telefona dokunduğunu hissetmeden telefon senden once hissediyor demiş ve katılıyorum.

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.