Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY GIO [ANA KONU] ★★ (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.245
Cevap
61
Favori
1.133.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung türkiye gibi potansiyeli yüksek bir ülkeyi 3. dünya ülkesi olarak görmekten vazgeç ve bizede eşit davran güncelleme ve destek konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

2.3.3 geçtim beyler.hayalciye teşekkür ederim:)

mirin bir kaç gün denedikten sonra batarya performansını bize iletir misin 2.3.3 sürümünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patricius13 -- 5 Ağustos 2011; 1:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhangun84

quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

ARKADAŞLAR SAMFİRMWARE SİTESİNDE YAYINLANAN (S5660XXKPK_S5660XXKPA_S5660XENKP1) BU ORJİNAL KİES ÜZERİNDEN DAĞITILAN HOLLANDA FİRMWARESİNİ YÜKLEDİM OFFİCAL 2.3.3 YANİ BİZİM TÜRKİYEDEDE BU SÜRÜM YAYINLANACAK YALNIZ ŞÖYLE Bİ ÖZELLİĞİ VAR BU ROM TÜRKÇE DİLİNİ DESTEKLİYOR BİLGİNİZE KLAVYEDEDE TÜRKÇE KARAKTERLER VAR .....

hocam bu rom u nereden indireceğiz bi link verirmisiniz bide gio pro nun üzerine yüklesek sorun olmaz heralde bilen varmı

bu sitede üç beş kişi kendi aralarında paslaşıyorlar. tanımadıklarının sorularına cvp bile vermiyorlar. ben size yardımcı olmak için aradım ve buldum. buyrun.

http://hotfile.com/dl/125569082/54498d3/S5660XXKPK_S5660XXKPA_S5660XENKP1.rar.html

Şifre: samfirmware.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epivep -- 5 Ağustos 2011; 2:17:37 >

• messenger icin mercury msn messsenger oneririm arkadaslar. markette var ucretsiz. dosya gondermeye kadar her sey var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvaniyet

quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Bir Gio kullanıcısı sistem uygulamalarının nasıl kaldırıldığını video ile anlatmış, buyurun;

http://www.youtube.com/watch?v=GWrE8rA07l8&feature=channel_video_title

Not: Bilmediğiniz uygulamaları kaldırmayın.

yedeğini aldıktan sonra kaldırmak varken ne gerek var...

Yedeğini aldıktan sonra kaldırmak derken neyi kast ediyorsunuz?Bazı uygulamalar sistem uygulaması olduğu için normal bir şekilde kaldırılamıyor, ben videoda anlattığı gibi benim için işe yaramayan programları kaldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Wolf14 -- 5 Ağustos 2011; 2:32:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

messenger icin mercury msn messsenger oneririm arkadaslar. markette var ucretsiz. dosya gondermeye kadar her sey var.

ben de bunu kullanıyorum. bu da full sürümü. güle güle kullanın.

http://www.filesonic.com/file/1437086021/msn_messenger__mercury_donate_Ver_1.2.1.apk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: Loading

Arkadşalar face'deki videoları izleyebiliyormuyuz gio'da....

Kısa cevap izleyebiliyoruz, ilk mesajda facebook uygulamasını indir.

5800 var bende... bugün ikinci el tel alan bi telefoncuya gittim kaça alırsın dedim 140-150 dedi ve.... sonrasını yazmıyım ceza yerim :@
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayvaniyet

quote:

Bir Gio kullanıcısı sistem uygulamalarının nasıl kaldırıldığını video ile anlatmış, buyurun;

http://www.youtube.com/watch?v=GWrE8rA07l8&feature=channel_video_title

Not: Bilmediğiniz uygulamaları kaldırmayın.

yedeğini aldıktan sonra kaldırmak varken ne gerek var...

Yedeğini aldıktan sonra kaldırmak derken neyi kast ediyorsunuz?Bazı uygulamalar sistem uygulaması olduğu için normal bir şekilde kaldırılamıyor, ben videoda anlattığı gibi benim için işe yaramayan programları kaldırdım.

titanium backup progrmını indirip, silmek istediğiniz programı sd karta yedekliyorsunuz, yedeklenmiş programı kaldırabilirsiniz, örneğin allshare i kaldırdık, bir süre sonra kullanma gereği duysanız dediğiniz yöntemle uğraşacaksınız tekrar yüklemek için, belki yeniden rom bile yükleme yoluna gideceksiniz ama titanium backup ile dediğiniz işlemi yaparsanız programı kaldırmadan önce aldığınız yedeği kolayca geri yükleyip programı kullanabilirsiniz

• @hayvaniyet
    Ben telefonu kullandığımdan beri benim işime yaramayan programları kaldırdım şu anda sorun yok, sizin dediğiniz şekilde de yapılabilir tabii ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epivep

quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

messenger icin mercury msn messsenger oneririm arkadaslar. markette var ucretsiz. dosya gondermeye kadar her sey var.

ben de bunu kullanıyorum. bu da full sürümü. güle güle kullanın.

http://www.filesonic.com/file/1437086021/msn_messenger__mercury_donate_Ver_1.2.1.apk

tesekkurler hocam. peki ucretsiz surumle arasindaki fark nedir ?

• garip bir sorunla yine karsinizdayim
    videolar assagidaki resimdeki gbi cizgili accilmaya basladi biraz once. rock playerda sorun yok fakat telefonun kendi medya oynaticisinda ve internetteki videolarda boyle cizgi cikiyor.

http://i56.tinypic.com/29b0j86.png
  • hocam bu rom u nereden indireceğiz bi link verirmisiniz bide gio pro nun üzerine yüklesek sorun olmaz heralde bilen varmı

bu sitede üç beş kişi kendi aralarında paslaşıyorlar. tanımadıklarının sorularına cvp bile vermiyorlar. ben size yardımcı olmak için aradım ve buldum. buyrun.

http://hotfile.com/dl/125569082/54498d3/S5660XXKPK_S5660XXKPA_S5660XENKP1.rar.html

Şifre: samfirmware.com

teşekkürler ilgilendiğin için bende bu akşam yüklerim bakalım sırf klavye için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhangun84 -- 5 Ağustos 2011; 7:38:38 >

• selamlar.

işyerimdeki internete Galaxy Gio telefonumla bağlanamıyorum. şifreleri giriyorum sonra bağlantı kesildi uyarısı geliyor. mükemmel çekmesine rağmen bu neden olabilir. işyeri internet güvenliğimiz WPA/WPA2. bana kim yardımcı olabilir ?
  • Trinidad and Tobago' ya kies 2.3.4 versiyonu çıkmış ama bizde hala yok. Suç samsungunmu? Hayır suç ülkemizdeki samsung çalışanlarında. Düzelir mi? Bu kafayla asla.
  • slm.. benim gio az önce geldi de.. şu 10 küsür şarj muhabbeti hala geçerli mi ya? şarjdayken kulanmama falan? kurcalamak lazım telefonu bi an önce di mi.. :)
  • Bende 1-2 hafta içinde alacağım ancak kafama 3 telefon takıldı şimdi

Samsung galaxy gio
    Samsung galaxy ace
    Samsung wawe 2

Mesajlaşmayı çok yaptığım için dokunmatik en iyisi sizce hangisi bada işletim sistemi ile android'deki uygulamalar hangisi daha fazla ?
    bilgi verirseniz sevinirim,teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Trinidad and Tobago' ya kies 2.3.4 versiyonu çıkmış ama bizde hala yok. Suç samsungunmu? Hayır suç ülkemizdeki samsung çalışanlarında. Düzelir mi? Bu kafayla asla.

Haklısın kardeş bence de sorun samsung türkiyeden kaynaklanıyor. Bence samsungun koredeki merkezine derdimizi anlatan bir mailler gönderelim böylece sesimizi duyurmuş oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gripin518

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Trinidad and Tobago' ya kies 2.3.4 versiyonu çıkmış ama bizde hala yok. Suç samsungunmu? Hayır suç ülkemizdeki samsung çalışanlarında. Düzelir mi? Bu kafayla asla.

Haklısın kardeş bence de sorun samsung türkiyeden kaynaklanıyor. Bence samsungun koredeki merkezine derdimizi anlatan bir mailler gönderelim böylece sesimizi duyurmuş oluruz.

aynen katılıyorum niye geri biz kalıyoruz :S

• quote:

Orijinalden alıntı: sefa.yilmaz

Bende 1-2 hafta içinde alacağım ancak kafama 3 telefon takıldı şimdi

Samsung galaxy gio
    Samsung galaxy ace
    Samsung wawe 2

Mesajlaşmayı çok yaptığım için dokunmatik en iyisi sizce hangisi bada işletim sistemi ile android'deki uygulamalar hangisi daha fazla ?

Android badadan çok daha üstün. Ace veya gio al bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: sefa.yilmaz

Bende 1-2 hafta içinde alacağım ancak kafama 3 telefon takıldı şimdi

Samsung galaxy gio
    Samsung galaxy ace
    Samsung wawe 2

Android badadan çok daha üstün. Ace veya gio al bence

Bu gidişle öyle yapacak gibiyim hocam siz kullanıyorsunuz sanırım dokunmatik algılaması mesaj yazmak falan nasıl acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.