Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
18
Favori
95.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yamayı yaptıktan sonra,ultra güç tasarruf moduna geçerseniz,galaxy app den tema değiştirirseniz teleffonunuz yarı türkçe oluyor.eski temanıza dönsenizde yarı türkçede kalıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir güncelleme var bakalım ne işe yarayacak

• 200 küsür mb.lık güncellemeyi yükledim.Türkçe dili ile alakalı gelişme yok.Yama ile Türkçe yapanlar,bu güncellemeden sonra yamada değişiklik olmuyor.Türkçe aynen kalıyor bilginize.Güvenlik yaması zaten.

• Arkadaslar yamayi yaptigim gunden beri telimde frrkansinda cekmeme gibi bi problem olustu telefon acik iken ulasamiyolar internete baglanmiyo cekim gucu gidiyor veya H den 4g ye gecis yapamiyo o aralarda tel kapali gibi gozukuyo bi telefona elden yani manuel olarak yama yada room atinca tellerde boyle cekim sorunu olusuyor bundan oncede samsung wave 2 vardi oda room larfan sonra ayni hatalari veriyor ifi yani orjinali ne ise onu kullanin derim yama iyi ama sorun oluyor samsung room yapma asamalarinda telefonun cekimini surekli kontrol ederek yapiyolar orjinallerde bilginiz olsun

• titi001 T kullanıcısına yanıt
    arkadaşım merhaba sizden ricam yama linki kapanmış bir daha yükler misin

• arkadaşlar üstteki türkçe yama linki silinmiş tekrar yükleyebilecek var mı kimse kullanmıyor mu telefonu?
    aldığımıza pişman ettiler ilk çıktığından beri kullanıyorum bi güncelleyeyim dedim telefonun performansı felan hepten çakıldı bildirim ekranı ingilizce oldu doğru düzgün kullanamıyorum bazı yazılar da çince gibi yazı çıkıyor eski sürüme geri döndüremiyorum odin sürekli hata veriyor fail diye. 7018di benim 7010 yaptığım sürümü tekrar romlayım dedim olmuyor şuan ne yapmam gerekiyor telefonu parçalayacağım az kaldı
  • Djarum Menthol kullanıcısına yanıt
    Android 7 ye dönmeni tavsiye ederim hocam ben 7 ye geri döndüm akıyor telefon yüzde yüz TÜRKÇE.

• MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    ne yaptıysam döndüremedim hocam hangi sürümü kullanıyorsunuz şuan hangi sürümü indirmem gerekiyor ben mi yanlış sürümü indiriyorum acaba? 2 gündür deniyorum odin start dediğim anda fail diyor hiç yüklemeye çabalamıyor aşağıda dosya isimleri felan yazıyor ama bişey anlamadım
  • Djarum Menthol kullanıcısına yanıt
    C7010ZZH1BRE4 sürümü yükleyin.
    https://www.youtube.com/watch?v=Y8l3i1CoQKA&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Linkteki anlatımdan faydalanabilirsin.
  • Söz konusu Türkçe yamayı başarılı bir şekilde yüklemiştim ama daha sonra dalgınlıkla tema değiştirdiğim için Türkçe yama kendiliğinden iptal olmuştu. Türkçe yamayı tekrar yüklemek için çok uğraştım. Çeşitli yöntemleri denedim, interneti didik didik ettim ama yükleyemedim.

En iyisi android 7'ye döneyim dedim. Odin ile android 7'yi yükleme işi başarısız oldu. Araştırmalarıma göre başarısız olmasının sebebi şu; android 8'ın güvenlik yaması düzeyi u2, android 7'nin güvenlik yaması düzeyinin u1 olması.

Telefona android 8 ilk geldiğinde güvenlik yaması düzeyi u1 idi. Bu süreçte android 7'ye dönmek isteyenler sorunsuzca döndü. Fakat daha sonra android 8'e bir güncelleme geldi. İşte bu güncelleme ile android 8'ın güvenlik yaması u2 oldu ve android 7'ye dönmek imkansız hale geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

C7010ZZH1BRE4 sürümü yükleyin.
    https://www.youtube.com/watch?v=Y8l3i1CoQKA&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Linkteki anlatımdan faydalanabilirsin.
    Siz android 7'ye ne zaman döndünüz? Android 8'e 200 mb'lik bir güncelleme gelmişti; bu güncellemeden önce mi sonra mı?

• akay635 A kullanıcısına yanıt
    Önce döndüm ben birkaç gün sonra döndüm 7 ye. Katlanamadım kullanımına.
  • o zaman son güncellemeleri alanlar geri dönüş yapamayacak mı? az önce biraz kurcalarken telefonun hattı okumuyor şimdi cp paketini tek başına yükleyeyim dedim yükledi ama hat çekmiyor sim takın diyor şimdi
  • Siz android 8 güvenlik yaması u1 iken dönmüşsünüz. Android 8'e o 200 mb'lik güncelleme gelince u2 oldu ve 7'ye dönülemez oldu.

Cevabınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Menthol

o zaman son güncellemeleri alanlar geri dönüş yapamayacak mı? az önce biraz kurcalarken telefonun hattı okumuyor şimdi cp paketini tek başına yükleyeyim dedim yükledi ama hat çekmiyor sim takın diyor şimdi
    Yazılımdaki o paketlerin ayrı ayrı işlevleri var. İnternette o paketleri ayrı ayrı yükleyenleri gördüm ama bu seferde başka problemler çıkıyordu.

Sanırım 7'ye dönmek şimdilik mümkün değil.
    Android 8'i yarı Türkçe hali ile kullanmaya devam edeceğiz anlaşılan.
    En sağlam çözüm Samsung'un android 8'e Türkçe dil eklemesini beklemek ama büyük ihtimalle bu telefona artık güncelleme gelmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: akay635

Yazılımdaki o paketlerin ayrı ayrı işlevleri var. İnternette o paketleri ayrı ayrı yükleyenleri gördüm ama bu seferde başka problemler çıkıyordu.

Sanırım 7'ye dönmek şimdilik mümkün değil.
    Android 8'i yarı Türkçe hali ile kullanmaya devam edeceğiz anlaşılan.
    En sağlam çözüm Samsung'un android 8'e Türkçe dil eklemesini beklemek ama büyük ihtimalle bu telefona artık güncelleme gelmeyecek.

Alıntıları Göster
    hocam bu saatte ilgilendiğiniz için sağolun benim dert ettiğim dil sorunu değil telefon o kadar hantal çalışıyor ki müzik değiştirirken bekliyor mesela 2 3sn aynı şekilde arama yaparken mesajlaşırken gecikmeli çalışıyor dediğiniz gibi sorun u2denmiş biraz okudum u2nin dosyasını indiriyorum modemi ordan kuracağım artık inşallah olur

• Rica ederim.

• imei ler de silinmiş telefondan bunu nasıl düzelteceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Djarum Menthol

imei ler de silinmiş telefondan bunu nasıl düzelteceğim
    Odin programı ile orjinal firmware'i tekrar yüklersen belki sorun çözülür.

Şahsen bu konularda pek bilgili değilim. Bence dikkatli ol, telefon elinde kalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 14 Mart 2019; 1:32:36 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.