Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ALPHA [ANA KONU] ★★ (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.483
Cevap
38
Favori
120.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Bence telefon 2 yılını doldurduğu için yattı o iş.A5 2015 modeli bile aldı güncellemeyi ama bize vermediler.Oysa o bunun yarı donanımında telefon.Ama dert etmeyin, A5'e de A7'ye de sorunlu geldi güncelleme.Bize de düzgün birşey gelmeyecekti zaten bence :)

lolipopda hat problemleri yaşadığımdan kitkata geri dönmüştüm. pek bilgim olmadığından geri dönüş için kasıp durdum, hatta cihaz bootloop denen olaya girince soğuk terler döktürdü. o gün güncellemeye tövbe ettim :))

mm gelse bile kim bilir ne sorunlar çıkaracak, uğraşıp duracağız muhtemelen... üstelik mm'in kullanımda bir farklılığı olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 2015 A serisi kullanıcıları 6.0 ile sorunlar yaşamış.Sorunsuz gelmeyen güncelleme eskiyi aratır oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pires2 P kullanıcısına yanıt
    Benim de 2 ay sonra 1.5 sene olacak.Orijinal batarya 1 sene sonunda 4 saat ekran süresi vermeye başlayınca Deji marka batarya aldım.Yine 5 saatleri 5 saat 45 dakikaları görmeye başladım.
    Fakat sizin durum daha çok cihazın uyku durumuna geçmemesi ile ilgili gibi görünüyor.Buna genelde sorunlu bir uygulama neden olur.Bir gecede %65 şarj gitmesi normal değil.

• biraz önce okudum beyler, s4 mini konusunda yeni bir güncelleme geldiğinden bahsediliyor. güncelleme bekleyen arkadaşlara doping olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kararlılık ve güvenlikle ilgili bir güncelleme o :) Ama yine de o kadar eski bir modele vermeleri hayret verici :) Samsung Note 7 faciasından sonra ilginç şeyler yapmaya başladı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Kararlılık ve güvenlikle ilgili bir güncelleme o :) Ama yine de o kadar eski bir modele vermeleri hayret verici :) Samsung Note 7 faciasından sonra ilginç şeyler yapmaya başladı :)

Bizim telefonlarda da var biraz kararsızlık ve güvensizlik :)
  • kaiserx K kullanıcısına yanıt
    Kitkat kararlı gidiyor :)

Ekleme: Türkiye'de artık saatler geri alınmayacağı için, bunu içeren bir güncellemeyi verdiklerini düşünüyorum.S4 Mini'ye verip Alpha'ya hala vermedilerse belki 6.0 gelme ihtimali vardır hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THEATTRE35 -- 21 Kasım 2016; 20:45:34 >
  • merhaba arkadaslar ben de yaklasik 1 1,5 yildir alpha kullanicisiyim, telefondan genel olarak memnunum ancak telefonun parlakligini yuzde 0 yapinca bazen ekran yanip sonuyor. cok buyuk bir sorun degil sadece karanlik ortamda yuzde 0 yapmak isteyince sikinti yasiyorum, garantiye gonderip gondermemekte kararsizim. sizce gondermeli miyim?

bir de herkesin soyledigi gibi telefonun pil suresi kotu. bunun icin bir powerbank almayi planliyorum oneriniz var midir, orijinal fiyat performans degeri yuksek, kaliteli bir urun almak istiyorum. Onerilerinizi bekliyorum.

• lg degilim ayakciyim L kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor üzerinden Semers Satıcısından Xiaomi 10000'lik tavsiye ederim.Dikkat 10400 değil.Çünkü arada boyut ve ağırlık farkı var.Neden Semers, çünkü ortalık taklit Xiaomi dolu.Semers orijinal satar, fiyatı da fahiş değil.55 liraydı sanırım.Aldım %100 orijinal.
    Ayrıca arıza varsa, büyümeden garantiye vermek sağlıklı olur.

• semers saticisindan dediginiz gibi aldim hocam eyvallah. bir de telefonun ekran suresi iyice azaldi. Garantiye gonderince bataryayi da degistirirler insallah.

• lg degilim ayakciyim L kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan hocam.
    Garantiye verirken, pil şikayetini de dile getirin, o zaman değiştirebilirler.

• Merhabalar. Bende, ikinci el olarak alpha aldım gerçi alalı 3-4 ay oldu. Garanti devam ediyor. Telefonun bazen flaşı yanmıyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Pili ölmüş, 2 saat ekran süresi zar zor veriyor. Tek sıkıntım bunlar. Garantiye göndersem hallederler mi? Cihazın faturası yok sadece kutusu var. Kabul ederler mi ?
  • Faturaya kutuya falan gerek yok hocam garanti devam ediyorsa alirlar. Imeiden falan onlar goruyorlar garanti kapsaminda mi degil mi diye galiba. ben de benzer sorunlardan gonderecegim hallederler insallah.

• walmon27 W kullanıcısına yanıt
    İmei'den görünür garanti hocam, direkt ver garantiye ilgilensinler.

• Teşekkür ederim.

• walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• 4.7 ekranlı ince en az 2 gb ramli samsung telefon bakıyorum. Migros ta 1150 tl ye alpha buldum alınır mı?
  • Hocam ben bir kaç ay önce sattım cihazi bence alınmaz hani performans felan çok önemli değil ama kamera felan artık eskidi bence xiaomi mi5 felan bakın bonus lar La felan 1000 civarı 2016 model snapdragon 820 3gb ram 32gb hafıza var

• fiyat pahali hocam alinmaz. ben bu telefonu 1.5 yil once 1225 liraya almistim.

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.