Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
18
Favori
95.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yazıyor ve devam etmiyor

olmuyor. yardımcı olurmusunuz. aynı hata mesajını alıp kurabilen var mı?
  • pc ile telefon baglanti kuramadıgınnan o şekilde kalıyor bendede oldu baştan her şeyi dogru yaptıgından emin ol geliştırıci secenekleri ac sonra usb hatiklama yi ac samsung driver i yükle tekrar dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil yamasını başarılı bir şekilde c7 pro'ya kurdum.

Yamayı yapan ve paylaşanlara çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 1 Ocak 2019; 22:11:9 >
  • Arkadaşlar programı açtım aşağıdaki yazıda bastığım anda yazılar hızlıca inip program kapanıyor ve hiç bir işlem yapmıyor.
    SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]
  • samsungc7 S kullanıcısına yanıt
    Telefonu güç tasarufundan çıkarınca tekrar Türkçeye dönmüyor mu?

• Od0007 O kullanıcısına yanıt
    Bu yamada denemedim serviste yüklenen yamada olmuyor ing olarak kalmiştı buda muhtemelen aynı o yüzden güc moduna almıyorum

• samsungc7 S kullanıcısına yanıt
    Yüklemeye değer mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    Samsung usb driver kurulumu bide pc işletim sistemine göre sorun cıkabilir benim vistada sorunsuz oldu imkan varsa başka pc de dene

• Od0007 O kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz calişiyor şimdilik tavsiye ederim ing olmasi can sıkıcı bı durum

• Windows 10 da deneyen var mı. Eski telime room atarken win10 sorun yapmıştı ondan dolayı tırsıyorum 🙄😂

• 45SI45 kullanıcısına yanıt
    Windows 10 mükemmel oluyor denememen hata dostum.
  • Dostlar peki Samsung yeni bir güncelleme ile Türkçe vermeyecek mi.

Burada konuşulan ve yapılan işler hep üstünkörü ayrıca bu cihazları bize satan kişilerin bu konuda bir sorumluluğu yok mu. Diğer ifade ile hakem heyetine gidip ücret iadesi talep etsek sonuç ne olur

• tr1903 T kullanıcısına yanıt
    Çın ve hong kong için üretilen cihazı Türkiye de razı olarak almışız hocam bilemiyorum bir denenebilir.

• kardeşim doğru söylüyorsunuz ancak daha önceki yazılımlarda Türkçe dil desteği olduğu için aldık sonradan bu desteği kaldırmak neyin nesi

• yapamayan arkadaslara sesleniyorum internet cafeden yapmaya calıştım belkı 20 defa denedim en sonunda oldu galaxy c7 benimkisi ilk olarak googlede samsung usb driveri bulup kurunuz tel bağlı olmadan varsa smart switch onu kapatınız ve 1.4.3 exe dosyasını kurarken cıkan seceneklere Y yazıp entere basınız en son denememde oldu ve işletim sisteminiz 32mi64 mu onu gördukten sonra telefondan izin istiyor izni verin ondan sonra kurulumu çalıştırıyor epey uğrastırdı benide ama oldu galiba ha birde olmuyosa teli kapatip acin tekrar deneyin en basindan

birde halabtech sitesi ucretli oradan ınddiremedik altta verdiğimi kurdum bende galaxy c7 için

https://drive.google.com/file/d/1zFasro2k6PJ4Zl-ME0dxJE9UE9zRdIeg/view

arkadaşlar elin yabancisi böyle bi yama yapmiş iyi hoş ama teldeki bilgilerimizi onunla paylaşmış oluyomuyuz erişebişlirmi telefonumuza bu kafama takıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yabanci_esk -- 7 Ocak 2019; 16:51:44 >

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. En yakın zamanda yapayım ozaman.

👋

• Merhaba arkadaşlar. Yama için teşekkürler. Bende C7 Pro için uyguladım sorunsuz Türkçe oldu. Fakat ufak bir ekleme yapmak isterim. İlk uygulamam neticesinde telefon kapanıp açıldıktan sonra Dil ayarlarından Dil ekleye girdiğimde Türkçe seçeneğini bulamadım. Olmadığını düşünerek telefonu tekrar restart yaparak tekrar uygulamayı yaptım. Yine dil ayarlarına baktığımda yine Türkçe yoktu. Tam olmayacağını düşündüğümde Telefonun sağ üst köşesindeki 3 Noktaya tıkladım ve "Tüm Diller"e tıkladığımda sayfa yenilendi ve Türkçe dahil bir çok dil geldi. Tüm bunları W10 da sorunsuzca uyguladım.

• OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptın bir aydır araştırıyorum bulamadım lütfen yardım ett:(
  • myking1453 M kullanıcısına yanıt
    nasil yaptiniz c5 proyla yapamadim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkce dil olayini illaki yana ilemi halletmek gerekiyor, guncelleme gelmiyormu ?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.