Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE S5830i KULLANICILARI DERNEĞİ [Inceleme-Root-Unroot-CWM-Flash] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
14
Favori
207.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: supertac

quote:

Orijinalden alıntı: cobra 2

ben bu telden aldım 5 gün kullandım hiç bir oyunu açamadım root ve chainfre3d yapmama rağmen. Fakat bizim pederde wonder vardı. o hiç bi işlem yapmadan oyunları açtı. bende 100 lira içeri girmesine rağmen geri verip wonder aldım yarın gelecek inş. Aklı olan üzerine koyup wonder alsın derim.

Ben bu saatten sonra S2'den başka Samsung almam.

imkan meselesi usta
  • quote:

quote:

quote:

ben bu telden aldım 5 gün kullandım hiç bir oyunu açamadım root ve chainfre3d yapmama rağmen. Fakat bizim pederde wonder vardı. o hiç bi işlem yapmadan oyunları açtı. bende 100 lira içeri girmesine rağmen geri verip wonder aldım yarın gelecek inş. Aklı olan üzerine koyup wonder alsın derim.

imkan meselesi usta

Öyle elbette. Benim de imkânlarım üst seviyede değil. Ama istediğimizi gerçekleştiremeyecek olduktan sonra bendeki 5800'la daha çok oynama şansım vardı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

imkan meselesi usta

Öyle elbette. Benim de imkânlarım üst seviyede değil. Ama istediğimizi gerçekleştiremeyecek olduktan sonra bendeki 5800'la daha çok oynama şansım vardı.

valla bilmiyorum da aslında aklımda tel almak gibi bir düşünce hiç yoktu. benim eski bada telefonu garantiye göndermek için gittim üstüne 400 verip galaxy ace aldım bir gazla. fakat sonra buz gibi soğdum telefondan. galeriye bile girerken 2 saat bekliyordu. gidip w aldım bende. yoktan yere bir sürü zarar.

• quote:

Androidi nedir hangi programdır anlayamadım. Ama program listesinde gözüküyorsa, üstüne basılı tut göreceksin zaten ana ekrana taşımayı. Hafıza kartı meselesi karışık. Şu anda link veremiyorum ama Galaxy Ace konusunda kartatasi programını bulursan derdine derman olur.

yardımların için çok saol bilmemek gerçekden çok kötü birsey android dediğim android markete girmek için kısayolu vardı ekranda s-android yazıyordu onu silmişim çünkü vardı daha önce şimdi ekranda yok baska biryerede tasımadım baktım hepsine tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyby34

quote:

Androidi nedir hangi programdır anlayamadım. Ama program listesinde gözüküyorsa, üstüne basılı tut göreceksin zaten ana ekrana taşımayı. Hafıza kartı meselesi karışık. Şu anda link veremiyorum ama Galaxy Ace konusunda kartatasi programını bulursan derdine derman olur.

yardımların için çok saol bilmemek gerçekden çok kötü birsey android dediğim android markete girmek için kısayolu vardı ekranda s-android yazıyordu onu silmişim çünkü vardı daha önce şimdi ekranda yok baska biryerede tasımadım baktım hepsine tşk.

Kardeş artık Android Market yok sen Google Play güncellemişsindir o yüzden

• benide yaz
  • Root yaptım. Chainfire 3d yükleyip yönergeleri aynı sıralama ile yaptım. Nfs, Nova,Bia2,Assassin's Creed 3d, Air Wing Pro yükledim denedim hiçbiri açılmıyor hala :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Antonio- -- 11 Mayıs 2012; 17:54:45 >
  • telefonumun arızası giderildi ... Yapılan İş ANAKART DEĞİŞTİRİLDİ. diye gözüküyor... bugun yarın almaya giderim.
  • Nokia E72 kullanıyorum. Satıp bu telefonu alsam iyi olur mu ? E 72 hibir işe yaramıyor. Yoksa iphone 4 de alabilirim. Diyorlarki Galaxy Age, iphone'dan daha iyi doğru mu ?
  • garantili telefonumu satıyorum haberiniz olsun.

http://forum.donanimhaber.com/m_60745256/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: zftt

garantili telefonumu satıyorum haberiniz olsun.

Dostum mal senin istediğin fiyatı koyabilirsin fakat piyasada o fiyata satılıyor zaten cihaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumy2121

quote:

Orijinalden alıntı: zftt

garantili telefonumu satıyorum haberiniz olsun.

Dostum mal senin istediğin fiyatı koyabilirsin fakat piyasada o fiyata satılıyor zaten cihaz...

579 liraya almıştım ben telefonu yaklaşık 2-3 hafta önce kimse o telefonun ikinci eline 550lira vermez.
  • s5830i kamera da zoom yapamıyorum
    resim boyutu maksimuma ayarlı iken büyültme yapılamıyor
    yazısı çıkıyor ses tuşuna bastiğim zaman
    yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: piyers

s5830i kamera da zoom yapamıyorum

5 MP'de iken zoom yapamazsın zaten. Çözünürlüğü düşür
  • quote:

Orijinalden alıntı: piyers

s5830i kamera da zoom yapamıyorum

Kardeş kamerayı aç sol altta ayar yeri var bas oraya 2. sayfada çözünürlük var o 2560x1920 dir onu 2048x1536 yap olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yastik1 -- 13 Mayıs 2012; 16:33:55 >
  • benide ekleyebilirsin
    Telefonu alalı 2 gün oldu en az 3 sayfa uygulama yükledim yarısını geri sildim telefonda anlamsız bir kasma var bazen sayfalar arasında geçerken kasıyor bu neden oluyor acaba ilk android telefonum genellikle işim internetle çok şükür o konuda bir kasma olsun donma olsun herhangi bir sıkıntı yok oyunlarıda ilk hevesle yükledim onlarıda silmem yakındır biraz hevesimi alayım :D ama güzel telefon
  • yastik1 arkadaş

teşekkür ederim sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piyers -- 14 Mayıs 2012; 11:00:08 >
  • arkadaşlar bende bu lanet telefondan aldım ne yazık ki :) resim çektikten sonra 1-2 saat boyunca resimlere bakma imkanım oluyo ( resimler hafıza kartında ) fakat aradan 4-5 saat geçtikten sonra çektiğim resimler bozulmaya başlıyo. dosya okunamadı uyarısı veriyo. ( hafıza kartını telefondan formatladım yine olmadı ) resim dosyalarını pc ye attığımda da orda da göremiyorum... anlayacağınız çekilen resimler kendiliğinden bozuluyor. bunun bi çözümünü bilen arkadaş var mıdır ?
  • beni de ekleyebilirsin kardeş. teşekkürler
  • arkadaslar
    şirketin
    @org.tr hesabı var nerden nasıl eklerım acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.