Şimdi Ara

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.932
Cevap
35
Favori
140.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki imei de kayıtlı benim daha önce de bakmıştım siz deyince az önce de baktım.Bence delta ile iletişime geçin imeinizi verin kaydetsinler.Yoksa iade edeceğim vs. deyin.
  • bende de böyle gözüküyor ama batarya kullanımı normal herhangi bir sorun yok. araca bağladığımda bu oluyor anlamadım sorununu ama bir sıkıntı yok kullanımda zaten hatalı bilgi olduğu harcadığı miktardan belli.

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaD85 -- 11 Ocak 2018; 12:44:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • myunalan M kullanıcısına yanıt
    Saat alt alta oluyor android 7 de.
  • Simdi geri gonderip mavkmi siparis etsem yada degisimmi istesem bilemedim. 5018 de baska ne gibi sorunlar var acaba?

• Mavi alın 5010 olsun bir de knox 0x0 olsun kafanız rahat eder telefonun kendisine tüm güncellemeler otomatik gelir.
  • Telefonu kullanmaya karar verdim. Simdi cihazi samsung programina baglayip guncellememi yapsam, yoksa odin ile 5010 mu flashlasam. Ne dersiniz?

• Android 7,0'a geçin arkadaşlar.

1)Parmak izi sensörü
    Parmak izi sensörü felaket güzel çalışıyor 7,0'da. GÜncelleme yapmadan önce bazen 5-6 seferde tanımadığı bile oluyordu. Şimdi adeta bir Iphone 7 gibi telefonunuz sizi tanıyor.

2)Kamera
    Yeni arayüz ve kamera uygulaması daha basit. Kameranın donanımsal yetisi düşük, focusu hızlı almıyor.

3)Şarj
    Daha da optimize edilmiş. S626 ve 4 gb ram ile daha performanslı çalıştığını düşünüyorum.

4)Nougat arayüzü
    Always on display menüsü daha detaylı. Ana ekran'da olan uygulamalar yazı fontu vs. gayet başarılı görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: y.alper

Peki hocam cihazin 2. İmei si kayitli gorunmuyor. Sizdede boylemiydi acaba? Delta garantili cihaz.

2. imei sorgularken 2. imei dikkatli yazın bende ilk başta 2. imeide sadece son 2 rakam değişiyor sanmıştım ama öyle olmuyor 1. imei göre birde aradaki rakam değişiyor
  • ercan547 E kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aldigim yeri aradim kayitli dedi, kapattim bende sorguladim kayitli dedi. Muhtemelen eksik yada yanlis tusladik. İki hatta kayitli. Kullanmaya karar verdim.

• arkadaşlar artık şu 5010, 5018 , knox sayacı, kutu şöyle , üstünde jelatiinle geldi vs konulardan çıksak diyorum. her yeni katılan arkadaş geçmiş sayfaları okumadan daha önce defalarca konuşulan bu konular hakkında yorum bekliyor. geriye gidip okumak bu kadar zor mu yahu?

• Konu sahibi sizsiniz herhalde. Bu sik sorulan konulari ilk mesaja eklesek daha guzel olur. Hem surekli sorulmaz, hemde konu daha zengin olur.

• Beyler c5018 de odinden güncelleme yaparken c5018 yazılımı ile yükleme yapan varmı ? birde bende hard reset modunun orası açılır açılmaz kapanıyor sizde de aynı m durum ?
  • arkadaşlar 7 güncellemesini yükledim. temiz kurulum olsun diye odinle güncelledim. şu bluetooth'un çok pil kullanıyor gibi görünmesi bende de oldu. ayrıca telefon sürekli açık olmasına rağmen telefon beklemedeymiş gibi gösteriyor pil geçmişinde. arayüzde tek bir yerde çok hafif bir kasma var, uygulamalara basıp tüm uygulamaları görüntüleyince. bir de sistem dilini değiştirince de biraz sapıttı telefon ingilizceyi kaldırdım reset attım düzeldi.

artı olarak ise şu telefon, mesajlar ve kişiler uygulamasında sağa sola kaydırınca arama ve mesaj atma özelliğini açıp kapatmayı tek bir yerde toplamışlar. önceden her uygulamadan ayrı ayrı kapatmak gerekiyordu ve kişiler uygulamasında kapatılmıyordu. aramaları yanıtlarken vs kaydırma yerine dokunma tercih edebiliyoruz artık. ses kontrolünde ise direk olarak medya sesini kontrol etme özelliği getirmişler.

kolay modda da geliştirmeler var ama kullanan pek olmadığı için uzun uzun yazmıyorum.

umarım bir güncelleme gelir de ufak tefek tüm hataları kapatır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaD85

bende de böyle gözüküyor ama batarya kullanımı normal herhangi bir sorun yok. araca bağladığımda bu oluyor anlamadım sorununu ama bir sıkıntı yok kullanımda zaten hatalı bilgi olduğu harcadığı miktardan belli.

#SAMSUNG GALAXY C5 PRO (SM-5010&5018) ANAKONU# NOUGAT GÜNCEL

Bende de aynı şekilde hocam 1 saat müzik dinledim galiba 27800mAh pil tüketimi gibi birşey gösterdi hem bilekliğe hem kulaklığa bağlıyekn telefon ama %10 15 civarı şarj gitmişti sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

https://www.youtube.com/watch?v=6msrfTHN088

Bu video da anlatmış

İndirdiğin dosyada 5 parça yazılım çıkacak

AP-BL-CP VE CSC Dosyalarını odinde çıkan alt alta başlıklara ilgili dosyayı ekleyeceksin.Sadece HOME CSC adlı dosya harici hepsini seçiyorsun ve yüklüyorsun.Odin ayarlarında hiçbir tiki kaldırma veya hiçbir yere tik atma olduğu hali ile kullanacaksın. Odinle yazılım atmadan önce samsung mobile phone driver da yükle.Buyur link:

http://developer.samsung.com/galaxy/others/android-usb-driver-for-windows

Yardımınız için teşekkür ederim basit bir işlemmiş sorunsuz bir şekilde güncellememi yaptım :)

• Hayırlı olsun sıkıntı olmamasına sevindim.Sanırım sizin cihaz şu an tamamen 5010 oldu yazılımı içi dışı:) Sadece imei kontrolünde 5018 yazıyor herhalde:)
  • quote:

Hayırlı olsun sıkıntı olmamasına sevindim.Sanırım sizin cihaz şu an tamamen 5010 oldu yazılımı içi dışı:) Sadece imei kontrolünde 5018 yazıyor herhalde:)

orasını bilmiyorum ama çok daha iyi oldu böyle özellikle klavye :) bu arada bundan sonra da güncelleme gelirse alabilirim değil mi ? ayarlarda en altta var güncelleme kontrolü
  • quote:

Orijinalden alıntı: general hanibal

quote:

Hayırlı olsun sıkıntı olmamasına sevindim.Sanırım sizin cihaz şu an tamamen 5010 oldu yazılımı içi dışı:) Sadece imei kontrolünde 5018 yazıyor herhalde:)

orasını bilmiyorum ama çok daha iyi oldu böyle özellikle klavye :) bu arada bundan sonra da güncelleme gelirse alabilirim değil mi ? ayarlarda en altta var güncelleme kontrolü

Alabilirsiniz.

• odin i nereden indirdiniz benim indirdiğim yerlerden açılmıyor
  • Ota üzerinden yani telefon içinden güncelleme alırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.