Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
18
Favori
95.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, dün tt internet kurulumu yaptırdım. Laptopdan sıkıntısız bir şekilde internete bağlanabiliyorken, telefonumdan wifi ile bağlanınca Netflix, twitter vb birçok uygulamaya bağlanamıyorum. Bu durum neden kaynaklanabilir başına böyle birşey gelen veya çözümü bilen var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japonya kullanıcısına yanıt
    Xiamio nun şarj aleti var hocam çok uzun süredir kullanıyorum hızlı şarj destekli hızlı şarj oluyordu

• joseph.19 J kullanıcısına yanıt
    Yeni şarj aletimi alsak ne yapsak hocam

• Benimki düzeldi hocam bugün telefon kapalı şarj ettim hızlı doldu bi diğer şarjda açık deniycem bakalım nolcak bence kendi kafasına göre takılıo hocam önceden bikaç kere daha olmuştu şarjdan çıkarıp takınca düzeliodu

• joseph.19 J kullanıcısına yanıt
    Deneyelim bakalım hocam nasıl olacak

• bende C7 64 versiyonu kullananlardanım telefon 10 numara diye diye
    nazar değdirdik.

şimdi telefona İngilizce dil oldu uygulamalar Türkçe bununla ilgili samsung ka mail gönderenler olmuş düzeltme güncellemesi verilicek denilmiş cevap olarak başka sitelerde okudum. inşallah verilir.

bende bununla ilgilihttps://twitter.com/seckin_onder/status/1046548696052224000?s=19
    şöyle bir twit gönderdim inşallah dikkate alırlar. bence sizde gönderin sosyal medyada ne kardar fazla olursa bu konu o kadar dikkate alınıyor büyük firmalar tarafından.

birde şunu fark ettim ben C7 64 kullanıcısıyım güncelleme sonrası
    şarj hızlı bittiğini fark ettim yatarken şarj %90 iken bıraktım sabah uyandım şarj %75 düşmüş yuh dedim normalde %3 ile %5 arası geceden sabah kadar şarj tüketirken %15 tüketmiş ama bu arada galaxy apps ten bir sürü güncelleme yapmıştı.

ama gün içerisinde dikkat ettim şarj hızlı tüketiyordu.

nasıl düzelttim

şarjı %100 doldurdum *#0228# kodunu girerek battery status bölümünü açarak QUİCK START yaptım 2-3 defa sonra telefonun şarjjının tamamen bitirdim ve kapalı tekrar %100 doldurdum şimdi şarj gayet iyi. android 8.0 güncellemesi sonrası şarj sıkıntısı
    yaşayanlar böyle düzelte bilir.

NOt: battery status te QUİCK START daha önce s3 te pil değiştirince de yapmıştım ondada düzelmişti samsunglarda piliniz bozuk değilse güncelleme sonrası yada yeni pil takıldı ise bu şekilde batarya kalibrasyonu yapabilirsiniz düzelmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric_cantona -- 1 Ekim 2018; 13:56:41 >

• eric_cantona E kullanıcısına yanıt
    Bu işlem sağlıklı mi peki?

• Samsung Smart Switch'le Nougata dönen var mı, Knox 0x0 bozulmuyor değil mi ?

• Ben odin ile attım eski Türkçe olanını.knox değişmedi.
    SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesentr78 -- 24 Ekim 2018; 18:27:20 >
  • Delta Servis' e Mesaj:
    Merhaba C7 Pro (SM-C7010) cihazlarındaki Android 8.0 güncellemesi sonrası oluşan Türkçe dil problemi ile ilgili bir Samsung Güncellemesi olacak mı?
    Gelen Cevap:
    Söz konusu olan şu anki güncelleme demo sürüm olduğu için yazılım düşürerek cihazınızı Türkçe olarak kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric_cantona

bende C7 64 versiyonu kullananlardanım telefon 10 numara diye diye
    nazar değdirdik.

şimdi telefona İngilizce dil oldu uygulamalar Türkçe bununla ilgili samsung ka mail gönderenler olmuş düzeltme güncellemesi verilicek denilmiş cevap olarak başka sitelerde okudum. inşallah verilir.

bende bununla ilgilihttps://twitter.com/seckin_onder/status/1046548696052224000?s=19
    şöyle bir twit gönderdim inşallah dikkate alırlar. bence sizde gönderin sosyal medyada ne kardar fazla olursa bu konu o kadar dikkate alınıyor büyük firmalar tarafından.

birde şunu fark ettim ben C7 64 kullanıcısıyım güncelleme sonrası
    şarj hızlı bittiğini fark ettim yatarken şarj %90 iken bıraktım sabah uyandım şarj %75 düşmüş yuh dedim normalde %3 ile %5 arası geceden sabah kadar şarj tüketirken %15 tüketmiş ama bu arada galaxy apps ten bir sürü güncelleme yapmıştı.

ama gün içerisinde dikkat ettim şarj hızlı tüketiyordu.

nasıl düzelttim

şarjı %100 doldurdum *#0228# kodunu girerek battery status bölümünü açarak QUİCK START yaptım 2-3 defa sonra telefonun şarjjının tamamen bitirdim ve kapalı tekrar %100 doldurdum şimdi şarj gayet iyi. android 8.0 güncellemesi sonrası şarj sıkıntısı
    yaşayanlar böyle düzelte bilir.

NOt: battery status te QUİCK START daha önce s3 te pil değiştirince de yapmıştım ondada düzelmişti samsunglarda piliniz bozuk değilse güncelleme sonrası yada yeni pil takıldı ise bu şekilde batarya kalibrasyonu yapabilirsiniz düzelmekte.
    twit korumalı diyo..

• and 8 güncellemesi çıktığı zmandan beri kullanıyorum. Telefon yar türkçe yarı ing . çok sorun etmiyorum fakat arada bir hat ggelmiyor telefona. şebeke gidiyor. bekleyince geri geliyor. Daha önce hiç dikkatimi çekmedi. Sizde d eböyle durumlar oldu mu ?
    telefonun yazılım kısmında c7010ZHU1CRG8 yazıyor. bu sürüme bakarak mı and7 liyi bulmam lazım yoksa linkte verilen yazılım uyar mı
  • aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Geç verilen cevap için kusura bakmayın.Ysrı ingilizce olunca bende resmini verdiğim bir önceki versiyona döndüm.Telefon tamircisi bir arkadaşa sordum,olmaz dedi...odinle ben attım oldu.şimdi güncelleme uyarısı geliyor fakat yapmıyorum.

SAMSUNG GALAXY C7 PRO [ANA KONU]

• mesentr78 kullanıcısına yanıt
    Telefonu formatlayıp package disabler pro uygulaması ile güncelleme uyarısını kapatırsan uyarı da gelmiyor.

• Bunun parmak izi okuyucusunu iyileştirmenin bir yolu yokmudur rezalet

• ***************C7 PRO TÜRKÇE YAPMA YAMASI ÖNEMLİ:**********************

C5 PRO KONUSUNDAN ALINTIDIR. SORUMLULUK YAPANA AİTTİR.

Yama telefona bilgisayar üzerinden yükleniyor. Yükleme esnasında telefonla bilgisayar bağlantısının kesilmemesi gerekiyor. 

Kurulum

1- Önce adb setup 1.4.3.exe dosyasını çalıştırıp bilgisayara adb driver kur.

2- Telefonun Geliştirici Seçenekleri’nden Usb Hata Ayıklama’yı aç 

3- Telefonu usb kablo ile bilgisayara bağla. Bilgisayar erişimi için telefon izin isterse izin ver.

4- Windows işletim sisteminiz 32 bit ise HALAB TECH 32X.exe dosyasını, 64 bit ise HALAB TECH 64X.exe dosyasını çalıştır.

5- Program açılışta şifre isteyecek, şifre olarak HALABTECH veya halabtech gir.

6- Her şey yolundaysa kurulum 1dk bile sürmeyecek, telefon kapanıp açılacak hepsi bu kadar. 

Benim telefonda herhangi bir problem olmadı. Ekran görüntülerini yukarıda paylaşmıştım. 

Burada tüm sorumluluk size ait!

Link aşağıda

https://drive.google.com/open?id=1zFasro2k6PJ4Zl-ME0dxJE9UE9zRdIeg

Root atmadan uygulama kaldırmak için;

http://www.edevre.net/yazilim/rootsuz-uygulama-kaldirma-android/ 

• Samsung Pay Türkiye'de kullanıma sunulması hakkında Change.org'a kampanya açmayı düşünüyorum fikirleriniz nelerdir ortak bir metinde tüm Samsung kullanıcıları birleşip Samsung Türkiye'ye sesimizi duyuralım istiyorum başarılı oluruz olmayız denemek denememekten iyidir.Yoksa Samsung Pay'ın Türkiye'ye geleceği yok.

2015 yılında Galaxy S6 tanıtılırken Samsung'un ödeme servisi olan Samsung Pay tanıtıldı.Bu hizmetin Türkiye'de hizmete alınma tarihini Samsung Türkiye cephesi 2017 Ocak ayları olacağını lanse ettiler.Fakat verilen söz tutulmadı.Ekim 2017 tarihinde Note8 tanıtımının akabininde Samsung Pay ile ilgili bir twitter kullanıcısının o zaman ki Samsung Türkiye Kıdemli yöneticisi Tansu Yeğen'e Samsung Pay Türkiye'de ne zaman kullanıma açılacak sorusuna 2018 bahar aylarına yetiştirilmeye çalışılıyor dendi.Bahar ayları bitti 2019'a geldik tekrardan verilen söz tutulmadı.Samsung Türkiye'de ciddi bir pazar payına sahip(%40+) fakat SVoice(Türkiye'ye sunulamadan piyasadan silindi)Bixby,Samsung Pay gibi servisleri kullanıma açmıyor sürekli tüketicilere yalanlar söyleyerek oyalıyor.Samsung Türkiye'nin bu konuda açıklama yapmasını Samsung Pay hizmetinin en azından Galaxy S10 lansmanında Türkiye'de kullanıma açılmasını istiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

***************C7 PRO TÜRKÇE YAPMA YAMASI ÖNEMLİ:**********************

C5 PRO KONUSUNDAN ALINTIDIR. SORUMLULUK YAPANA AİTTİR.

Yama telefona bilgisayar üzerinden yükleniyor. Yükleme esnasında telefonla bilgisayar bağlantısının kesilmemesi gerekiyor. 

Kurulum

1- Önce adb setup 1.4.3.exe dosyasını çalıştırıp bilgisayara adb driver kur.

2- Telefonun Geliştirici Seçenekleri’nden Usb Hata Ayıklama’yı aç 

3- Telefonu usb kablo ile bilgisayara bağla. Bilgisayar erişimi için telefon izin isterse izin ver.

4- Windows işletim sisteminiz 32 bit ise HALAB TECH 32X.exe dosyasını, 64 bit ise HALAB TECH 64X.exe dosyasını çalıştır.

5- Program açılışta şifre isteyecek, şifre olarak HALABTECH veya halabtech gir.

6- Her şey yolundaysa kurulum 1dk bile sürmeyecek, telefon kapanıp açılacak hepsi bu kadar. 

Benim telefonda herhangi bir problem olmadı. Ekran görüntülerini yukarıda paylaşmıştım. 

Burada tüm sorumluluk size ait!

Link aşağıda

https://drive.google.com/open?id=1zFasro2k6PJ4Zl-ME0dxJE9UE9zRdIeg

Root atmadan uygulama kaldırmak için;

http://www.edevre.net/yazilim/rootsuz-uygulama-kaldirma-android/ 
    Linkteki yama c5 e ait c7pro için kullansak bi sorun olurmu ?

• titi001 T kullanıcısına yanıt
    Halabtech sitesinde c7 pro için yazılım var. Onu indirip yapınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Halabtech sitesinde c7 pro için yazılım var. Onu indirip yapınız.
    Bulamadım yardımcı olurmusun
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.