Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C9 PRO [ANA KONU] (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.417
Cevap
41
Favori
293.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iphone 7 nin ekranı çatlayınca, 600 tl de değişim ücreti istenince dedim ki, hem büyük ekran alayım hem şarjı daha iyi giden bir android.
    Daha önce note 5 im vardi. Sonunda fp olarak bu ürüne denk geldim. 2 hafta oldu çok memnunum.
    Yazılıyor aynı şeyler ama ben de kendi değerlendirmemi söylemek istiyor

+şarjı
    +ekran görüntüsü
    +hafıza olayı +çift hat
    +hızı

-kamerası . yani note5 den de iphone 7 den kötü. ama bu şu demek değil : fotograf cekemiyorum. gayet iş görüyor ve bunu bile bile bu geçişi yaptım.

arkadaşlar peki ekran koruyucu ya da kılıf önerisi olan var mıdır?

teşekkürler
  • femmefatal kullanıcısına yanıt
    Bende çok memnunum bu kadar memnun olacağımı tahmin etmezdim. Çift sim, 6inç amoled ekran, 64gb dahili hafıza, iyi işlemci. Ve 4000mah batarya süper normal kullanımda 2gün yetiyor. samsung c serisi telefonları özellikle c9 pro yu neden resmi olarak ülkemize getirmiyor daha iyi anladım kırılmaz camlar maaleaedçf uymuyor yanlarda boşluk kalıyor ben nano kırılmaz cam yaptırdım daha iyi duruyor ama yine de boşluk var. Kılıf olarak şeffaf kullanıyorum izmirde çankayada telefon cularda rahatlıkla bulunuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar Arkadaşlar, Root işlemini yaptım ama Recovery moda girince telefonun içeriğini göremiyorum.
    Kurulum veya yedekleme yapamıyorum. Amacım Xposed yüklemek, Tekrar odinle TWRP kurdum ama nafile açılışta yine yedekleme ve kurulum yapamıyorum.
  • telefonu ornegin 20 dk kullanmadigimda ve arkasindan ekran acildiginda hangi wireless agina baglandigi altta yaziyor, bunu nasil kapatabilirim, herhangi bir guc tasarrufu ayari yaptigimi sanmiyorum.

• Siyah renk knox 0 * 0 satan satıcı arıyorum.

• Selam arkadaşlar
    Stock Rom yükledim wifi açılmıyor.
    Sizlerde yüklü olan stock rom nedir.
    Yardımcı olabilirmisiniz
  • yaklaşık 1 buçuk ay önce aldım galaxy C9 telefonu. çok memnunum... fotoğraf özelliğide anlatıldığı kadar kötü değil. kesinlikle tavsiye ederim.

ancak sadece beni üzen çektiğim videoları kesme özelliği yok ek uygulamalar var tabi ama hemen videonun üzerinde olsa iyiydi.

birde sorum olacak arkadaşlar samsung galaxy s6'da hızlı video çekme özelliği vardı 20 dakikalık vidoyu 1 dk ya sığdırıyordu. bu özelliği veya diğer video özslliklerini eklemek mümkünmü... tşk ederim....
  • Telefonda biri aradığında veya birini aradığımda ses gidip gelmiyor.Telefonu yeniden başlatınca sorun düzeliyor.Sebebi ne olabilir acaba?
  • Merhaba arkadaslar,

Ben de C9 Pro almayi düşünüyorum ancak kamerasi nasil iyi mi?

İşim gereği hergun ozalit baski olan insaat projelerinin fotograflarini cekiyorum ve bu projelerde küçük punto ile yazan ölçülerin gorunmesi gerekiyor fotograflarda. Su an kullandigim telefon LG G3 bu konuda gayet basarili. Ayni performansi C9pro ile de alabilir miyim?

Elinde C9 Pro olan bi arkadas 1 metre yukaridan uzerinde yazi yazan bir A4 kagidinin fotografini cekip bu konuda bilgi verebilirse cok memnun olurum.

Benim telefondan bekledigim GPS i dogru gostersin ve proje fotograflarini okunakli ceksin. Eger bu ozellikler ikarsiliyorsa telefonu hemen alacagim.

• barslan1 B kullanıcısına yanıt
    kamerası orta düzeyde ios yok.g3 te kullandım g3'ün kamerası daha iyi.ama diğer özellikleri sizi üzmez.g3 gibi ısınmaz oyun oynamazsanız bataryası sizi üzmez
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler dostum. Buyuk ihtimal alacagim telefonu. Umarim kamerasi uzmez beni. Oyunla falan isim olmadigi icin diger ozellikleri fazlasiyla yeter bana.

Son bir soru daha sorayim. 4.5G çekim gücü nasil telefonun, frekans eksikliginden dolayi sıkıntı çıkarıyor mu.

• Değerli arkadaşlar telefonla ilgili Root, Rom, Xposed, v.s gibi özelleştirmelerle ilgili paylaşımlarınızıda bekliyoruz.
    Çekim gücü harika 4g olarak görünüyor bende çift hat var ikiside güzel.çift hat+micro sd kart var.ayrıca wi fi şaşırttı çok güzel çekiyor eski telefonların çekmediği yerden çekiyor. Isınma yok ha ağır oyun oynamıyorum ama g3 gibi 2uygulama açtığında soba gibi olmuyor işlemcisi iyi ve 6gb ram harika .telefon burada anlatıldığı kadar var samsung resmi olarak neden avrupa pazarına getirmiyor kullanırken anladım.kamerası üst düzey değil ama gömülecek kadar kötü değil kamera g3 ten bir tık aşağıda bunu göz önüne alarak tercih etmeni öneririm.bataryası gün içinde kesinlikle kurtarıyor ben normal kullanımda 2gün kullanıyorum tasarruf modu "orta" düzeyde.güncelleme de alacak android 8 gelecek

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Tek endisem kamera. Onu da yarin bizim burdaki kipaya gidip yanima proje alip teshirdeki c9 pro ile foto cekip denicem. Cikan sonuca gore karar vericem artik.

Yardimlarin icin tesekkeurler. Yarin gidip test ettikten sonra tekrar bilgi paylasimi yaparim.

• C5'de olan 4.5G çekim sorunu bu cihazda da var mı ?(frekans kaynaklı)

• Teknik servise telefonunu veren arkadaşlar yok mu tecrübelerini paylaşabilecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barslan1

Tek endisem kamera. Onu da yarin bizim burdaki kipaya gidip yanima proje alip teshirdeki c9 pro ile foto cekip denicem. Cikan sonuca gore karar vericem artik.

Yardimlarin icin tesekkeurler. Yarin gidip test ettikten sonra tekrar bilgi paylasimi yaparim.

Kardeş nerede oturuyorsun daha doğrusu kipa nerede sizin orada bizim buradaki sürekli yok diyor tel için

rica ederim iyi forumlar
  • sametkaan17 kullanıcısına yanıt
    Tekirdağ-Çorlu da oturuyorum. 2-3 gun once gitmistim ellerinde vardi.

• http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c9-pro-ithalatci-garantili-p-HBV000002XTHU

HBde var, siyah olarak. Knox sıfır olmazsa ne oluyor, problemi nedir?
    Önemli birşey değilse alıcam buradan.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.