Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE S5830i KULLANICILARI DERNEĞİ [Inceleme-Root-Unroot-CWM-Flash] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
14
Favori
207.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: piyers

yastik1 arkadaş

teşekkür ederim sağol

ne demek kardeş hepimiz birbirimize yardım edersek konu daha da güzelleşir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: raceaway

arkadaşlar bende bu lanet telefondan aldım ne yazık ki :) resim çektikten sonra 1-2 saat boyunca resimlere bakma imkanım oluyo ( resimler hafıza kartında ) fakat aradan 4-5 saat geçtikten sonra çektiğim resimler bozulmaya başlıyo. dosya okunamadı uyarısı veriyo. ( hafıza kartını telefondan formatladım yine olmadı ) resim dosyalarını pc ye attığımda da orda da göremiyorum... anlayacağınız çekilen resimler kendiliğinden bozuluyor. bunun bi çözümünü bilen arkadaş var mıdır ?

Bence garantiye ver kardeş şahsen bende hiç bir şey olmuyor
  • arkadaslar netden andorid uygulamaları telefonla indirmeye çalıştım ama olmadı bende pc ye indirdim.kiesle baglandım ama bunları nasıl telefona atacagım rehber müzük video çıkıyor yoksa kartı söküp direk pc ye bağlamammı gerekiyor.yardım edermisiniz.tşk.
  • telefona flash player yuklemeyi deneyen/yukleyebilen var mı? ben s5830 için root explorerla yukleneni denedim fakat işe yaramadı baska ugrasan yapabilen varsa yazın
  • http://www.youtube.com/watch?v=YWtO5xK2s4c arkadaşlar burda galaxy ace s5830i için ICS var dorumudur bi bakarmısınız
  • FLASH PLAYER 10.3https://hotfile.com/dl/151045174/ef7ea1e/5830i.rar.html s5830i için 100% çalışıyo denedim

''merhaba arkadaslar bu konularda çok iyi olduğum söylenemez ama uğraşınca beceriyorumGülücük) ayrıca 5830i aldığım güne lanet ediyorum ama artık almış olduk o yüzden keyfini çıkarmak için elimden geleni yapıyorum...ben flash player ı yüklemeyi başardım 5830i ye ama bayağa uğraştım çünkü bu konuda uzman değilim o yüzden benim gibi tam bilmeyen arkadslar çok uğraşmasın diye yaptıklarımı adım adım yazacağım umarım işinize yarar...
    -öncelikle ben slhtnr nickli arkadasımızın "5830i karışık program" adı altındaki menüden dosyayı indirdim linki:http://www.googleandroid.gen.tr/Thread-5...ram?page=4 buda
    -ardından zipteki dosyayı çıkardım içinde programımızın apk yani kurulum dosyası ve zip halinde lib dosyasıyla karşılaştım sonra lib i de zipten çıkardım...
    -kendi telefonum root lu ve root explorer kurulu büyük ihtimal sizinkide öyle olması gerekiyor...
    -önce sdcard içine apk ve lib dosyasını zipsiz halde attım...
    -bundan sonra bütün işlerimiz root explorer ile root explorer a girerek dosyaları attığım yere gelip apk dosyasını kurdum (5830 için olan apk kurulmuyordu ama bu arkadasın paylaşımı kuruldu)
    -root explorer a girer girmez karşımıza çıkan menüden yani sdcard ın üst menüsü (yada telefonun kendi hafızası olması gerekiyor sanırım bu kısım) lib dosyasının içine girdim ve bir dosya var onu sildim...
    -ardından apk ve lib dosyasını sdcard a attığım yere yeniden gelip lib dosyasının üzerine basılı tuttuğumda çıkan menüden copy i seçip sdcard ın üst menüsünde
    yani telefonun kendi hafızasındaki lib dosyasına girip basılı tutup paste(yapıştır) dedim ve dosyayı yapıştırdı...
    -sonra bir üst menüye çıkarak lib dosyasının üzerine basılı tuttum ve permissions a tıklayıp bütün kutuları doldurdum (belki gereksiz yaptığım şey bilmiyorum ama ben yaptım Gülücük )
    -sonra yine root explorer da ana menü yani telefonun kendi hafızası diye tabir ettiğim yerde data klasörüne girdim...
    -orada com.flashplayer dosyasına girip oraya saten kopyalamış olduğum lib dosyasını yine yapıştırdım ve com.flashplayer klasörünede permissions ayarlarında bütün kutuları doldurdum...
    -ve işlem tamamlanmış oldu denemek istediğimde diziport a girdim ve herhangi bir diziyi site üzerinde sorunsuz bir şekilde açtı...
    not:permissions ayarlarının gerçekleşmesi için root explorer a girince en üstte r/w yazan yere tıklayıp r/o yapmak gerekiyor bilmeyen arkadaslara duyurulur...SAYGILAR...'' ALINTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exmans -- 15 Mayıs 2012; 19:08:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hyby34

arkadaslar netden andorid uygulamaları telefonla indirmeye çalıştım ama olmadı bende pc ye indirdim.kiesle baglandım ama bunları nasıl telefona atacagım rehber müzük video çıkıyor yoksa kartı söküp direk pc ye bağlamammı gerekiyor.yardım edermisiniz.tşk.

Kardeş şimdi o uygulamalar apk şeklindedir bunu bilgisayardan den telefona bluetooth la atabilirsin yada telefonu bilgisayar bağlar sd kartta bi dosyaya falan atarsın telefondan onun üstüne tıklarsın izinleri falan söyler yükle ve iptal çıkar falan Ben kies le hiç denemedim yani hep bluetoothla yaparım o işlemi
  • arkadaşlar 2 sorum olcak..

1.cisi batarya sarj aden aparat lazım ama orjinal olucak samsung'un varmı ,cünkü hep piyasada aynı mode 6-7 tl ye satılan aparatlardan almak istemiyorum

2.cisi orjinal batarya hangi siteden alabilirim direk link verebilcek olan varmı ürünün linkini
  • Bende i siz olan model var birde arkadaşta i li olan yanyana koyunca sürüm farklılığı belli ediyor kendini menü gecisleri daha akıcı vs Ama bazı oyunlarda sorun cıkarabiliyor iste
  • Bende yeni aldım 2 3 hafta oluyor ama şarj sorunu var android 2 3 4 5 sürümlerinde şarj sorunu yok ama 6 olan süürmde şarj sorunu var 1 günde gidiyor neyi kullanırsan kullan ace lerde bu sorun varmış hep aynı sorunu sölüyolar flash player yüklemedim google play uygulamasında vardı bir sürü güvenemedim bir de video izleyemedim açmadı hata verdi bunun için video oynatıcı program indirmelimiyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu arada benide listeye alın bende artık kullancısıyım :)
  • beyler başka bi arkadaş yazmış ama cevap veren olmamış.you tube olsun film izle uygulamaları olsun videolar filmler çok çok yavaş açılıyor.bunun nedeninin 5830 i nin özelliklerinin yeterli olmaması ile bağdaştırıyorum ama edge ve 3G olayı nedir?benim telde edge var.3G ye rastlamadım için.hattım AVEA.yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basque

Bende yeni aldım 2 3 hafta oluyor ama şarj sorunu var android 2 3 4 5 sürümlerinde şarj sorunu yok ama 6 olan süürmde şarj sorunu var 1 günde gidiyor neyi kullanırsan kullan ace lerde bu sorun varmış hep aynı sorunu sölüyolar flash player yüklemedim google play uygulamasında vardı bir sürü güvenemedim bir de video izleyemedim açmadı hata verdi bunun için video oynatıcı program indirmelimiyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu arada benide listeye alın bende artık kullancısıyım :)

Fiyatını uygun bulduğum için hediye almayı düşündüm fakat video - film izleme veya flash sorunu aklımı karıştırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİRUKO

quote:

Orijinalden alıntı: Basque

Bende yeni aldım 2 3 hafta oluyor ama şarj sorunu var android 2 3 4 5 sürümlerinde şarj sorunu yok ama 6 olan süürmde şarj sorunu var 1 günde gidiyor neyi kullanırsan kullan ace lerde bu sorun varmış hep aynı sorunu sölüyolar flash player yüklemedim google play uygulamasında vardı bir sürü güvenemedim bir de video izleyemedim açmadı hata verdi bunun için video oynatıcı program indirmelimiyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim bu arada benide listeye alın bende artık kullancısıyım :)

Fiyatını uygun bulduğum için hediye almayı düşündüm fakat video - film izleme veya flash sorunu aklımı karıştırdı.

3 g abonesiysen 3g çeken yerlerde 3g yazar hatta hızlısı olan H yazar , ama şebekenin az çektigi yerlerde genelde E baglanır edge oda yavaştır.

• benide ekleyin lutfen konular bilgilendirici ama inaniyorumki i serisi olumlu yonde ilerleyecek yeni cikan seri oldugundan piyasada pek bi bilgi yok takinti yapmaya gerekte yok diye dusunuyorum mesela 3D oyun konusunda belirtilen programla cozum bulunmus bu programi abim de telefonunda kullaniyor (samsung galaxy s2) yani i serisini dusunenler icin soyluyorum iciniz rahat olsun umarim serin su serpilmis gibi olmussunuzdur

bu arada bir kac yazi okudum videolarin yavasligi ve internette gezinme kendi telefonumdaki izlenimlerimi anlatayim internette dolasma konusunda takilma gibi bi problem yok internetten actigim videolar ise (ornegin youtube) HQ kalitede ve kesintisiz izliyorum duyduklarima gore s5830 modeline gore iyimis hiz konusunda 3D oyunda halledilebilir olduguna gore problem yok basta i serisinden sogumus olsamda su an mutluyum :) iyi forumlar.

• tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: D-Smart HD

tavsiye eder misiniz?

galaxy ace almayi dusunuyorsaniz raflardaki cogu ace i serisi oldu diger mesajimda da belirttigim gibi hiz konusunda duz modeline gore iyi 3Doyunlarida chainfire3D programiyla cozuluyor bu olay gozunuzde i serisini cakma bir telefon modelini olusturmasin cogu telefon bu programi kullaniyor performans acisindan piyasada hep yakiniyolar ama yeni bir seri oldugu icin pek genis kapsamli bilgi yok zaman gectikce genis kapsamli konularla yeterli donanimlar kullanicilarla bulusacak nihayetinde android yani kisitlama yok programsal destek cikacartilacaktir diye dusunuyorum iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: kushikuto66

quote:

Orijinalden alıntı: D-Smart HD

tavsiye eder misiniz?

galaxy ace almayi dusunuyorsaniz raflardaki cogu ace i serisi oldu diger mesajimda da belirttigim gibi hiz konusunda duz modeline gore iyi 3Doyunlarida chainfire3D programiyla cozuluyor bu olay gozunuzde i serisini cakma bir telefon modelini olusturmasin cogu telefon bu programi kullaniyor performans acisindan piyasada hep yakiniyolar ama yeni bir seri oldugu icin pek genis kapsamli bilgi yok zaman gectikce genis kapsamli konularla yeterli donanimlar kullanicilarla bulusacak nihayetinde android yani kisitlama yok programsal destek cikacartilacaktir diye dusunuyorum iyi forumlar...

teşekkürler bugün inceleme için vatan topkapıya gittim galaxy w i8150 vardı o gayet güzeldi onu alacağım haftaya

• simdiden hayirli olsun :)

• Güzel konu olmuş beni de ekleyin lütfen :)

• mesajım bulunsun

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.