Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds+ PLUS 2020 MODEL SM-R175 ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
23
Favori
34.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Montaj yapacak bilgisayarım yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    Daha herkes incelemesini çekmedi neden? Shiftdelete.net olsun, Technopat olsun.

• Jabra elite 75t ile arasında kaldım ses olarak jabranın daha iyi olduğu kesin gibi ama kablosuz şarj vs derken eşitleniyor gibiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    S10 telefon Android 10 Os.
    ADB shell ile birkaç dahili uygulama sildim belki de ondandır. Smart Things uygulamasını kaldırdım zaten.
    Teşekkür ederim ilginize

• n11 den iptal ettim Turkcell de fatura ya 36 ay taksit yaptıracam. Sonradan toplu ödeme imkanı var mı?

• Merhaba, forumu takip edip almak isteyenlere tavsiye
    S10 ile birlikte Buds kulaklık vermişlerdi yetersiz sorunlu bir kulaklıktı genel ve şahsi kanım buydu. Üstüne sennheiser momentum true wireless kulaklık aldım büyük ve kulaklarımı rahatsız ediyordu satıp buds+ aldım. Bence kulaklık olmuş ses seviyesi şiddeti seslerin netliği gayet iyi bass sennheiser trw ye göre geride ama dengeli ekolayzır modunda dinliyorum zaten.
    Uygulamada labs sekmesinde güzel özellikler var örnek sağ sol ses açma yapınca ortam sesini kulaklıktan açamıyorduk şimdi kulaklık kenarlarına vurarak ses açıp kısılıyor gayet iyi sıkıntısız
    Kopma yaşamadım henüz sağ sol kulaklık pil seviyesi aynı düşmüyor hala ama sorun değil yüzde 3lük bir fark var budsda yüzde 15 20 seviyesindeydi sağ kulaklık hep çabuk bitiyordu.
    Kısaca fiyat ve performans olarak alınası bir kulalık şimdi olmuş dedim.

• Normal buds dan buds plus a geçen varmı.geçmeyi tavsiye eder misiniz.
    Ben geçmek niyetindeyim de.zaten buds a da gear x 2018 den geçmiştim.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Buds plus, Buds tan daha iyi diyorlar.

• mu_te M kullanıcısına yanıt
    Merhaba dışarıda konuşma performansı nasıl sizce

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142192777#142192777

• Buds plus alanlara hayirli olsun,

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, çok kalabalık olmayan birkaç ortamda ve avm'de denedim konuştuğum kişler sesimin iyi geldiğini söylediler.
    Ortam sesi dinleme açıkken çok rüzgar sesi geliyor rahatsız edici şekilde.

• Uzun sözün kıssası, buds kulağını satıp da buds + a geçmeyine deyermi, telefonda oyun çok oynuyorum, buds da 15milli saniye gecikme var oyunlarda,buds + larda da gecikme olayi varmi,cihazim note 10 plus.cebaplarini bekliyorum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Penah000000

Uzun sözün kıssası, buds kulağını satıp da buds + a geçmeyine deyermi, telefonda oyun çok oynuyorum, buds da 15milli saniye gecikme var oyunlarda,buds + larda da gecikme olayi varmi,cihazim note 10 plus.cebaplarini bekliyorum teşekkürler
    Bi önceki sayfada cevapladık
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142192777

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendery -- 6 Mart 2020; 8:53:51 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Kulaklık çok güzel deniyor, fiyatına göre gerçekten eksikler kapatılmış. Kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak, detaylı cevap alabilirsem çok memnun olacağım, buna göre kulaklığı almak istiyorum. 1) Telefonum biraz eski Xperia Z2, Bluetooth 4.0 ve android sürümü 6.0.1 de kaldı. Uyumluluk, ses kalitesi ve marketteki uygulamasının kullanımı anlamında bir gerilik yaşar mıyım?. 2) Cihazın ses yüksekliği yeterli mi (yüksek seste müzik dinlemeyi seviyorum) ve bas anlamında ek bir woofer eklenmiş, bu baya fark ediyor mu baslarda. 3) Önceki sürüm buds ta yanlış hatırlamıyorsam kulaklığın kendi hafızasına müzik yüklenebiliyor ve telefon kaynağı olmadan da müzik dinlenebiliyordu, Buds+ da böyle bir özellik var mı.?

Çok teşekkür ederim. Cevaplarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 6 Mart 2020; 17:18:39 >
  • strathmorea kullanıcısına yanıt
    3. Soruna cevap kendi hafızası yok. Ses şiddeti yüksek.Diğer sorularına cevap veremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Danger

Jabra elite 75t ile arasında kaldım ses olarak jabranın daha iyi olduğu kesin gibi ama kablosuz şarj vs derken eşitleniyor gibiler.
    JABRA ELITE ACTIVE 65 t kullanıyordum.Kulakligin tasarımı ergonomik gelmedi bana.Ağır ve birde düğmelere bastığınızda hep kulağınizdan çıkıyor.dokunmatik kulaklıklar daha iyi.Airpods pro aldım elite active 65t 'yi satacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onboardx -- 7 Mart 2020; 9:49:16 >
  • Merak ettiğim bir konu var kulaklığı alan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Buds da ambiyant modunu sadece telefonla bağlıysa kullanabiliyorum. Buds+ da bu aynı şekilde mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Merhaba arkadaşlar,

Kulaklık çok güzel deniyor, fiyatına göre gerçekten eksikler kapatılmış. Kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak, detaylı cevap alabilirsem çok memnun olacağım, buna göre kulaklığı almak istiyorum. 1) Telefonum biraz eski Xperia Z2, Bluetooth 4.0 ve android sürümü 6.0.1 de kaldı. Uyumluluk, ses kalitesi ve marketteki uygulamasının kullanımı anlamında bir gerilik yaşar mıyım?. 2) Cihazın ses yüksekliği yeterli mi (yüksek seste müzik dinlemeyi seviyorum) ve bas anlamında ek bir woofer eklenmiş, bu baya fark ediyor mu baslarda. 3) Önceki sürüm buds ta yanlış hatırlamıyorsam kulaklığın kendi hafızasına müzik yüklenebiliyor ve telefon kaynağı olmadan da müzik dinlenebiliyordu, Buds+ da böyle bir özellik var mı.?

Çok teşekkür ederim. Cevaplarınızı bekliyorum.
    Yok mu kullanan ve detaylı bilgi yazabilecek kimse?.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142192777#142192777

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.