Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.931
Cevap
35
Favori
140.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞIM kendime msp atmisim sorunumu yazdım acaba yazarlardan yükleme yaptığım için mi böyle oldu foto da attım..teşekkürler şimdiden
  • Hocam yardım..forumunda tam kullanamiyorum. a ltinorduma msj attım foruma atacakken kendime atmisim sanırım..bu sorunu halletsen çok sevinirim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Flood yapmasaydın bi görenler yorum yapsaydı.

4.5 G diye birşey yok.4G vardır şuan zaten kullanıyorsun SS'ye göre.

Volte desteği CSC uyuşmadığı için hiçbir yurtdışı cihazında yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • altınordum A kullanıcısına yanıt
    Dostum bendeki durum ekteki gibi. Dediğin gibi muhtemelen cihazı yüklerken bir sıkıntı olmuş olabilir. Ama Türk Telekom uygulamasında dikkat edersen benim telefonu tanımış , marka ve model olarak .. ama senin o bilgiler boş.

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar android 7 güncellemesini yaptıktan sonra cihaz şarj sırasında ısınmaya başladı android 6 da şarjdayken hiç ısındığını hatırlamıyorum sizde de böyle bir durum var mı? Isınması batarya ömrü için hiçte iyi değil çünkü...
  • Şöyle saçma bir durumla karşı karsiyayim ben de. Bluetoothu açmam genelde sadece arada bir saati eslestiriyorum senkronize olsun diye bir de hoparlörle müzik dinlerken. Halbuki bunun yanında oyundur webdir bir sürü şey de yapıyorum ama anlamadim bu saçmalığı, Bluetooth icin olan değere bakar mısınız?!

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL??

• sammobile S kullanıcısına yanıt
    Bende yok.
  • O zaman sizinki 5018 olabilir

• Arkadaşlar sarj soketinin resmini çekip gönderebilirmisiniz ? Dün gece şarj kablosu girmemekte ısrarcı davrandı soketin içine kaçmamış olmasını diliyorum :) Farklı açılardan fotoğrafını çekebilirseniz çok harika olucak :) Ayrıca sarj kablosunun bir tarafını takınca hızlı şarj bir tarafını takınca usb bağlandı olarak gösteriyor sizde de bu şekilde mi ?
  • Söylediklerimi harfiyen yaparsan hiçbir sorun çıkmaz :)
  • hd0150 H kullanıcısına yanıt
    daha ayrıntılı yazar mısınız ? ben daha önce böyle işlemler yapmadım biraz daha basit anlatabilir misiniz ? şu net değil mi benim tel 5018.kutu telefon içi ve smart switchde 5018 yazıyor.sadece download kısmında 5010 yazıyor
  • Arkadaslar bende az once bu telefonu aldim. Bana kilif ve ozellikle tam kaplayan ekran koruyucu tavsiyesinde bulunabilirmisiniz.

• Tam kaplayan benim bildiğim yok.Kılıf olarak ise şu arkası delikli modelleri öneririm incecik oluyor.
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Delikli dediginiz sert plastik olanlarmi?

• Evet.
  • Arkadaşlar Odin ile downgrade yapabilir miyiz? mesela 7'yi beğenmedik 6'ya geri dönmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 9 Ocak 2018; 17:57:27 >
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.

• StG 44 kullanıcısına yanıt
    Yaparsın hocam. Ama 7 yi beğenmeyen olacağını pek sanmıyorum :) 6 ya göre bariz pozitif farklar var. Mesela parmak izi, kamera, pil, görsellik.... Herşey 10 numara oldu 7 ile birlikte.

• Tam kaplayan ekran koruyucular renkli oluyor alt ve üst kısmı. Aliexpressten herşeyi alabilirsin.

Ekranı tam kaplayan şeffaf buldum.

http://s.aliexpress.com/iIJriUBJ?fromSns

Ayrıca yine bu şekilde renkli de var tam kaplayan.

http://s.aliexpress.com/fuINruAJ?fromSns

Sağlam bir arka kılıf.

http://s.aliexpress.com/reyUnQV7?fromSns

Ucuz bir arka kılıf.

http://s.aliexpress.com/2AFnMnyi?fromSns

Vsvs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi circassianmen -- 9 Ocak 2018; 19:21:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fturksen

Yaparsın hocam. Ama 7 yi beğenmeyen olacağını pek sanmıyorum :) 6 ya göre bariz pozitif farklar var. Mesela parmak izi, kamera, pil, görsellik.... Herşey 10 numara oldu 7 ile birlikte.

ACR görüşme kaydetme uygulamasını kullanıyorum hocam 7'de sorun olabilir diye çekiniyorum. Bir de bir arkadaş paylaşmış bluetooth çok şarj yiyor gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.